шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Мобільний телефон UleFone Armor X32 Pro

Ціни33Опис Відгуки  Обговорення1Корисне1Аксесуари
Купити мобільний телефон UleFone Armor X32 Pro за ціною від 10530 грн.
Фото 13

Характеристики та опис UleFone Armor X32 Pro

зарядний пристрій; Захист від ударів: MIL-STD-810; Захист від вологи: IP68/IP69K; Ємність (мАгод): 5500; цифровий компас; Galileo; ГЛОНАСС; GPS-модуль; FM-приймач; mini-Jack (3.5 мм): mini-Jack (3.5 мм); USB-C: USB-C; NFC-чип; Bluetooth: Bluetooth v5.2; Wi-Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac); Кількість SIM: SIM + SIM/microSD
Колір
діагональ дисплея
5.65 "
роздільна здатність екрану
1440х720 (18:9)
Вбудована пам'ять
256 ГБ
Кількість SIM
SIM + SIM/microSD
Комунікації
Wi-Fi 5 (802.11ac)
NFC-чип
Функції та можливості
сканер відбитка збоку
GPS-модуль
ГЛОНАСС
Galileo
Ємність батареї
5500 мАгод
Захист від вологи
IP68/IP69K
Захист від ударів
MIL-STD-810
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 10 530  до 13 407 грн.
Ulefone Смартфон Ulefone Armor X32 Pro 8/256GB Future Black
MTA.ua (Київ)
11 199 грн.
← купити
Смартфон Ulefone Armor X32 Pro 8/256GB Future Black
Justbuy.com.ua (Київ)
10 809 грн.
← купити
Смартфон Ulefone Armor X32 Pro 8/256GB Future Black
Stls.store (Київ)
11 364 грн.
← купити
Смартфон Ulefone Armor X32 Pro 8/256GB Future Black
Цифра (Київ)
11 161 грн.
← купити
Ulefone Armor X32 Pro 8/256GB Black
Beconnect.com.ua (Київ)
10 599 грн.
← купити
Смартфон Ulefone Armor X32 Pro 8/256GB Future Black EU
Sota.store (Київ)
10 530 грн.
← купити
UleFone Armor X32 Pro 8/256Gb Future Black
Mobileplanet.ua (Одеса)
11 028 грн.
← купити
Смартфон Ulefone Armor X32 Pro 8/256GB Future Black (Global EU)
Smartmag.biz.ua (Львів)
10 854 грн.
← купити
Смартфон UleFone Armor X32 Pro 8/256GB Future Black
Denika.ua (Харків)
11 505 грн.
← купити
Ulefone Armor X32 Pro 5G 8/256 ГБ Чорний
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
13 407 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати UleFone Armor X32 Pro, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мобільний телефон UleFone Armor X32 Pro. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мобільний телефон UleFone Armor X32 Pro у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія