шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Конфігурації і ціни 176Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити водонагрівач Ocean Flat RZB ET+WT (Flat RZB50M ET+WT) за ціною від 6882 грн.

Серия Ocean Flat RZB ET+WT

Модифікації Ocean Flat RZB ET+WT 3
Где купить? [Flat RZB50M ET+WT]
Характеристики [Flat RZB50M ET+WT]
Типнакопичувальний
Джерело енергіїелектромережа
Розміщеннявертикальний
Об'єм бака50 л
Форма корпусаплоский
Технічні хар-ки
Джерело живлення230 В (1 фаза)
Споживана потужність2000 Вт
Режимів нагрівання3 / 2000/1200/800 Вт /
Максимальна тем-ра води80 °C
Внутрішнє покриття бакаемаль
Подача водипід напором
Магнієвий анод
Нагрівальних елементів2
Тип нагрівального елементу«мокрий» ТЕН
Функції та можливості
Функціїтерморегулятор
дисплей
Безпеказахист від перегріву
захист від ввімкнення без води
Інше
Управліннямеханічне
Органи керуванняспереду
Підключення трубзнизу
Габарити (ВхШхГ)87.2x46.2x24.8 см
Вага22 кг
Маркування виробника:
• DT – сухий ТЕН
• WT – мокрий ТЕН
• ET – сталевий емальований бак
• SS – бак з нержавіючої сталі

• Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  6750 грн.    до  9250 грн.
DJOUL B41 DRY
B41 V 50L DRY
від 7 745 грн.
SWAN SFB W2
SFB-50W2
від 7 500 грн.
Ocean Flat RZBF ET+DT
Flat RZBF50E-2 ET+DT
від 7 999 грн.
SWAN SFB W1
SFB-50W1
від 7 100 грн.
Ocean Flat RZB ET+DT
Flat RZB50M ET+DT
від 7 349 грн.
Termaxit AquaSlim
AquaSlim 50V
від 7 705 грн.
MIXXUS Flat Dry 10
EWH-10050 Flat Dry
від 7 180 грн.
Aquaforce Zenith Dry
Zenith Dry V50DF
від 7 830 грн.
Winmix Flat Dry 10
Flat Dry EWH-10050
від 7 820 грн.
Willer Spring
EVH 50 R Spring
від 6 518 грн.
Thermex IF Eco
IF 50 V Eco
від 7 733 грн.
Grunhelm GBH I VD Flat
GBH I-50VD
від 8 080 грн.
Interlux ILDH-DY
ILDH-50DY
від 7 468 грн.
Thermex ID Smart V
ID-50 V Smart
від 7 988 грн.
Thermex Flat Plus Pro
IF 50 V pro
від 8 388 грн.
Banzai SF V2D
SF50V2D
від 6 833 грн.
QUARTZ Rapid
Rapid 50 V
від 5 796 грн.
MIXXUS Slim Dry
EWH-02050 Slim Dry
від 7 808 грн.
Banzai QUADRO20
QUADRO20 50
від 7 652 грн.
Ocean Cube RZF ET+DT
Cube RZF50D-4 ET+DT
від 6 895 грн.
MIXXUS Cube Dry
EWH-15050 Cube Dry
від 6 748 грн.
Ocean Cube RZF ET+WT
Cube RZF50D-4 ET+WT
від 6 640 грн.
Willer Tetra
EV 50 DRI Tetra
від 7 410 грн.
MIXXUS Round Dry 01
EWH-01050 Round Dry
від 7 188 грн.
Hi-Therm Lumia Digit...
Lumia Digit 50 Dry
від 8 599 грн.
Thermo Alliance D VJ...
D50V20J2(D)K
від 6 480 грн.
ARTI WH Cube Dry
WH Cube Dry 50L/2
Thermex Sprint
SPR 50 V
від 7 425 грн.
ARTI WHV Slim Dry
WHV Slim Dry 50L/2
від 6 999 грн.
D50V20J(D)1- K
від 7 654 грн.

від 6 882  до 9 628 грн.
Ocean Ocean Flat RZB50M, ET+WT Basic 50л
Венкон (Київ)
7 841 грн.
← купити
Водонагрівач OCEAN FLAT RZB50M ET+WT
Vashklimat.com.ua (Київ)
7 240 грн.
← купити
Бойлер OCEAN FLAT RZB50M, ET+WT
FOXTROT.UA (Київ)
8 258 грн.
← купити
Бойлер Ocean Flat RZB50M - ET+WT
Touch (Дніпро)
7 659 грн.
← купити
Водонагрівач електричний Ocean FLAT RZB50M ET+WT 3755-1
Teploradost.com.ua (Київ)
8 199 грн.
← купити
Електричний бойлер Ocean Flat RZB50M ET+WT
Instrumentarium.ua (Київ)
7 653 грн.
← купити
Ocean Водонагрівач OCEAN FLAT RZB50M, ET+WT BASIC 50л
Кліматична техніка (Київ)
6 884 грн.
← купити
Водонагрівач Ocean RZB50M ET+WT
Climatika.com.ua (Київ)
7 128 грн.
← купити
Бойлер Ocean Flat RZB50M ET+WT
Teplahatka.com (Київ)
8 373 грн.
← купити
Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Ocean RZB50M Etwt RZB50M ET+WT
Openshop.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Ocean Flat RZB50M ET+WT, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: водонагрівач Ocean Flat RZB ET+WT (Flat RZB50M ET+WT). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на водонагрівач Ocean Flat RZB ET+WT (Flat RZB50M ET+WT) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія