шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
TP-LINK (підключення інтернету (wan))
Каталог товарів

Ціни115Опис Відгуки7Обговорення5Корисне5Аксесуари10+
Купити wi-Fi адаптер TP-LINK Archer AX53 за ціною від 2020 грн.
Відео 16Фото 4

Характеристики та опис TP-LINK Archer AX53

Габарити (мм): 260x135x42; Робоча температура (°C): 0 °C ~ +40; 802.1x; WPA3; WPA2; WEP; Стандарти безпеки: WPA; підтримка DMZ; підтримка DDNS; підтримка VPN; DHCP-сервер; мережевий екран (Firewall); Beamforming; режим MESH; NAT; Кількість ядер: 2; Потужність передавача (dBm): 20; Антена: зовнішня; Швидкість LAN-портів: 1 Гбіт/с
Рейтинг моделі: 4 з 5 (7 оцінок)
Рейтинг за відгуками:
Колір
Тип пристрою
роутер
Вхід даних (WAN-port)
Ethernet (RJ45)
Wi-Fi
Стандарти Wi-Fi
Wi-Fi 3 (802.11g)
Wi-Fi 4 (802.11n)
Wi-Fi 5 (802.11ac)
Wi-Fi 6 (802.11ax)
Кількість LAN портів
4 порти
Wi-Fi антен
4 шт.
Тип антен
зовнішня
Функції та можливості
NAT
режим MESH / OneMesh /
Beamforming
мережевий екран (Firewall)
Додатково
DHCP-сервер
підтримка VPN
підтримка DDNS
підтримка DMZ
Стандарти безпеки
WPA
WEP
WPA2
WPA3
802.1x
Габарити
260x135x42 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1900 грн.    до  2900 грн.

0
1
2
4
Можна брати, можливо нові прошивки усунуть баги..
11 липня 2023, 00:59 #
Переваги:Покриття не погане, але адсл модем від zyxel чи мікротик дводіапазонний дальше пробиває, хоч не мають зовнішніх антен...налаштування не падають, якщо пропала електрика. По повітрю не обриває, тримає добре, стабільно всіх клієнтів

Недоліки:Ціна - не відповідає заявленим можливостям, очікуєш більшого, в мікротіку швидкості менші але радіус більший, а якщо взяти з антеною то взагалі заткне за пояс, але там ціна вже чуть більше

Коментар:Непоганий, на вході 1 гб, по WiFi видає велику швидкість, звичайно не мах як в характеристиках, але більше 500 Мбіт/с, правда не знаю на яких частотах....всі гаджети підтримує і посудомийку і тв тюнери, і тв андроїд приставки, і китайські контролери світлодіодних лент...по lan налаштування не зрозумілі...за умовчанням стоїть 100 Мбіт/с, міняю на гігабітні, а швидкість не зростає...не знаю можливо потрібно було декілька перезавантажень чи оновити прошивку.... але зросла все таки, бо різало на видачі до 12 мбіт/с,але потім зросло до 100....а мало б до гіга доходити....при чому якщо підключити до компа кабель від провайдера на пряму, в обхід роутера, тест показує гігабіт на гігабіт практично...підключаю через роутер 100/100 майже, викликали майстрів з провайдера, не знають як налаштовувати цей роутер, грішать на кабель))), але ж міняв кабеля місцями а на лан все одно 100, а на wifi літає....дивина...так і не розібралися чому, потрібно спеца з налаштувань роутерів, але такого наразі у Львові не знаю...

Автор:РОСТИК Ростик  пользуюсь TP-LINK Archer AX53 більше року

Швидкий та доступний маршрутизатор з достатнім функціоналом.
23 грудня 2022, 11:51 #
Переваги:Доступний в плані ціноутворення, пристойне "залізо" знову ж таки з урахуванням ціни, пристойна швидкість.

Недоліки:Особливих проблем та зауважень не має, з врахуванням позиціонування пристрою.

Коментар:За стіною в 5 метрах від маршрутизатора отримав швидкості на рівні 550/360 Mbit/sec. Такі показники отримав у 5GHz діапазоні на Xiaomi Poco F1 549/363 Mbit/sec та MacBook Pro 15 2015 року 543/399 Mbit/sec (Smart Connect вимкнено). Тут варто зауважити, що швидкість залежить від пристрою який підключається та від "чистоти" ефіру та й загалом факторів впливу набагато більше тому все доволі індивідуально. На IPhone 13 Pro отримав 612/450 Mbit/sec.

Автор:Олександр Салтиков

чудова модель, дуже сподобалося
5 травня 2022, 01:40 #
Переваги:простий в налаштуванні, багато плюшок

Недоліки:потрібно старанно вибрати місце установки, щоб було максимальне покриття

Коментар:Хороший, простий

Автор:РОСТИК Ростик

Показано 3 з 7 відгуків
ще 4 відгуки
Яке у нього робоче і пікове Читать...
PriceHub AI20 січня 2026, 19:07
TP-LINK Archer AX53 не має чітко вказаних характеристик щодо робочого та пікового споживання енергії в доступних джерелах. Однак, зазвичай, роутери середнього класу споживають близько 10-20 Вт в робочому режимі. Для точних даних рекомендується звернутися до документації виробника або специфікацій на офіційному сайті.
[Відповідь сформована на основі відсутності конкретних даних про споживання енергії TP-LINK Archer AX53 в доступних джерелах, включаючи експертні та користувацькі відгуки на E-Katalog. Зазвичай, роутери середнього класу мають споживання в межах 10-20 Вт, що є типовим для подібних пристроїв.]
від 2 020  до 3 923 грн.
Маршрутизатор TP-Link ARCHER AX53
Secur.ua (Київ)
2 399 грн.
← купити
Маршрутизатор TP-Link Archer-AX53
A-techno.com.ua (Київ)
2 617 грн.
← купити
Tp-link TP-Link ARCHER AX53 Бездротовий маршрутизатор
Gpsecurity.com.ua (Київ)
2 800 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор TP-Link Archer AX53
Click.ua (Київ)
← купити
TP-Link Маршрутизатор TP-Link Archer AX53 бездротовий
MTA.ua (Київ)
← купити
Маршрутизатор TP-Link Archer-AX53
Itbox.ua (Київ)
← купити
Маршрутизатор TP-LINK ARCHER AX53 AX3000 4xGE LAN 1xGE WAN MU-MIMO OFDMA MESH ARCHER-AX53
Moyo.ua (Київ)
← купити
Маршрутизатор TP-LINK Archer AX53
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Wi-Fi Роутер TP-Link Archer AX53
ШО (Київ)
← купити
TP-Link Archer AX53 UA
Evomusic.com.ua (Київ)
2 560 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор (роутер) TP-Link Archer AX53
Openshop.ua (Київ)
2 070 грн.
← купити
Маршрутизатор Wi-Fi TP-Link Archer AX53
Цифра (Київ)
2 291 грн.
← купити
Маршрутизатор Wi-Fi TP-Link Archer AX53
Stls.store (Київ)
2 332 грн.
← купити
TP-Link Archer-AX53
Mallprix.com (Київ)
2 186 грн.
← купити
Wi-Fi роутер TP-LINK Archer AX53
АЛЛО (Київ)
← купити
Бездротовий маршрутизатор (роутер) TP-Link Archer AX53
Redprice.sale (Львів)
3 069 грн.
← купити
TP-LINK Archer AX53
Notebooker.ua (Київ)
← купити
Маршрутизатор TP-Link Archer-AX53
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Маршрутизатор (роутер) TP-LINK Archer AX53 AX3000 (Wi-Fi 6) (ARCHER-AX53) ARCHER-AX53
Skay.ua (Одеса)
← купити
Wi-Fi роутер TP-LINK Archer AX53
Telemart.ua (Київ)
← купити
TP-Link Archer AX53
Tehnomart.com (Київ)
2 237 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор (роутер) TP-Link Archer AX53
Semtech.com.ua (Луцьк)
3 072 грн.
← купити
Маршрутизатор TP-Link Archer AX53 (Archer AX53)
Техно Їжак (Київ)
← купити
Wi-Fi роутер TP-Link Archer AX53 AX3000 (ARCHER-AX53) V1 ARCHER-AX53
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Роутер TP-Link Archer AX53
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
← купити
Бездротовий маршрутизатор (роутер) TP-Link Archer AX53 (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
2 312 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор TP-Link Archer AX53
Comtrading.ua (Київ)
2 299 грн.
← купити
Маршрутизатор TP-LINK ARCHER AX53 AX3000 4xGE LAN 1xGE WAN MU-MIMO OFDMA MESH (ARCHER-AX53)
Nkt.ua (Київ)
← купити
Маршрутизатор TP-LINK ARCHER AX53 (ARCHER-AX53) ARCHER-AX53
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Бездротовий маршрутизатор TP-Link Archer AX53
Mobaza.com.ua (Харків)
← купити
TP-Link ARCHER-AX53 — Маршрутизатор 802.11ax 2.4/5 ГГц
Comtrade.ua (Київ)
← купити
TP-Link Archer AX53
AKS.ua (Київ)
← купити
Маршрутизатор (роутер) TP-LINK Archer AX53
Denika.ua (Харків)
← купити
Iнтернет роутер TP-Link Archer AX53 Wi-Fi 6 (2.4Gz/5Gz) 2976Мбіт/с
Citrus.ua (Київ)
← купити
Маршрутизатор TP-Link Archer AX53
Orbita.te.ua (Тернопіль)
2 224 грн.
← купити
Wi-Fi роутер TP-LINK ARCHER AX53
Zhuk.ua (Київ)
3 000 грн.
← купити
Маршрутизатор TP-Link Archer AX53
Tehnomarket.ua (Вінниця)
2 199 грн.
← купити
Wi-Fi Роутер TP-Link Archer AX53
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Бездротовий маршрутизатор TP-Link Archer AX53 (AX3000, Wi-Fi 6, 1хGE WAN, 4хGE LAN, MU-MIMO, MESH, 4 антени зовнішніх) UA
Sota.store (Київ)
2 223 грн.
← купити
Маршрутизатор TP-Link Archer-AX53
Tviy-Dim.com (Київ)
2 325 грн.
← купити
TP-Link Archer AX53 Archer-AX53
Luckylink.kiev.ua (Київ)
2 151 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор TP-Link Archer AX53 (AX3000, Wi-Fi 6, 1хGE WAN, 4хGE LAN, MU-MIMO, MESH, 4 антени зовнішніх)
Foroom.com.ua (Київ)
← купити
TP-Link Archer AX53
Optsklad.com (Львів)
2 020 грн.
← купити
TP-Link Archer AX53 ArcherAX53
COMFY.ua (Київ)
← купити
Маршрутизатор TP-LINK Archer AX53
Bigmo.com.ua (Дніпро)
2 276 грн.
← купити
Wi-Fi Роутер TP-Link Archer AX53
Кібернетики (Київ)
← купити
Роутер TP-Link Archer AX53 AX3000 Black 802.11ax (Archer AX53)
MAUDAU (Київ)
2 790 грн.
← купити
TP-Link Archer AX53 Archer-AX53
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Роутер TP-LINK Archer AX53, Black, Wi-Fi 6, до 3000 Mb/s, 2.4/5GHz, 4x100/1000 Mb/s, RJ45 100/1000Mb/s (Gb), 4 зовнішні незн
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
2 462 грн.
← купити
Роутер TP-Link Archer AX53 AX3000 Black 802.11ax (Archer AX53)
Compx.ua (Київ)
← купити
Маршрутизатор TP-LINK Archer AX53 WiF6/ AX3000 / 1 Гбіт/с/ підтримка технології MESH
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротовий маршрутизатор (роутер) TP-Link Archer AX53
Tomdom.in.ua (Львів)
3 075 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор (роутер) TP-Link Archer AX53
Semtech.com.ua (Луцьк)
2 133 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор (роутер) TP-Link Archer AX53
Timesport.com.ua (Львів)
3 066 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор (роутер) TP-Link Archer AX53
Timesport.com.ua (Львів)
2 127 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор (роутер) TP-Link Archer AX53
Redprice.sale (Львів)
2 130 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор (роутер) TP-Link Archer AX53
Tomdom.in.ua (Львів)
2 136 грн.
← купити
УЦІНКА! Бездротовий маршрутизатор, Archer AX53 TP-LINK # ARCHER AX53 #
Comtrading.ua (Київ)
2 176 грн.
← купити
Маршрутизатор TP-Link AX53
Tehnomarket.ua (Вінниця)
← купити
Бездротовий маршрутизатор, Archer AX53 TP-LINK
MAUDAU (Київ)
2 899 грн.
← купити
Маршрутизатор TP-Link Archer AX53
MAUDAU (Київ)
2 620 грн.
← купити
Маршрутизатор TP-Link Archer AX53
MAUDAU (Київ)
2 379 грн.
← купити
Маршрутизатор TP-Link AX53
MAUDAU (Київ)
← купити
Маршрутизатор TP-Link Archer-AX53
MAUDAU (Київ)
2 846 грн.
← купити
Роутер TP-LINK Archer AX53, Black, Wi-Fi 6, до 3000 Mb/s, 2.4/5GHz, 4x100/1000 Mb/s, RJ45 100/1000Mb/s (Gb), 4 зовнішні незн
MAUDAU (Київ)
2 610 грн.
← купити
Маршрутизатор TP-Link ARCHER AX53 AX3000 4xGE LAN 1xGE WAN MU-MIMO OFDMA MESH
MAUDAU (Київ)
2 427 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор TP-Link Archer AX53
MAUDAU (Київ)
2 543 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор TP-Link Archer AX53 (AX3000 Wi-Fi 6)
MAUDAU (Київ)
2 933 грн.
← купити
Маршрутизатор TP-Link (Archer-AX53)
MAUDAU (Київ)
2 618 грн.
← купити
Маршрутизатор TP-Link Archer AX53
MAUDAU (Київ)
2 686 грн.
← купити
TP-Link Маршрутизатор ARCHER AX53 AX3000 4xGE LAN 1xGE WAN MU-MIMO OFDMA MESH E-ARCHER-AX53
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Бездротовий маршрутизатор TP-Link Archer AX53 (6799368) YC-6799368
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Бездротовий маршрутизатор TP-Link Archer AX53
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Маршрутизатор TP-Link Archer AX53
Rozetka.ua (Київ)
2 518 грн.
← купити
Маршрутизатор TP-LINK ARCHER AX53 AX3000, 4xGE LAN, 1xGE WAN, MESH
Rozetka.ua (Київ)
2 753 грн.
← купити
Маршрутизатор ARCHER AX53 AX3000, 4xGE LAN, 1xGE WAN, MESH TP-Link (2000003286263)
Rozetka.ua (Київ)
2 752 грн.
← купити
Роутер Archer AX53, Black TP-Link (2000003382620)
Rozetka.ua (Київ)
3 278 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор Archer AX53 TP-Link (2000003432387)
Rozetka.ua (Київ)
2 687 грн.
← купити
Маршрутизатор TP-Link Archer-AX53
Rozetka.ua (Київ)
2 805 грн.
← купити
Маршрутизатор TP-Link Archer-AX53 (17084)
Rozetka.ua (Київ)
3 252 грн.
← купити
Роутер TP-Link Archer AX53
Rozetka.ua (Київ)
2 844 грн.
← купити
Маршрутизатор TP-Link Archer AX53 бездротовий AX3000 4xGE LAN 1xGE WAN MU-MIMO OFDMA MESH 2402Мбіт/с
Rozetka.ua (Київ)
3 157 грн.
← купити
Маршрутизатор TP-Link Archer AX53 (AX3000 Дводіапазонний гігабітний WiFi 6 роутер)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Маршрутизатор TP-Link Archer-AX53
Rozetka.ua (Київ)
2 464 грн.
← купити
Маршрутизатор TP-Link AX53
Rozetka.ua (Київ)
2 479 грн.
← купити
Маршрутизатор TP-Link Archer AX53
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротовий маршрутизатор TP-Link Archer AX53
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Маршрутизатор TP-Link Archer-AX53
Rozetka.ua (Київ)
2 654 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор TP-Link Archer AX53 ( Black ) 34970
Rozetka.ua (Київ)
2 975 грн.
← купити
Маршрутизатор TP-Link Archer-AX53
Rozetka.ua (Київ)
2 550 грн.
← купити
Маршрутизатор TP-Link Archer AX53 (AX3000, Wi-Fi 6, 1хGE WAN, 4хGE LAN, MU-MIMO, MESH, 4 антенны внешних)
Rozetka.ua (Київ)
2 561 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор TP-Link Archer AX53 [64979]
Rozetka.ua (Київ)
2 499 грн.
← купити
Wi-Fi роутер TP-LINK Archer AX53 Black
Rozetka.ua (Київ)
2 304 грн.
← купити
Маршрутизатор TP-Link Archer-AX53
Rozetka.ua (Київ)
2 729 грн.
← купити
Роутер TP-LINK Archer AX53
Rozetka.ua (Київ)
2 591 грн.
← купити
Маршрутизатор TP-Link Archer-AX53 (160333)
Rozetka.ua (Київ)
3 318 грн.
← купити
Маршрутизатор TP-Link Archer-AX53
Rozetka.ua (Київ)
3 176 грн.
← купити
Маршрутизатор TP-Link Archer-AX53
Rozetka.ua (Київ)
2 657 грн.
← купити
Маршрутизатор TP-Link Archer AX53 (AX3000 Дводіапазонний гігабітний WiFi 6 роутер)
Rozetka.ua (Київ)
2 759 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор TP-Link Archer AX53 ( Black )
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротовий маршрутизатор TP-Link Archer AX53
Rozetka.ua (Київ)
2 803 грн.
← купити
Роутер TP-Link Archer AX53 AX3000 Black 802.11ax (Archer AX53)
Rozetka.ua (Київ)
2 707 грн.
← купити
TP-Link Archer AX53
Rozetka.ua (Київ)
2 831 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор TP-Link Archer AX53 (AX3000 Wi-Fi 6)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротовий маршрутизатор TP-Link Archer AX53 (6799368)
Rozetka.ua (Київ)
2 865 грн.
← купити
Маршрутизатор TP-Link Archer AX53
Rozetka.ua (Київ)
2 529 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор TP-Link Archer AX53 (AX3000, Wi-Fi 6, 1хGE WAN, 4хGE LAN, MU-MIMO, MESH, 4 антени зовнішніх)
Rozetka.ua (Київ)
2 527 грн.
← купити
Маршрутизатор TP-Link Archer-AX53
Rozetka.ua (Київ)
2 742 грн.
← купити
Маршрутизатор TP-Link Archer AX53
Rozetka.ua (Київ)
2 493 грн.
← купити
Роутер TP-Link Archer AX53 (UA)
Rozetka.ua (Київ)
2 588 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор TP-Link Archer AX53
Rozetka.ua (Київ)
2 879 грн.
← купити
Маршрутизатор TP-Link Archer-AX53
Rozetka.ua (Київ)
3 346 грн.
← купити
Маршрутизатор TP-Link Archer AX53 бездротовий AX3000 4xGE LAN 1xGE WAN MU-MIMO OFDMA MESH 2402Мбіт/с
Rozetka.ua (Київ)
2 976 грн.
← купити
Роутер TP-LINK Archer AX53, Black
Rozetka.ua (Київ)
2 621 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор (роутер) TP-Link Archer AX53
Rozetka.ua (Київ)
3 923 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати TP-LINK Archer AX53, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: wi-fi адаптер TP-LINK Archer AX53. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на wi-fi адаптер TP-LINK Archer AX53 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія