шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Конфігурації і ціни 47Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити водонагрівач Ocean Flat RZBF ET+DT (Flat RZBF100E-2 ET+DT) за ціною від 9998 грн.
Фото 8

Серия Ocean Flat RZBF ET+DT

Модифікації Ocean Flat RZBF ET+DT 3
Характеристики [Flat RZBF100E-2 ET+DT]
Типнакопичувальний
Джерело енергіїелектромережа
Розміщеннявертикальний
Об'єм бака100 л
Форма корпусаплоский
Технічні хар-ки
Джерело живлення230 В (1 фаза)
Споживана потужність2000 Вт
Режимів нагрівання3
Максимальна тем-ра води80 °C
Внутрішнє покриття бакаемаль
Подача водипід напором
Магнієвий анод
Нагрівальних елементів2
Тип нагрівального елементу«сухий» ТЕН
Функції та можливості
Функціїтерморегулятор
дисплей
Безпеказахист від перегріву
захист від завеликого тиску
Інше
Управлінняелектронне
Органи керуванняспереду
Підключення трубзнизу
Габарити (ВхШхГ)110x52.5x30.5 см
Вага32.7 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  8750 грн.    до  12000 грн.
Termaxit AquaSlim
AquaSlim 100V
від 9 500 грн.
Tadiran TS D
SIERRA TS-100-D
Ocean Flat RZB ET+DT
Flat RZB100M ET+DT
від 9 000 грн.
Aquaforce Zenith Dry
Zenith Dry V100DF
від 10 206 грн.
MIXXUS Flat Dry 10
EWH-10100 Flat Dry
від 9 738 грн.
Interlux ILDH-DY
ILDH-100DY
від 9 148 грн.
QUARTZ Rapid
Rapid 100 V
від 7 894 грн.
Ocean Cube RZF ET+DT
Cube RZF100D-4 ET+DT
від 8 100 грн.
MIXXUS Cube Dry
EWH-15100 Cube Dry
Hi-Therm Lumia Digit...
Lumia Digit 100 DRY
від 10 157 грн.
Thermo Alliance D VJ...
D100V20J3(D) K
від 7 415 грн.
Tiki Comfort S
Comfort S 100 UA
від 8 998 грн.
Eldom Style Dry
Style Dry 72270WDG
від 7 400 грн.
Gorenje GBF UA
GBF 100 UA
від 8 900 грн.
Hotpoint-Ariston PRO...
PRO1 ECO 100V DRY HE
від 9 890 грн.
Electrolux EWH Formax
EWH 100 Formax
від 10 480 грн.
Grunhelm WH FDD
WH-100 FDD
від 9 540 грн.
Rens FD20/F10
FD100-20/F10
від 8 828 грн.
Scandilux WHSY
WHSY 100-20
від 9 493 грн.
Roda Palladium V2
Palladium 100 V2
від 9 762 грн.
Banzai DT V20F
DT100V20F
від 7 843 грн.
WHP Cube Electronic ...
Cube Electronic Wi-Fi 100
від 10 756 грн.
Ocean PRO 2.5 kW DT
PRO 2.5 kW DT 100
від 10 300 грн.
Eldom Style Dry New
Style Dry WVY10044FD
від 10 199 грн.
EWT Runde Dry
Clima Runde Dry AWH/M 100 V
від 8 495 грн.
Tesy GCV B14 TBR
GCV 1004424D B14 TBR
від 9 250 грн.
Banzai DINOX24
100DINOX24
від 9 555 грн.
Fudo Galaxy
FDG-100L
від 11 194 грн.
Banzai DINOX20 E-ANODE
100DINOX20 E-anode
від 9 999 грн.
GALANTA WDG DRY
WDG 100 DRY
від 7 200 грн.

від 9 998  до 10 005 грн.
Водонагрівач Ocean FLAT RZBF100E-2 ET+DT
Klimatline.com.ua (Київ)
10 005 грн.
← купити
Водонагрівач Ocean FLAT RZBF100E-2 ET+DT
Summercomfort.com.ua (Київ)
10 000 грн.
← купити
Водонагрівач Ocean FLAT RZBF100E-2 ET+DT
Climatika.com.ua (Київ)
9 998 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Ocean Flat RZBF100E-2 ET+DT, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: водонагрівач Ocean Flat RZBF ET+DT (Flat RZBF100E-2 ET+DT). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на водонагрівач Ocean Flat RZBF ET+DT (Flat RZBF100E-2 ET+DT) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія