шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Ноутбук Apple MacBook Pro 16 2024 M4 Pro [MX2T3]

Конфігурації і ціни 131Відгуки  Обговорення1Корисне11Аксесуари
Купити ноутбук Apple MacBook Pro 16 2024 M4 Pro (MX2T3) за ціною від 94739 грн.
Відео 22Фото 15

Серия Apple MacBook Pro 16 2024 M4 Pro

Модифікації Apple MacBook Pro 16 2024 M4 Pro 13
Где купить? [MX2T3]
Характеристики [MX2T3]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
16.2 "
Тип матриці
miniLED
Покриття екрана
глянцеве
Роздільна здатність дисплея
3456x2234 / Liquid Retina XDR /
Серія
Apple M4 Pro
Об'єм оперативної пам'яті
24 ГБ
Ємність накопичувача
512 ГБ
Безпека
сканер відбитків пальців / Touch ID /
Передвстановлена ОС
MacOS / Sequoia /
Матеріал корпуса
алюміній
Габарити (ШхГхТ)
356x248x17 мм
Вага
2.14 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  100000 грн.    до  150000 грн.
Apple MacBook Pro 16...
MX2X3
від 109 996 грн.
MBP16M409SB
від 129 500 грн.
MBP16M402SL
від 141 699 грн.
MBP16M402SB
від 136 439 грн.

від 94 739  до 139 799 грн.
Ноутбук Apple MacBook Pro 16" M4 Pro Silver MX2T3 (2024) [Silver|M4 Pro 14CPU 20GPU|24GB|512GB|Standard]
Tehnokrat.ua (Київ)
127 285 грн.
← купити
Apple Macbook Pro 16" Late 2024 M4 Pro 14-Core CPU | 24Gb | 512Gb | 20-Core GPU | Silver (MX2T3)
Buy.ua (Київ)
124 882 грн.
← купити
Apple MacBook Pro 16" Late 2024 Silver (MX2T3)
iTMag.ua (Київ)
139 799 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 16 Late 2024 Silver (MX2T3) MX2T3
GRO (Київ)
122 989 грн.
← купити
Apple MacBook Pro 16" Late 2024 Silver (MX2T3)
Appcover.com.ua (Київ)
123 050 грн.
← купити
Apple MacBook Pro 16" Late 2024 Silver (MX2T3)
Noteboochek.com.ua (Київ)
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 16'' M4 Pro 24GB/512GB Silver 2024 (MX2T3)
Touch (Дніпро)
130 589 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 16" Late 2024 Silver (MX2T3)
Zhuk.ua (Київ)
129 938 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 16 Late 2024 Silver (MX2T3) MacBook Pro 16 Late 2024 Silver (MX2T3)
Denika.ua (Харків)
136 160 грн.
← купити
Apple MacBook Pro 16 with Apple M4 Pro, 512GB, 14CPU / 20GPU, 24GB RAM, Silver (2024) (MX2T3) MX2T3
Jabko.ua (Львів)
122 999 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 16 2024 24/512GB Silver (MX2T3)
Soho.com.ua (Київ)
104 799 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 16" Late 2024 Silver (MX2T3)
Q-techno.com.ua (Київ)
132 591 грн.
← купити
Apple MacBook Pro 16" Late 2024 Silver (MX2T3) MDM MX2T3 MDM
Luckylink.kiev.ua (Київ)
94 739 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 16" with Apple M4 Pro, 512GB, 14CPU / 20GPU, 24GB RAM, Silver 2024 (MX2T3)
Justbuy.com.ua (Київ)
124 229 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 16 M4 Pro Silver 2024 (MX2T3) MX2T3
Sota.store (Київ)
128 700 грн.
← купити
MacBook Pro 16" Silver M4 Pro 24/512 14CPU 20GPU (MX2T3) 2024
Toiler.com.ua (Київ)
124 000 грн.
← купити
Apple MacBook Pro 16" M4 Pro 24/512GB Late 2024 Silver (MX2T3) MX2T3
ifrukt.com (Дніпро)
125 199 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 16" M4 Pro Late 2024 Silver (MX2T3)
Smartmag.biz.ua (Львів)
126 345 грн.
← купити
Apple MacBook Pro 16" M4 Pro 24/512GB Late 2024 Silver (MX2T3) MX2T3
Kvshop.com.ua (Київ)
136 977 грн.
← купити
Apple MacBook Pro 16" Late 2024 Silver (MX2T3) MX2T3
Luckylink.kiev.ua (Київ)
127 762 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 16" M4 Pro Late 2024 Silver (MX2T3) (MDM)
Smartmag.biz.ua (Львів)
99 999 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 16" M4 Pro Late 2024 Silver (MX2T3) (CPO)
Smartmag.biz.ua (Львів)
120 827 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Apple MX2T3, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук Apple MacBook Pro 16 2024 M4 Pro (MX2T3). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук Apple MacBook Pro 16 2024 M4 Pro (MX2T3) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія