искать только в этом разделе
Подбор по параметрам
Модели
TP-LINK (подключение интернета (wan))
Каталог товаров

Где купить111Описание Отзывы7Обсуждение5Полезное5Аксессуары
Купить wi-Fi адаптер TP-LINK Archer AX53 по цене от 2070 грн.
Видео 16Фото 4

Характеристики и описание TP-LINK Archer AX53

Габариты (мм): 260x135x42; Рабочая температура (°C): 0 °C ~ +40; 802.1x; WPA3; WPA2; WEP; Стандарты безопасности: WPA; поддержка DMZ; поддержка DDNS; поддержка VPN; DHCP-сервер; сетевой экран (Firewall); Beamforming; режим MESH; NAT; Кол-во ядер: 2; Мощность передатчика (dBm): 20; Антенна: внешняя; Скорость LAN-портов: 1 Гбит/с
Рейтинг модели: 4 из 5 (7 оценок)
Рейтинг по отзывам:
Цвет
Тип устройства
роутер
Вход данных (WAN-port)
Ethernet (RJ45)
Wi-Fi
Стандарты Wi-Fi
Wi-Fi 3 (802.11g)
Wi-Fi 4 (802.11n)
Wi-Fi 5 (802.11ac)
Wi-Fi 6 (802.11ax)
Кол-во LAN портов
4 порта
Wi-Fi антенн
4 шт
Тип антенн
внешняя
Функции и возможности
NAT
режим MESH / OneMesh /
Beamforming
сетевой экран (Firewall)
Дополнительно
DHCP-сервер
поддержка VPN
поддержка DDNS
поддержка DMZ
Стандарты безопасности
WPA
WEP
WPA2
WPA3
802.1x
Габариты
260x135x42 мм
Читайте подробное описание
Представленная на сайте информация носит справочный характер.
Важно! Перед покупкой всегда уточняйте у продавца комплектацию и технические характеристики выбранной модели
цена от  1900 грн.    до  3000 грн.

0
1
2
4
Можна брати, можливо нові прошивки усунуть баги..
11 июля 2023, 00:59 #
Достоинства:Покриття не погане, але адсл модем від zyxel чи мікротик дводіапазонний дальше пробиває, хоч не мають зовнішніх антен...налаштування не падають, якщо пропала електрика. По повітрю не обриває, тримає добре, стабільно всіх клієнтів

Недостатки:Ціна - не відповідає заявленим можливостям, очікуєш більшого, в мікротіку швидкості менші але радіус більший, а якщо взяти з антеною то взагалі заткне за пояс, але там ціна вже чуть більше

Комментарий:Непоганий, на вході 1 гб, по WiFi видає велику швидкість, звичайно не мах як в характеристиках, але більше 500 Мбіт/с, правда не знаю на яких частотах....всі гаджети підтримує і посудомийку і тв тюнери, і тв андроїд приставки, і китайські контролери світлодіодних лент...по lan налаштування не зрозумілі...за умовчанням стоїть 100 Мбіт/с, міняю на гігабітні, а швидкість не зростає...не знаю можливо потрібно було декілька перезавантажень чи оновити прошивку.... але зросла все таки, бо різало на видачі до 12 мбіт/с,але потім зросло до 100....а мало б до гіга доходити....при чому якщо підключити до компа кабель від провайдера на пряму, в обхід роутера, тест показує гігабіт на гігабіт практично...підключаю через роутер 100/100 майже, викликали майстрів з провайдера, не знають як налаштовувати цей роутер, грішать на кабель))), але ж міняв кабеля місцями а на лан все одно 100, а на wifi літає....дивина...так і не розібралися чому, потрібно спеца з налаштувань роутерів, але такого наразі у Львові не знаю...

Автор:РОСТИК Ростик  пользуюсь TP-LINK Archer AX53 более года

Швидкий та доступний маршрутизатор з достатнім функціоналом.
23 декабря 2022, 11:51 #
Достоинства:Доступний в плані ціноутворення, пристойне "залізо" знову ж таки з урахуванням ціни, пристойна швидкість.

Недостатки:Особливих проблем та зауважень не має, з врахуванням позиціонування пристрою.

Комментарий:За стіною в 5 метрах від маршрутизатора отримав швидкості на рівні 550/360 Mbit/sec. Такі показники отримав у 5GHz діапазоні на Xiaomi Poco F1 549/363 Mbit/sec та MacBook Pro 15 2015 року 543/399 Mbit/sec (Smart Connect вимкнено). Тут варто зауважити, що швидкість залежить від пристрою який підключається та від "чистоти" ефіру та й загалом факторів впливу набагато більше тому все доволі індивідуально. На IPhone 13 Pro отримав 612/450 Mbit/sec.

Автор:Олександр Салтиков

чудова модель, дуже сподобалося
5 мая 2022, 01:40 #
Достоинства:простий в налаштуванні, багато плюшок

Недостатки:потрібно старанно вибрати місце установки, щоб було максимальне покриття

Комментарий:Хороший, простий

Автор:РОСТИК Ростик

Показано 3 из 7 отзывов
eще 4 отзыва
Яке у нього робоче і пікове Читать...
PriceHub AI20 января 2026, 19:07
TP-LINK Archer AX53 не має чітко вказаних характеристик щодо робочого та пікового споживання енергії в доступних джерелах. Однак, зазвичай, роутери середнього класу споживають близько 10-20 Вт в робочому режимі. Для точних даних рекомендується звернутися до документації виробника або специфікацій на офіційному сайті.
[Відповідь сформована на основі відсутності конкретних даних про споживання енергії TP-LINK Archer AX53 в доступних джерелах, включаючи експертні та користувацькі відгуки на E-Katalog. Зазвичай, роутери середнього класу мають споживання в межах 10-20 Вт, що є типовим для подібних пристроїв.]
от 2 070  до 3 897 грн.
Маршрутизатор TP-Link ARCHER AX53
Secur.ua (Киев)
2 399 грн.
← купить
Маршрутизатор TP-Link Archer-AX53
A-techno.com.ua (Киев)
2 617 грн.
← купить
Tp-link TP-Link ARCHER AX53 Бездротовий маршрутизатор
Gpsecurity.com.ua (Киев)
2 800 грн.
← купить
Бездротовий маршрутизатор TP-Link Archer AX53
Click.ua (Киев)
← купить
TP-Link Маршрутизатор TP-Link Archer AX53 бездротовий
MTA.ua (Киев)
← купить
Маршрутизатор TP-Link Archer-AX53
Itbox.ua (Киев)
← купить
Маршрутизатор TP-LINK ARCHER AX53 AX3000 4xGE LAN 1xGE WAN MU-MIMO OFDMA MESH ARCHER-AX53
Moyo.ua (Киев)
← купить
Маршрутизатор TP-LINK Archer AX53
FOXTROT.UA (Киев)
← купить
Wi-Fi Роутер TP-Link Archer AX53
ШО (Киев)
← купить
TP-Link Archer AX53 UA
Evomusic.com.ua (Киев)
2 560 грн.
← купить

© 2006-2026 Magazilla
Если вы решили приобрести TP-LINK Archer AX53, откройте страницу "Где купить?" со списком интернет-магазинов и ценовых предложений, выберите оптимальную цену и перейдите в соответствующий магазин по ссылке "Купить". Перепечатка любых материалов только с письменного согласия редакции.Magazilla - крупнейший каталог товаров: wi-fi адаптер TP-LINK Archer AX53. Мы не продаем и не доставляем товары, а помогаем пользователям подобрать лучшую цену интернет-магазинов на wi-fi адаптер TP-LINK Archer AX53 в Киеве, Днепропетровске, Харькове или Одессе. К услугам пользователей удобный подбор техники по параметрам, сервис сравнения, универсальный поиск по названию, подробные описания и характеристики, отзывы пользователей, фото/видео галереи товаров, полезные ссылки и инструкции.
В сиcтеме представлены интернет-магазины всех регионов Украины: Киев, Донецк, Николаев, Запорожье, Винница, Черкассы, Ужгород, Харьков, Чернигов, Днепропетровск, Луцк, Львов, Черновцы, Одесса, Луганск, Ровно, Хмельницкий, Симферополь, Херсон, Ивано-Франковск, Полтава, Кировоград, Сумы, Житомир, Тернополь и другие города.
Как нам позвонить
Размещение прайс-листовВопросы и пожелания по сайтуMagazilla на Facebook
Сравнение
Закладки
История