шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Конфігурації і ціни 80Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити водонагрівач Ocean Flat RZB ET+DT Basic (Flat RZB80M ET+DT Basic) за ціною від 7864 грн.
Фото 7

Серия Ocean Flat RZB ET+DT Basic

Модифікації Ocean Flat RZB ET+DT Basic 3
Где купить? [Flat RZB80M ET+DT Basic]
Характеристики [Flat RZB80M ET+DT Basic]
Типнакопичувальний
Джерело енергіїелектромережа
Розміщеннявертикальний
Об'єм бака80 л
Форма корпусаплоский
Технічні хар-ки
Джерело живлення230 В (1 фаза)
Споживана потужність2000 Вт
Максимальна тем-ра води75 °C
Внутрішнє покриття бакаемаль
Подача водипід напором
Нагрівальних елементів1
Тип нагрівального елементу«сухий» ТЕН
Функції та можливості
Функціїтерморегулятор
Безпеказахист від перегріву
захист від завеликого тиску
Інше
Управліннямеханічне
Органи керуванняспереду
Підключення трубзнизу
Гарантія на бак3 роки
Габарити (ВхШхГ)96x54.2x30.6 см
Вага30.6 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  7750 грн.    до  10500 грн.
Banzai DT V20F
DT80V20F
від 7 775 грн.
Scandilux WHSY
WHSY 80-20
від 8 608 грн.
Rens FD20/F10
FD80-20/F10
від 9 018 грн.
Fudo Galaxy
FDG-80L
від 9 598 грн.
Interlux ILB-LWH
ILB-80LWH
від 8 198 грн.
Interlux ILWH-MY
ILWH-80MY
від 8 088 грн.
Rens CD20
CD80-20B
від 8 545 грн.
GALANTA WDG DRY
WDG 80 DRY
від 8 338 грн.
Thermex Aris
Aris 80
від 9 308 грн.
DJOUL B41 DRY
B41 V 80L DRY
від 9 246 грн.
Winmix Flat Dry 10
Flat Dry EWH-10080
від 9 706 грн.
MIXXUS Flat Dry 04
EWH-04080 Flat Dry
від 9 100 грн.
Ocean Flat RZBF ET+DT
Flat RZBF80E-2 ET+DT
від 9 097 грн.
Ocean Flat RZB ET+DT
Flat RZB80M ET+DT
від 8 732 грн.
Termaxit AquaSlim
AquaSlim 80V
від 9 675 грн.
Tadiran TS D
SIERRA TS-80-D
від 9 670 грн.
Aquaforce Zenith Dry
Zenith Dry V80DF
від 9 015 грн.
Areesta Dry Vertical
Dry V80 l
від 8 491 грн.
Areesta Slim Dry
Slim 80 ID
Willer Optima DHE
EV 80 DR Optima DHE
від 6 688 грн.
QUARTZ Rapid
Rapid 80 V
від 7 650 грн.
Interlux ILDH-DY
ILDH-80DY
від 8 388 грн.
Banzai DINOX24
80DINOX24
від 8 450 грн.
Banzai DINOX20 E-ANODE
80DINOX20 E-anode
від 8 999 грн.
Thermo Alliance D VJ...
D80V20J3(D)K
від 6 555 грн.
Hi-Therm Lumia Digit...
Lumia Digit 80 DRY
від 9 011 грн.
Ocean Classic RZL ETDT
Classic RZL80M-5 ETDT
від 7 350 грн.
Eldom Style Dry Slim
72268WDG
від 7 342 грн.
Tiki Comfort S
Comfort S 80 UA
від 8 413 грн.
Ocean Cube RZF ET+DT
Cube RZF80D-4 ET+DT
від 8 438 грн.

від 7 864  до 10 647 грн.
Ocean Ocean Flat RZB80M, ET+DT Basic 80л
Венкон (Київ)
9 259 грн.
← купити
Водонагрівач Ocean RZB80M ET+DT Basic
Climatika.com.ua (Київ)
8 190 грн.
← купити
Бойлер Ocean Flat RZB80M ET+DT Basic
Teplahatka.com (Київ)
← купити
Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Ocean RZB80M Etdt Basic RZB80M ET+DT Basic
Openshop.ua (Київ)
← купити
Водонагрівач електричний OCEAN FLAT RZB80M, ET+DT BASIC 80л 000004207
Bom.com.ua (Київ)
← купити
Бойлер Ocean Flat RZB80M, ET+DT Basic
Цифра (Київ)
← купити
Бойлер Ocean Flat RZB80M, ET+DT Basic
Stls.store (Київ)
← купити
Бойлер плоский Ocean Flat BASIC 80л емальований бак сухий тен 37084
Plum-bing.com.ua (Одеса)
7 864 грн.
← купити
Водонагрівач Ocean FLAT RZB80M ET+DT Basic
ТЕХНОточка (Київ)
8 776 грн.
← купити
Бойлер ocean flat basic rzb80m et+dt
Tviy-Dim.com (Київ)
9 288 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Ocean Flat RZB80M ET+DT Basic, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: водонагрівач Ocean Flat RZB ET+DT Basic (Flat RZB80M ET+DT Basic). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на водонагрівач Ocean Flat RZB ET+DT Basic (Flat RZB80M ET+DT Basic) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія