шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
TP-LINK (підключення інтернету (wan))
Каталог товарів

Ціни46Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари
Купити wi-Fi адаптер TP-LINK Archer TX20UH за ціною від 1499 грн.
Фото 8

Характеристики та опис TP-LINK Archer TX20UH

Габарити (мм): 31x15x112; Робоча температура (°C): 0 °C ~ +40; WPA3; WPA2; WEP; Стандарти безпеки: WPA; Потужність передавача (dBm): 16; WAN: LAN: Антена: зовнішня; Смуга пропускання (МГц): 80; Макс. швидкість при 5 ГГц (Мбіт/с): 1201; Макс. швидкість 2.4 ГГц (Мбіт/с): 574; 5 ГГц; 2.4 ГГц; Wi-Fi 6 (802.11ax)
Колір
Тип пристрою
Wi-Fi адаптер
Інтерфейс підключення
USB-A 5 Gbps
Вхід даних (WAN-port)
Wi-Fi
Стандарти Wi-Fi
Wi-Fi 3 (802.11g)
Wi-Fi 4 (802.11n)
Wi-Fi 5 (802.11ac)
Wi-Fi 6 (802.11ax)
Wi-Fi антен
2 шт.
Тип антен
зовнішня
Стандарти безпеки
WPA
WEP
WPA2
WPA3
Габарити
31x15x112 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 499  до 2 777 грн.
Бездротовий адаптер TP-Link Archer TX20UH
Click.ua (Київ)
1 680 грн.
← купити
TP-Link Мережевий адаптер TP-Link Archer TX20UH Gray
MTA.ua (Київ)
1 499 грн.
← купити
Мережева карта Wi-Fi TP-Link ARCHER-TX20UH
Itbox.ua (Київ)
1 599 грн.
← купити
TP-Link Archer TX20UH Wi-Fi адаптер Archer-TX20UH
Ntools.com.ua (Київ)
2 229 грн.
← купити
Бездротовий адаптер TP-Link Archer TX20UH
ШО (Київ)
1 647 грн.
← купити
Адаптер TP-LINK Archer TX20UH
АЛЛО (Київ)
← купити
TP-Link ARCHER-TX20UH
Mallprix.com (Київ)
1 516 грн.
← купити
Wi-Fi адаптер TP-Link Archer TX20UH
Redprice.sale (Львів)
2 771 грн.
← купити
Мережева карта Wi-Fi TP-Link ARCHER-TX20UH
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Wi-Fi адаптер TP-LINK Archer TX20UH
Telemart.ua (Київ)
← купити
TP-Link Archer TX20UH
Tehnomart.com (Київ)
1 564 грн.
← купити
Wi-Fi адаптер TP-Link Archer TX20UH
Semtech.com.ua (Луцьк)
1 825 грн.
← купити
Мережевий адаптер TP-Link Archer TX20UH Archer
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Wi-Fi адаптер TP-Link ARCHER TX20UH
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Wi-Fi адаптер TP-LINK Archer TX20UH
Denika.ua (Харків)
1 598 грн.
← купити
Адаптер Wi-Fi TP-Link Archer TX20UH (ARCHER-TX20UH) ARCHER-TX20UH
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Бездротовий мережевий USB-адаптер TP-Link, Archer TX20UH Archer TX20UH
Comtrading.ua (Київ)
← купити
TP-Link Archer TX20UH (ARCHER-TX20UH) – Wi-Fi адаптер USB 802.11ax 2.4/5 ГГц ARCHER-TX20UH
Comtrade.ua (Київ)
← купити
Wi-Fi адаптер TP-Link Archer TX20UH
Ktc.ua (Рівне)
← купити
TP-Link Archer TX20UH
Luckylink.kiev.ua (Київ)
1 754 грн.
← купити
TP-Link Archer TX20UH ArcherTX20UH
COMFY.ua (Київ)
← купити
WiFi-адаптер TP-Link USB Archer TX20UH (Archer TX20UH)
MAUDAU (Київ)
1 860 грн.
← купити
TP-Link TP-LINK Archer TX20UH archer-tx20uh
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Бездротовий адаптер TP-Link Archer TX20UH
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
1 889 грн.
← купити
WiFi-адаптер TP-Link USB Archer TX20UH (Archer TX20UH)
Compx.ua (Київ)
1 775 грн.
← купити
Wi-Fi адаптер TP-LINK Archer TX20UH WiFi6 / AX1800 / MU-MIMO / OFDMA / USB 3.0
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Wi-Fi адаптер TP-Link Archer TX20UH
Tomdom.in.ua (Львів)
2 777 грн.
← купити
Wi-Fi адаптер TP-Link Archer TX20UH
Timesport.com.ua (Львів)
2 768 грн.
← купити
Wi-Fi адаптер TP-Link Archer TX20UH
Timesport.com.ua (Львів)
1 819 грн.
← купити
Wi-Fi адаптер TP-Link Archer TX20UH
Redprice.sale (Львів)
1 822 грн.
← купити
Wi-Fi адаптер TP-Link Archer TX20UH
Tomdom.in.ua (Львів)
1 828 грн.
← купити
Бездротовий мережевий USB-адаптер, Archer TX20UH TP-LINK
MAUDAU (Київ)
1 899 грн.
← купити
Мережева карта Wi-Fi TP-Link ARCHER-TX20UH
MAUDAU (Київ)
2 001 грн.
← купити
Мережева карта Wi-Fi TP-Link ARCHER-TX20UH
Rozetka.ua (Київ)
1 805 грн.
← купити
Бездротовий адаптер TP-Link Archer TX20UH
Rozetka.ua (Київ)
2 178 грн.
← купити
Wi-Fi адаптер TP-Link Archer TX20UH [136850]
Rozetka.ua (Київ)
1 749 грн.
← купити
Мережева карта Wi-Fi TP-Link ARCHER-TX20UH
Rozetka.ua (Київ)
1 869 грн.
← купити
Wi-Fi адаптер TP-LINK Archer TX20UH
Rozetka.ua (Київ)
1 726 грн.
← купити
Мережева карта Wi-Fi TP-Link ARCHER-TX20UH (259547)
Rozetka.ua (Київ)
2 258 грн.
← купити
Мережева карта Wi-Fi TP-Link ARCHER-TX20UH
Rozetka.ua (Київ)
1 943 грн.
← купити
Бездротовий адаптер TP-Link Archer TX20UH
Rozetka.ua (Київ)
1 983 грн.
← купити
WiFi-адаптер TP-Link USB Archer TX20UH (Archer TX20UH)
Rozetka.ua (Київ)
2 007 грн.
← купити
Wi-Fi адаптер TP-Link Archer TX20UH
Rozetka.ua (Київ)
2 309 грн.
← купити
Wi-Fi адаптер TP-Link Archer TX20UH
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мережева карта Wi-Fi TP-Link ARCHER-TX20UH
Rozetka.ua (Київ)
1 847 грн.
← купити
Мережева карта Wi-Fi TP-Link ARCHER-TX20UH
Rozetka.ua (Київ)
2 328 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати TP-LINK Archer TX20UH, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: wi-fi адаптер TP-LINK Archer TX20UH. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на wi-fi адаптер TP-LINK Archer TX20UH у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія