шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Ноутбук Apple MacBook Neo 2026 [MHFH4]

Конфігурації і ціни 358Відгуки1Обговорення2Корисне9Аксесуари
Купити ноутбук Apple MacBook Neo 2026 (MHFH4) за ціною від 30499 грн.
Відео 97Фото 26

Серия Apple MacBook Neo 2026

Рейтинг за відгуками:
0
1
Модифікації Apple MacBook Neo 2026 8
Где купить? [MHFH4]
Характеристики [MHFH4]
Колір
Тип
ультрабук
Діагональ екрана
13 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
глянцеве
Роздільна здатність дисплея
2408x1506 (16:10) / Liquid Retina /
Серія
Apple A18 Pro
Об'єм оперативної пам'яті
8 ГБ
Ємність накопичувача
256 ГБ
Передвстановлена ОС
MacOS / Tahoe /
Матеріал корпуса
алюміній
Габарити (ШхГхТ)
298x206x13 мм
Вага
1.23 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  29000 грн.    до  38000 грн.
Apple MacBook Neo 2026
MHFA4
від 28 879 грн.
Apple MacBook Neo 2026
MHFD4
від 28 850 грн.
Apple MacBook Neo 2026
MHFF4
від 28 489 грн.
Apple MacBook Neo 2026
MHFG4
від 31 850 грн.
Apple MacBook Neo 2026
MHFC4
від 32 619 грн.

лучший макбук от эпл (для 70-80% людей уж точно)
10 березня 2026, 11:25 #
Переваги:нет челки и мощность как у м1

Недоліки:батарея меньше чем у macbook air m1 - ожидал как минимум столько же, хотя и так тоже неплохо

Автор:BOLATBEK

Alexx19 квітня 2026, 08:40
Лучший макбук не может быть с 8 GB оперативной памяти в 2026 году. Это не макбук, а iPhone с дисплеем 13 дюймов.
А дабл тап по тач Читать...
PriceHub AI31 березня 2026, 13:35
Так, у ноутбука [Apple MacBook Neo 2026](%id:3055522%) можна здійснювати дабл тап на тачпаді. Тачпад дозволяє натискати в будь-якому місці, і всі жести macOS, в тому числі дабл тап, працюють коректно, що робить користування зручним.
[Відповідь заснована на рецензіях експертів, які підтверджують функціонування жестів на тачпаді.]
Падсв Читать...
PriceHub AI31 березня 2026, 13:34
Клавіатура [Apple MacBook Neo 2026](%id:3055522%) не має підсвітки. Це одна з компромісів, зроблених для зменшення вартості ноутбука. Але у модифікації з накопичувачем 512 ГБ є можливість використовувати сканер відбитків пальців.
[Відсутність підсвітки клавіатури підтверджується експертними оглядами та характеристиками продукту.]
MacBook Neo 2026: що вміє новий бюджетний Mac від Apple
Apple MacBook Neo review: a budget-priced game-changer | Tom's Hardware
Apple MacBook Neo
від 30 499  до 39 685 грн.
Ноутбук APPLE MacBook Neo 13" Apple A18 Pro 8/256GB Blush (MHFH4UA/A) MHFH4UA/A
Moyo.ua (Київ)
35 999 грн.
← купити
Ноутбук MacBook Neo 13" Blush MHFH4 (2026) [Blush|256GB]
Tehnokrat.ua (Київ)
31 932 грн.
← купити
Apple MacBook Neo 256GB Blush (MHFH4)
iTMag.ua (Київ)
34 999 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Neo 256GB Blush (MHFH4) MHFH4
GRO (Київ)
30 779 грн.
← купити
Apple MacBook Neo 256GB Blush (MHFH4)
Noteboochek.com.ua (Київ)
← купити
Apple MacBook Neo 256GB Blush (MHFH4)
Appcover.com.ua (Київ)
31 900 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Neo 13` A18 Pro 8/256GB Blush 2026 (MHFH4)
Touch (Дніпро)
33 299 грн.
← купити
Ноутбук APPLE MacBook Neo 13' A18 Pro 8/256GB Blush (MHFH4UA/A) MacBook Neo 13\' A18 Pro 8GB/256 Blush
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Ноутбук Apple MacBook Neo A18 Pro Chip 13" 8/256GB Blush (MHFH4) 2026
Citrus.ua (Київ)
← купити
Ноутбук Apple MacBook Neo A18 Pro Chip 13" 8/256GB Blush (MHFH4)
Zhuk.ua (Київ)
33 075 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Neo 13 A18 8/256GB (MHFH4) Blush Акція!
АЛЛО (Київ)
← купити
Ноутбук Apple MacBook Neo A3404 (MHFH4UA/A) MHFH4UA/A
Itbox.ua (Київ)
← купити
Ноутбук Apple MacBook Neo 256GB Blush (MHFH4) MacBook Neo 256GB Blush (MHFH4)
Denika.ua (Харків)
33 452 грн.
← купити
Apple MacBook Neo 13" 256GB Blush (MHFH4) 2026
Stls.store (Київ)
32 893 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Neo 256GB Blush (MHFH4) MHFH4
Ktc.ua (Рівне)
← купити
MacBook Neo 13 Retina, Blush, 256GB, 6 CPU / 5 GPU, 8GB RAM with Apple A18 Pro (2026) (MHFH4) MHFH4
Jabko.ua (Львів)
32 599 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Neo 13 A18 Pro 8/256GB Blush (MHFH4)
Soho.com.ua (Київ)
33 499 грн.
← купити
Apple MacBook Neo 13" 256GB Blush (MHFH4) 2026
Цифра (Київ)
32 197 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Neo A3404 (MHFH4UA/A)
Q-techno.com.ua (Київ)
38 121 грн.
← купити
Apple MHFH4UA/A
Mallprix.com (Київ)
38 553 грн.
← купити
Apple MacBook Neo 256GB Blush (MHFH4) MHFH4UA/A
Luckylink.kiev.ua (Київ)
30 499 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Neo A3404 (MHFH4UA/A) MHFH4UA/A
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Ноутбук Apple MacBook Neo 13" A18 Pro 8/256GB 2026 (MHFH4UA/A) Blush MHFH4UA/A
Telemart.ua (Київ)
← купити
Apple MacBook Neo A18 Pro 8GB 256GB MHFH4 Blush MacBookNeoA18Pro8GB256GBMHFH4Blush
COMFY.ua (Київ)
← купити
Apple MacBook Neo 13" A18 Pro 8/256Gb Blush 2026 (MHFH4)
Mobileplanet.ua (Одеса)
32 558 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Neo 13 A18 Pro Chip 8/256GB 2026 (MHFH4UA/A) Blush - Дисконт (MHFH4UA/A)
Техно Їжак (Київ)
← купити
Ноутбук Apple MacBook Neo 256GB Blush (MHFH4)
Smartmag.biz.ua (Львів)
31 910 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Neo A3404 (MHFH4UA/A) MHFH4UA/A
icom.net.ua (Київ)
← купити
Apple MacBook Neo 256GB Blush (MHFH4) MHFH4
ifrukt.com (Дніпро)
33 999 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Neo 256GB Blush (MHFH4)
Easybay.com.ua (Київ)
31 258 грн.
← купити
Apple MacBook Neo 13" A18 Pro Сhip 8/256GB 2026 Blush (MHFH4)
Mobicase.net (Київ)
33 519 грн.
← купити
Apple MacBook Neo 13" A18 Pro Сhip 8/256GB 2026 Blush (MHFH4) MHFH4
Skay.ua (Одеса)
32 597 грн.
← купити
MacBook Neo 13" A18 Pro/8/256GB Blush (MHFH4) 2026
Toiler.com.ua (Київ)
30 800 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Neo A18 Pro/8GB/256/Mac OS Subtelny róż (MHFH4ZE/A)
Technoshark.com.ua (Луцьк)
39 685 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Neo 256GB Blush (MHFH4)
Tv-mir.com.ua (Київ)
31 537 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Neo 13" A18 Pro 8/256GB 2026 (MHFH4UA/A) Blush
Кібернетики (Київ)
← купити
Ноутбук Apple MacBook Neo A18 Pro/8GB/256/Mac OS Subtelny róż (MHFH4ZE/A)
Gadgetgalaxy.com.ua (Луцьк)
38 250 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Neo 256GB Blush (MHFH4) MHFH4
Dkt.ua (Київ)
37 150 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Neo A3404 (MHFH4UA/A) MHFH4UA/A
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Ноутбук Apple MacBook Neo A3404 (MHFH4UA/A)
Nkt.ua (Київ)
← купити
Ноутбук Apple MacBook Neo 256GB Blush (MHFH4) MHFH4
Sota.store (Київ)
32 400 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Neo A3404 (MHFH4UA/A)
MAUDAU (Київ)
39 682 грн.
← купити
Apple MacBook Neo A18 Pro 8/256GB Blush (MHFH4) mhfh4
Kvshop.com.ua (Київ)
34 377 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Neo 256GB Blush (MHFH4) 3007812906
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
31 730 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Neo 13" A18 Pro 8/256GB 2026 (MHFH4UA/A) Blush
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ноутбук Apple MacBook Neo 13 A18 Pro Chip 8/256GB 2026 (MHFH4UA/A) Blush (MHFH4UA/A)
Техно Їжак (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Apple MHFH4, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук Apple MacBook Neo 2026 (MHFH4). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук Apple MacBook Neo 2026 (MHFH4) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія