шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Borofone (тип)
тільки для смарт годинників
сетевое ЗУ + сквозная розетка
адаптер для путешествий (travel adapter)
Каталог товарів

Ціни143Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Borofone BA20A Sharp за ціною від 66 грн.
Відео 2Фото 11

Характеристики та опис Borofone BA20A Sharp

Вага (г): 28; Габарити (мм): 79x38x24; Макс. потужність (USB) (Вт): 10.5;ємів USB-A (шт.): 1; Роз' Тип: мережевий ЗП
Колір
Тип
мережевий ЗП
Роз'ємів USB-A
1 шт.
Макс. потужність (USB)
10.5 Вт
Габарити
79x38x24 мм
Вага
28 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 66  до 420 грн.
BOROFONE 6931474702142
Mallprix.com (Київ)
115 грн.
← купити
Зарядний пристрій BOROFONE BA20A Sharp Single Port Charger 10.5W White (BA20AW) BA20AW
FOXTROT.UA (Київ)
66 грн.
← купити
BOROFONE BA20A Sharp single port charger set Lightning 10.5W White (6931474700728) BA20ASharpsingleportchargersetLightning10
COMFY.ua (Київ)
92 грн.
← купити
Зарядний пристрій BOROFONE BA20A Sharp single port charger White BA20AW
Comtrading.ua (Київ)
397 грн.
← купити
Зарядний пристрій BOROFONE BA20A Sharp USB 10.5W White (6931474700681) 6931474700681
E-server.com.ua (Київ)
91 грн.
← купити
Зарядний пристрій Borofone BA20A Sharp 1 USB 2.1A блок чорний
MAUDAU (Київ)
129 грн.
← купити
Мережевий однопортовий зарядний пристрій Borofone BA20A Білий (6931474700681)
Rozetka.ua (Київ)
149 грн.
← купити
Зарядний пристрій BOROFONE BA20A 10.5W Black (BA20AMB) BA20AMB
FOXTROT.UA (Київ)
82 грн.
← купити
Зарядний пристрій BOROFONE BA20A Sharp Single Port Charger Set Type-C 10.5W White (BA20ACW) BA20ACW
FOXTROT.UA (Київ)
89 грн.
← купити
Зарядний пристрій BOROFONE BA20A 10.5W Black (BA20ACB) BA20ACB
FOXTROT.UA (Київ)
101 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Borofone BA20A Sharp, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Borofone BA20A Sharp. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Borofone BA20A Sharp у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія