шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Ноутбук Apple MacBook Pro 16 2026 M5 Max [MBP16M528SL]

Конфігурації і ціни 268Відгуки  Обговорення  Корисне2Аксесуари
Купити ноутбук Apple MacBook Pro 16 2026 M5 Max (MBP16M528SL) за ціною від 237496 грн.
Відео 28Фото 14

Серия Apple MacBook Pro 16 2026 M5 Max

Модифікації Apple MacBook Pro 16 2026 M5 Max 48
Характеристики [MBP16M528SL]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
16.2 "
Тип матриці
miniLED
Покриття екрана
глянцеве
Роздільна здатність дисплея
3456x2234 / Liquid Retina XDR /
Серія
Apple M5 Max
Об'єм оперативної пам'яті
64 ГБ
Ємність накопичувача
2 ТБ
Безпека
сканер відбитків пальців / Touch ID /
Передвстановлена ОС
MacOS / Tahoe /
Матеріал корпуса
алюміній
Габарити (ШхГхТ)
356x248x17 мм
Вага
2.14 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  200000 грн.    до  300000 грн.
Apple MacBook Pro 16...
MGE94
від 215 296 грн.
MBP16M534SL
від 244 099 грн.
MBP16M509SB
від 225 410 грн.
MGEE4
від 208 636 грн.
MBP16M515SL
від 228 599 грн.
MBP16M515SB
MBP16M509SL
від 229 999 грн.
MBP16M518SL
від 238 899 грн.
MBP16M518SB
MBP16M534SB
MBP16M506SL
від 219 999 грн.
MBP16M506SB
MBP16M517SB
від 207 799 грн.
MBP16M528SB
від 243 620 грн.
MBP16M537SB
від 254 499 грн.
MBP16M537SL
MBP16M517SL
MBP16M526SL
від 267 499 грн.
MBP16M526SB
MBP16M516SL
від 184 999 грн.
MBP16M508SL
від 194 999 грн.
MBP16M508SB
MBP16M535SL
від 275 299 грн.
MBP16M535SB
MBP16M514SL
від 195 399 грн.
MBP16M514SB
MBP16M516SB
MBP16M529SL
від 277 899 грн.
MBP16M529SB

від 237 496  до 259 690 грн.
Apple Macbook Pro 16" 2026 M5 Max 18-Core CPU | 64Gb | 2 TB | 40-Core GPU | Silver (Z1MV0002M)
Buy.ua (Київ)
237 496 грн.
← купити
Apple MacBook Pro 16 with Apple M5 Max, 2TB, 18CPU / 40GPU, 64GB RAM, Silver (2026) (Z1MV0002M) Z1MV0002M
Jabko.ua (Львів)
246 699 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 16" 2026 Apple M5 Max/18CPU/40GPU/64GB/2TB Silver (Z1MV0002M)
Smartmag.biz.ua (Львів)
259 690 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Apple MBP16M528SL, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук Apple MacBook Pro 16 2026 M5 Max (MBP16M528SL). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук Apple MacBook Pro 16 2026 M5 Max (MBP16M528SL) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія