шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Ноутбук Apple MacBook Air 13 2024 M3 [MC8K4]

Конфігурації і ціни 171Відгуки  Обговорення  Корисне6Аксесуари
Купити ноутбук Apple MacBook Air 13 2024 M3 (MC8K4) за ціною від 44001 грн.
Відео 11Фото 25

Серия Apple MacBook Air 13 2024 M3

Модифікації Apple MacBook Air 13 2024 M3 33
Где купить? [MC8K4]
Характеристики [MC8K4]
Колір
Тип
ультрабук
Діагональ екрана
13.6 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
глянцеве
Роздільна здатність дисплея
2560x1664 / Liquid Retina display /
Серія
Apple M3
Об'єм оперативної пам'яті
16 ГБ
Ємність накопичувача
256 ГБ
Безпека
сканер відбитків пальців / Touch ID /
Передвстановлена ОС
MacOS / Sonoma /
Матеріал корпуса
алюміній
Габарити (ШхГхТ)
304x215x11 мм
Вага
1.24 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  39000 грн.    до  55000 грн.
Apple MacBook Air 13...
MRXQ3
від 47 233 грн.
MRXT3
від 46 012 грн.
MRXW3
від 45 585 грн.
Apple MacBook Air (2...
Z15S000CT
від 40 313 грн.
MRXV3
від 42 499 грн.
MRXR3
від 48 099 грн.
MRXN3
від 42 971 грн.
MRXP3
від 44 340 грн.
MC8J4
від 45 629 грн.
Z15Y000AU
від 43 414 грн.
Z160000AU
від 31 999 грн.
MXCV3
від 48 686 грн.
MLY03
від 42 133 грн.
MLY23
від 44 572 грн.
Z15S000D1
від 44 256 грн.
MLY43
від 43 463 грн.
Z15W000AW
MRXU3
від 53 103 грн.
MC8G4
від 47 180 грн.
MLXY3
від 38 940 грн.
MLXX3
від 39 826 грн.
MLY13
від 39 250 грн.

від 44 001  до 66 999 грн.
Apple MacBook Air 13,6" Late 2024 Midnight (MC8K4)
iTMag.ua (Київ)
44 799 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Air 13,6 Late 2024 Midnight (MC8K4) MC8K4
GRO (Київ)
46 769 грн.
← купити
Apple MacBook Air 13,6" Late 2024 Midnight (MC8K4)
Noteboochek.com.ua (Київ)
← купити
НОУТБУК MacBook Air 13.6 MDN/8 ЯДЕР ГП/16 ГБ/256 ГБ-UKR (MC8K4UA/A)
ACDC.com.ua (Київ)
66 999 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Air 13,6" Late 2024 Midnight (MC8K4)
Zhuk.ua (Київ)
48 479 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Air 13,6 Late 2024 Midnight (MC8K4) MacBook Air 13,6 Late 2024 Midnight (MC8K4)
Denika.ua (Харків)
48 522 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Air 13 Late 2024 M3 16GB/256GB Midnight Blue (MC8K4)
Soho.com.ua (Київ)
46 099 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Air 13,6" M3 2024 Late Midnight (MC8K4)
Q-techno.com.ua (Київ)
48 968 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Air 13,6 Late 2024 Midnight (MC8K4) MC8K4
Openshop.ua (Київ)
51 021 грн.
← купити
Apple MacBook Air 13,6" Late 2024 Midnight (MC8K4) MC8K4UA/A
Luckylink.kiev.ua (Київ)
45 629 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Air 13.6" M3 2024 Midnight (MC8K4) MC8K4
Sota.store (Київ)
45 162 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Air 13,6" M3 2024 Late Midnight (MC8K4)
Smartmag.biz.ua (Львів)
46 866 грн.
← купити
Apple MacBook Air 13.6" M3 16/256Gb Midnight Late 2024 (MC8K4)
Mobileplanet.ua (Одеса)
44 976 грн.
← купити
MacBook Air 13,6" M3 16/256GB Midnight (MC8K4) 2024
Toiler.com.ua (Київ)
44 860 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Air 13", 256GB, 8 CPU / 8 GPU, 16GB RAM with Apple M3 2024 Midnight (MC8K4)
Justbuy.com.ua (Київ)
45 169 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Air 13,6" Late 2024 Midnight (MC8K4)
Easybay.com.ua (Київ)
44 001 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Air 13,6" Late 2024 Midnight (MC8K4)
MAUDAU (Київ)
46 439 грн.
← купити
Apple MacBook Air 13.6" M3 16/256GB Late 2024 Midnight (MC8K4) mc8k4
Kvshop.com.ua (Київ)
48 977 грн.
← купити
Apple MacBook Air 13,6" Late 2024 Midnight (MC8K4)
MAUDAU (Київ)
47 049 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Apple MC8K4, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук Apple MacBook Air 13 2024 M3 (MC8K4). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук Apple MacBook Air 13 2024 M3 (MC8K4) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія