шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
TP-LINK (підключення інтернету (wan))
Каталог товарів

Ціни101Опис Відгуки  Обговорення  Корисне10Аксесуари10+
Купити wi-Fi адаптер TP-LINK Archer BE230 за ціною від 3513 грн.
Відео 2Фото 4

Характеристики та опис TP-LINK Archer BE230

Робоча температура (°C): 0 °C ~ +40; 802.1x; WPA3; WPA2; WEP; Стандарти безпеки: WPA; підтримка DMZ; підтримка DDNS; підтримка VPN; медіа сервер (DLNA); файл-сервер; FTP-сервер; DHCP-сервер; мережевий екран (Firewall); Beamforming; режим MESH; NAT; голосовий асистент: Amazon Alexa та Google Assistant
Колір
Тип пристрою
роутер
Вхід даних (WAN-port)
Ethernet (RJ45)
Стандарти Wi-Fi
Wi-Fi 3 (802.11g)
Wi-Fi 4 (802.11n)
Wi-Fi 5 (802.11ac)
Wi-Fi 6 (802.11ax)
Wi-Fi 6E (802.11ax)
Wi-Fi 7 (802.11be)
Кількість LAN портів
4 порти
Wi-Fi антен
4 шт.
Тип антен
зовнішня
Функції та можливості
NAT
режим MESH / EasyMesh /
Beamforming
мережевий екран (Firewall)
Додатково
DHCP-сервер
FTP-сервер
файл-сервер
медіа сервер (DLNA)
підтримка VPN
підтримка DDNS
підтримка DMZ
Стандарти безпеки
WPA
WEP
WPA2
WPA3
802.1x
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  3200 грн.    до  5250 грн.

TP-Link Archer BE230 BE3600 Dual-Band Wi-Fi 7 Router Review ...
TP-Link Archer BE230 review: The Wi-Fi 7 router under 100$! - Page ...
TP-Link Archer BE230 Review - RTINGS.com
від 3 513  до 5 950 грн.
Бездротовий маршрутизатор TP-Link Archer BE230
Click.ua (Київ)
3 722 грн.
← купити
TP-Link Маршрутизатор TP-Link Archer BE230
MTA.ua (Київ)
3 999 грн.
← купити
Маршрутизатор TP-LINK Archer BE230 BE3600 (ARCHER-BE230) ARCHER-BE230
Moyo.ua (Київ)
← купити
Маршрутизатор TP-Link Archer BE230 (ARCHER-BE230) ARCHER-BE230
Itbox.ua (Київ)
← купити
Маршрутизатор TP-LINK Archer BE230 WiFi7/BE3600/2,5 Гбіт/с/USB 3.0 ARCHER-BE230
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
TP-Link Archer BE230 Маршрутизатор
Ntools.com.ua (Київ)
← купити
Wi-Fi Роутер TP-Link Archer BE230
ШО (Київ)
← купити
Маршрутизатор Wi-Fi TP-Link Archer BE230
Цифра (Київ)
4 058 грн.
← купити
Маршрутизатор Wi-Fi TP-Link Archer BE230
Stls.store (Київ)
4 129 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор (роутер) TP-Link Archer BE230
Openshop.ua (Київ)
4 063 грн.
← купити
TP-Link ARCHER-BE230
Mallprix.com (Київ)
3 678 грн.
← купити
Маршрутизатор TP-Link Archer BE230, Wi-Fi 7, BE3600
АЛЛО (Київ)
← купити
Маршрутизатор TP-LINK ARCHER BE230 BE3600 (Black) ARCHER-BE230
Jabko.ua (Львів)
← купити
Бездротовий маршрутизатор (роутер) TP-Link Archer BE230
Redprice.sale (Львів)
4 568 грн.
← купити
TP-LINK Archer BE230
Notebooker.ua (Київ)
← купити
Wi-Fi роутер TP-LINK Archer BE230
Telemart.ua (Київ)
← купити
Бездротовий маршрутизатор (роутер) TP-LINK Archer (BE230) Archer (BE230)
Denika.ua (Харків)
← купити
TP-LINK Archer BE230
Tehnomart.com (Київ)
3 729 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор (роутер) TP-Link Archer BE230
Semtech.com.ua (Луцьк)
4 571 грн.
← купити
Маршрутизатор TP-Link Archer BE230 Black
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Роутер TP-Link Archer BE230 BE3600
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
4 598 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор (роутер) TP-Link Archer BE230
Smartmag.biz.ua (Львів)
4 306 грн.
← купити
Маршрутизатор TP-Link Archer BE230 (ARCHER-BE230) ARCHER-BE230
icom.net.ua (Київ)
3 615 грн.
← купити
TP-Link Archer BE230
Luckylink.kiev.ua (Київ)
3 548 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор TP-Link Archer BE230 Archer BE230
Comtrading.ua (Київ)
3 899 грн.
← купити
Маршрутизатор TP-LINK ARCHER BE230
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Бездротовий маршрутизатор TP-Link Archer BE230
Mobaza.com.ua (Харків)
← купити
TP-Link Archer BE230 (3600 Мбіт/с/b/g/n/ac/ax/be)
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
4 534 грн.
← купити
Маршрутизатор TP-Link Archer BE230 (ARCHER-BE230) ARCHER-BE230
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Маршрутизатор TP-Link Archer BE230 (ARCHER BE230)
Nkt.ua (Київ)
← купити
Iнтернет роутер TP-Link Archer BE230 Wi-Fi 7 (2.4Gz/5Gz) 688+2882Мбит/с
Citrus.ua (Київ)
← купити
Бездротовий маршрутизатор TP-Link Archer BE230 UA
Sota.store (Київ)
3 929 грн.
← купити
Wi-Fi Роутер TP-Link Archer BE230
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Бездротовий маршрутизатор (роутер) TP-Link Archer BE230
Tv-mir.com.ua (Київ)
3 743 грн.
← купити
Маршрутизатор TP-LINK Archer BE230
Orbita.te.ua (Тернопіль)
3 826 грн.
← купити
Wi-Fi роутер tp-link Archer be230
Tviy-Dim.com (Київ)
3 840 грн.
← купити
TP-Link Archer BE230 — Wi-Fi роутер 802.11be (Wi-Fi 7) 2.4/5 ГГц Mesh
Comtrade.ua (Київ)
← купити
TP-Link Archer BE230 ArcherBE230
COMFY.ua (Київ)
← купити
Роутер TP-Link Archer BE230 (Archer BE230)
MAUDAU (Київ)
4 329 грн.
← купити
TP-Link Archer BE230
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Роутер TP-Link Archer BE230, Black, WiFi 7 (5GHz до 2882 MB/s / 2.4GHz до 688 MB/s), 1x2.5GLan / 3xGLan, 1x2.5GWan, 1xUSB 3.
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
4 014 грн.
← купити
Роутер TP-Link Archer BE230 (Archer BE230)
Compx.ua (Київ)
← купити
Маршрутизатор TP-LINK Archer BE3600 Wi-Fi 7 / 2.5Гбіт/с / USB 3.0 / Підтримка MESH
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротовий маршрутизатор (роутер) TP-Link Archer BE230
Tomdom.in.ua (Львів)
4 574 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор (роутер) TP-Link Archer BE3600
Tomdom.in.ua (Львів)
4 616 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор (роутер) TP-Link Archer BE3600
Saren.com.ua (Львів)
4 617 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор (роутер) TP-Link Archer BE230
Timesport.com.ua (Львів)
4 565 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор (роутер) TP-Link Archer BE230
Semtech.com.ua (Луцьк)
3 621 грн.
← купити
Дводіапазонний роутер Tp-Link Archer BE3600 (ARCHERBE3600)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
4 516 грн.
← купити
TP-Link Archer BE3600 (3600 Мбіт/с/b/g/n/ac/ax/be)
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
4 400 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор (роутер) TP-Link Archer BE230
Timesport.com.ua (Львів)
← купити
Бездротовий маршрутизатор TP-Link Archer BE230
icom.net.ua (Київ)
3 513 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор (роутер) TP-Link Archer BE3600
Redprice.sale (Львів)
4 610 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор (роутер) TP-Link Archer BE3600
Timesport.com.ua (Львів)
4 607 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор (роутер) TP-Link Archer BE3600
Semtech.com.ua (Луцьк)
4 613 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор (роутер) TP-Link Archer BE230
Zaua.store (Львів)
3 618 грн.
← купити
Маршрутизатор TP-Link Archer be230 (archer-be230)
Tviy-Dim.com (Київ)
3 773 грн.
← купити
Роутер TP-Link Archer be230 be3600 Gigabit ua ucrf
Tviy-Dim.com (Київ)
4 004 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор (роутер) TP-LINK Archer BE3600
Denika.ua (Харків)
4 104 грн.
← купити
Роутер TP-Link Archer BE230 BE3600 (ARCHER-BE230)
MAUDAU (Київ)
4 651 грн.
← купити
Маршрутизатор TP-Link Archer BE230 (ARCHER-BE230)
MAUDAU (Київ)
4 744 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор (роутер) TP-Link Archer be3600 (BE230)
MAUDAU (Київ)
5 950 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор (роутер) TP-Link Archer BE230 Dual-Band Wi-Fi 7 Router BE3600
MAUDAU (Київ)
5 900 грн.
← купити
Маршрутизатор TP-Link Archer BE230 (ARCHER-BE230)
MAUDAU (Київ)
4 379 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор TP-Link Archer BE230
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
TP-Link Маршрутизатор Archer BE230 BE3600, 3xGE LAN, 2.5xGE LAN, 2.5xGE WAN, 1xUSB3.0 MESH E-ARCHER-BE230
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Роутер TP-Link Archer BE230 BE3600 (ARCHER-BE230) ARCHER-BE230
Compx.ua (Київ)
← купити
Маршрутизатор TP-LINK Archer BE230 WiFi7 / BE3600 / 2,5 Гбіт/с / USB 3.0
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Маршрутизатор TP-Link Archer BE230
Rozetka.ua (Київ)
4 055 грн.
← купити
Роутер Archer BE230, Black TP-Link (2000003382699)
Rozetka.ua (Київ)
5 514 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор TP-Link Archer BE230
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Wi-Fi роутер TP-Link Archer BE230 Wi-Fi 7 3600 Мбіт/с Mesh
Rozetka.ua (Київ)
4 699 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор TP-Link Archer BE230
Rozetka.ua (Київ)
4 215 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор TP-Link Archer BE230 ( 16925 ) ( 20018 )
Rozetka.ua (Київ)
4 959 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор TP-Link Archer BE230
Rozetka.ua (Київ)
4 323 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор TP-Link Archer BE230
Rozetka.ua (Київ)
4 249 грн.
← купити
Маршрутизатор TP-LINK Archer BE230 (4895252503685)
Rozetka.ua (Київ)
4 899 грн.
← купити
Маршрутизатор TP-Link Archer BE230 (ARCHER-BE230)
Rozetka.ua (Київ)
4 479 грн.
← купити
Маршрутизатор TP-Link Archer BE230 (ARCHER-BE230)
Rozetka.ua (Київ)
5 135 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор TP-LINK Archer (BE230)
Rozetka.ua (Київ)
4 319 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор TP-LINK Archer BE3600
Rozetka.ua (Київ)
4 438 грн.
← купити
Маршрутизатор TP-Link Archer BE230 (ARCHER-BE230) (343302)
Rozetka.ua (Київ)
5 395 грн.
← купити
Маршрутизатор TP-Link Archer BE230 (ARCHER-BE230)
Rozetka.ua (Київ)
5 147 грн.
← купити
Маршрутизатор tp-link Archer be230
Rozetka.ua (Київ)
4 355 грн.
← купити
Маршрутизатор TP-Link Archer be230 (archer-be230)
Rozetka.ua (Київ)
4 280 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор TP-Link Archer BE230
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротовий маршрутизатор TP-Link Archer BE230 ( 16925 )
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Роутер TP-Link Archer BE230 BE3600 (ARCHER-BE230)
Rozetka.ua (Київ)
4 502 грн.
← купити
Роутер TP-Link Archer BE230 (Archer BE230)
Rozetka.ua (Київ)
4 330 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор (роутер) TP-Link Archer BE230
Rozetka.ua (Київ)
4 670 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор (роутер) TP-Link Archer be3600
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротовий маршрутизатор (роутер) TP-Link Archer BE230 Dual-Band Wi-Fi 7 Router BE3600
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Маршрутизатор TP-Link Archer BE230
Rozetka.ua (Київ)
4 269 грн.
← купити
Маршрутизатор TP-LINK Archer BE230 BE3600, 3xGE LAN, 2.5xGE LAN, 2.5xGE WAN, 1xUSB3.0 MESH
Rozetka.ua (Київ)
4 599 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор TP-Link Archer BE230
Rozetka.ua (Київ)
4 222 грн.
← купити
Маршрутизатор TP-Link Archer BE230 (ARCHER-BE230)
Rozetka.ua (Київ)
4 570 грн.
← купити
Маршрутизатор TP-LINK Archer BE230
Rozetka.ua (Київ)
4 289 грн.
← купити
Маршрутизатор TP-Link Archer BE230 (ARCHER-BE230)
Rozetka.ua (Київ)
5 230 грн.
← купити
Роутер TP-Link Archer BE230, Black, WiFi 7
Rozetka.ua (Київ)
4 424 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор (роутер) TP-Link Archer BE230
Rozetka.ua (Київ)
5 419 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор (роутер) TP-Link Archer BE3600
Rozetka.ua (Київ)
5 502 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати TP-LINK Archer BE230, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: wi-fi адаптер TP-LINK Archer BE230. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на wi-fi адаптер TP-LINK Archer BE230 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія