шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни27Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити смарт годинник XO GT4 Mini за ціною від 1249 грн.
Фото 5

Характеристики та опис XO GT4 Mini

Вага (г): 63; Розміри (мм): 42.6x42.6x13; Ступінь захисту: IP68; Ремінець: швидкознімний; Матеріал корпуса: метал; Ємність акумулятора (мАгод): 200; Зарядка пристрою: магнітна; акселерометр; Захист циферблата: скло; Дисплей ("): 1.32; Тип матриці: AMOLED; Тип: кольоровий; Форма: круглий; Сенсорний екран
Колір
Тип
смартгодинник
Інтерфейс підключення
Bluetooth v5.3
Дзвінки та оповіщення
вбудований динамік
пульсометр
компас
акселерометр
Ступінь захисту
IP68
Розміри (без ремінця)
42.6x42.6x13 мм
Вага
63 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 249  до 2 392 грн.
XO Смарт-годинник XO GT4 mini AMOLED Silver
MTA.ua (Київ)
1 249 грн.
← купити
Смарт-годинник XO GT4 mini AMOLED Silver
Soho.com.ua (Київ)
1 269 грн.
← купити
Смарт Годинник XO GT4 mini AMOLED Колір Чорний
Rozetka.ua (Київ)
2 392 грн.
← купити
XO Смарт-годинник XO GT4 mini AMOLED Black
MTA.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник XO GT4 mini AMOLED Black
Soho.com.ua (Київ)
← купити
Смарт Часи XO GT4 mini AMOLED Колір Чорний
Rozetka.ua (Київ)
1 658 грн.
← купити
Смарт годинник XO GT4 mini, AMOLED, IP68, BT5.3, 200mAh, Чорний
Rozetka.ua (Київ)
1 900 грн.
← купити
Смарт Годинник XO GT4 mini AMOLED Чорний
Rozetka.ua (Київ)
2 193 грн.
← купити
Smart Watch XO GT4 mini AMOLED Sports чорний
Rozetka.ua (Київ)
1 599 грн.
← купити
Смартгодинник XO GT4 mini AMOLED Чорний
Rozetka.ua (Київ)
1 818 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати XO GT4 Mini, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: смарт годинник XO GT4 Mini. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на смарт годинник XO GT4 Mini у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія