шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Ноутбук Apple MacBook Pro 16 2024 M4 Max [MX2W3]

Конфігурації і ціни 123Відгуки  Обговорення  Корисне11Аксесуари
Купити ноутбук Apple MacBook Pro 16 2024 M4 Max (MX2W3) за ціною від 182472 грн.
Відео 6Фото 15

Серия Apple MacBook Pro 16 2024 M4 Max

Модифікації Apple MacBook Pro 16 2024 M4 Max 16
Где купить? [MX2W3]
Характеристики [MX2W3]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
16.2 "
Тип матриці
miniLED
Покриття екрана
глянцеве
Роздільна здатність дисплея
3456x2234 / Liquid Retina XDR /
Серія
Apple M4 Max
Об'єм оперативної пам'яті
48 ГБ
Ємність накопичувача
1 ТБ
Безпека
сканер відбитків пальців / Touch ID /
Передвстановлена ОС
MacOS / Sequoia /
Матеріал корпуса
алюміній
Габарити (ШхГхТ)
356x248x17 мм
Вага
2.14 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  155000 грн.    до  230000 грн.
Apple MacBook Pro 16...
MBP16M426SB
від 200 510 грн.
MX313
від 171 275 грн.

від 182 472  до 212 687 грн.
Ноутбук Apple MacBook Pro 16" M4 Max Silver MX2W3 (2024) [Silver|M4 Max 16CPU 40GPU|48GB|1TB|Standard]
Tehnokrat.ua (Київ)
189 448 грн.
← купити
Apple Macbook Pro 16" Late 2024 M4 Max 14-Core CPU | 48Gb | 1Tb | 40-Core GPU | Silver (MX2W3)
Buy.ua (Київ)
182 472 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 16 Late 2024 Silver (MX2W3) MX2W3
GRO (Київ)
186 289 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 16'' M4 Max 48GB/1TB Silver 2024 (MX2W3)
Touch (Дніпро)
190 929 грн.
← купити
Apple MacBook Pro 16" Late 2024 Silver (MX2W3)
Appcover.com.ua (Київ)
187 850 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 16" Late 2024 Silver (MX2W3)
Zhuk.ua (Київ)
200 812 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 16 Late 2024 Silver (MX2W3) MacBook Pro 16 Late 2024 Silver (MX2W3)
Denika.ua (Харків)
201 777 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 16 2024 48GB/1TB Silver (MX2W3)
Soho.com.ua (Київ)
197 099 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 16" Late 2024 Silver (MX2W3)
Q-techno.com.ua (Київ)
196 349 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 16 Late 2024 Silver (MX2W3) MX2W3
Openshop.ua (Київ)
212 687 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Apple MX2W3, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук Apple MacBook Pro 16 2024 M4 Max (MX2W3). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук Apple MacBook Pro 16 2024 M4 Max (MX2W3) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія