шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
WiWU (тип)
мережевий ЗП
сетевое + беспроводное ЗУ
автомобільний ЗП
тільки для смарт годинників
Каталог товарів

Ціни13Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій WiWU Wi-G009 за ціною від 319 грн.

Характеристики та опис WiWU Wi-G009

дисплей; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Потужність (на всі порти) (Вт): 15; Макс. потужність (USB) (Вт): 20;ємів USB-C (шт.): 1; Роз'ємів USB-A (шт.): 1; Роз' Тип: мережевий ЗП GaN
Колір
Тип
мережевий ЗП GaN
Роз'ємів USB-A
1 шт.
Роз'ємів USB-C
1 шт.
Макс. потужність (USB)
20 Вт
Потужність (на всі порти)
15 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
PPS
Функції та можливості
дисплей
Матеріал корпусу
пластик
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 319  до 572 грн.
WIWU Wi-G009 20w GaN PD/QC3.0 USB-C/USB-A ports fast charger Black
AKS.ua (Київ)
319 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій WIWU 20W Firefly GaN Fast Charger 1A+1C with digital display Wi-G009 EU Black
Rozetka.ua (Київ)
509 грн.
← купити
Сітчастий зарядний пристрій WIWU 20W Firefly GaN Fast Charger 1A+1C Wi-G009 EU Black (6977703654035)
Rozetka.ua (Київ)
390 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій WIWU 20W Firefly GaN Fast Charger 1A+1C with digital display Wi-G009 EU Black (6977703654035)
Rozetka.ua (Київ)
400 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій WIWU Firefly GaN Wi-G009 USB QC3.0 / Type-C PD20W, Black
Rozetka.ua (Київ)
516 грн.
← купити
Сітчасте зарядне пристрій WiWU Wi-G009 Firefly GaN 20W Black (6977703654035)
Rozetka.ua (Київ)
376 грн.
← купити
Зарядний пристрій WIWU 20W Firefly GaN Fast Charger 1xUSB 1xType-C with digital display Wi-G009 EU Black (6977703654035)
Rozetka.ua (Київ)
450 грн.
← купити
Сітчастий зарядний пристрій WIWU 20W Firefly GaN Fast Charger 1A+1C Wi-G009 EU Black (6977703654035)
Rozetka.ua (Київ)
572 грн.
← купити
Сітчастий зарядний пристрій WIWU 20W Firefly GaN Fast Charger 1A+1C Wi-G009 EU Black (6977703654035)
Rozetka.ua (Київ)
420 грн.
← купити
Сітчасте зарядне пристрій WIWU 20W Firefly GaN Fast Charger 1A+1C Wi-G009 EU Чорний
Rozetka.ua (Київ)
387 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати WiWU Wi-G009, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій WiWU Wi-G009. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій WiWU Wi-G009 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія