шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Ноутбук Apple MacBook Pro 14 2023 M3 Pro [MRX73]

Конфігурації і ціни 26Відгуки  Обговорення  Корисне29Аксесуари
Купити ноутбук Apple MacBook Pro 14 2023 M3 Pro (MRX73) за ціною від 85720 грн.
Відео 15Фото 22

Серия Apple MacBook Pro 14 2023 M3 Pro

Модифікації Apple MacBook Pro 14 2023 M3 Pro 11
Где купить? [MRX73]
Характеристики [MRX73]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
14.2 "
Тип матриці
miniLED
Покриття екрана
глянцеве
Роздільна здатність дисплея
3024x1964 / Liquid Retina XDR /
Серія
Apple M3 Pro
Об'єм оперативної пам'яті
18 ГБ
Ємність накопичувача
1 ТБ
Безпека
сканер відбитків пальців / Touch ID /
Передвстановлена ОС
MacOS / Sonoma /
Матеріал корпуса
алюміній
Габарити (ШхГхТ)
313x221x16 мм
Вага
1.6 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  75000 грн.    до  115000 грн.
Apple MacBook Pro 14...
MRX43
від 84 221 грн.
Z1AU0029V
від 106 320 грн.
Asus Vivobook S 14 O...
M5406WA-OLED 019X
від 88 500 грн.

від 85 720  до 138 999 грн.
Ноутбук Apple MacBook Pro 14 Silver Late 2023 (MRX73) MRX73
GRO (Київ)
108 469 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 14'' M3 Pro 18GB/1TB Silver 2023 (MRX73)
Touch (Дніпро)
89 739 грн.
← купити
Apple MacBook Pro 14" Chip M3 Pro 12CPU/18GPU/18RAM/1TB Silver (S2992/3/18/18/1) 2023 Custom
Citrus.ua (Київ)
138 999 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 14" Silver Late 2023 (MRX73)
Zhuk.ua (Київ)
91 854 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 14 Silver Late 2023 (MRX73) MacBook Pro 14 Silver Late 2023 (MRX73)
Denika.ua (Харків)
93 764 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 14" Silver Late 2023 (MRX73)
Q-techno.com.ua (Київ)
92 329 грн.
← купити
Apple MacBook Pro 14" Silver Late 2023 (MRX73) MRX73UA/A
Luckylink.kiev.ua (Київ)
87 707 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 14" Silver Late 2023 (MRX73)
Easybay.com.ua (Київ)
87 602 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 14" M3 Pro 1TB Silver (MRX73) 2023
Smartmag.biz.ua (Львів)
88 869 грн.
← купити
MacBook Pro 14" M3 Pro 1Tb Silver Late 2023 (MRX73)
Toiler.com.ua (Київ)
85 720 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Apple MRX73, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук Apple MacBook Pro 14 2023 M3 Pro (MRX73). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук Apple MacBook Pro 14 2023 M3 Pro (MRX73) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія