шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Ноутбук Apple MacBook Pro 16 2026 M5 Pro [MBP16M511SB]

Конфігурації і ціни 253Відгуки  Обговорення  Корисне3Аксесуари
Купити ноутбук Apple MacBook Pro 16 2026 M5 Pro (MBP16M511SB) за ціною від 173599 грн.
Відео 34Фото 14

Серия Apple MacBook Pro 16 2026 M5 Pro

Модифікації Apple MacBook Pro 16 2026 M5 Pro 36
Характеристики [MBP16M511SB]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
16.2 "
Тип матриці
miniLED
Покриття екрана
антивідблискове / Nano-texture glass /
Роздільна здатність дисплея
3456x2234 / Liquid Retina XDR /
Серія
Apple M5 Pro
Об'єм оперативної пам'яті
24 ГБ
Ємність накопичувача
2 ТБ
Безпека
сканер відбитків пальців / Touch ID /
Передвстановлена ОС
MacOS / Tahoe /
Матеріал корпуса
алюміній
Габарити (ШхГхТ)
356x248x17 мм
Вага
2.14 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  145000 грн.    до  215000 грн.
Apple MacBook Pro 16...
MBP16M511SL
від 173 599 грн.
MGEC4
від 158 020 грн.
MGE64
від 162 016 грн.
MBP16M513SL
MBP16M502SL
від 164 899 грн.
MBP16M502SB
MBP16M513SB
від 173 560 грн.
MBP16M510SB
від 141 603 грн.
MBP16M510SL
від 148 696 грн.
MBP16M503SL
від 197 999 грн.
MBP16M503SB
MBP16M505SL
від 187 599 грн.
MBP16M505SB
MBP16M514SL
від 195 399 грн.
MBP16M514SB
MGED4
від 174 985 грн.
MGE74
від 183 845 грн.

від 173 599  до 182 662 грн.
Apple Macbook Pro 16" 2026 NANO-T M5 Pro 18-Core CPU | 24Gb | 2 TB | 20-Core GPU | Space Black (Z1MZ001AQ)
Buy.ua (Київ)
179 776 грн.
← купити
Apple MacBook Pro 16 with Apple M5 Pro, 2TB, 18CPU / 20GPU, 24GB RAM, Space Black with Nano-texture Display (2026) (Z1MZ001A
Jabko.ua (Львів)
173 599 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 16" 2026 M5 Pro/18CPU/20GPU/24GB/2TB with Nano-texture display Space Black (Z1MZ001AQ)
Smartmag.biz.ua (Львів)
182 662 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Apple MBP16M511SB, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук Apple MacBook Pro 16 2026 M5 Pro (MBP16M511SB). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук Apple MacBook Pro 16 2026 M5 Pro (MBP16M511SB) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія