шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
TP-LINK (підключення інтернету (wan))
Каталог товарів

Ціни72Опис Відгуки1Обговорення1Корисне1Аксесуари10+
Купити wi-Fi адаптер TP-LINK Archer MR600 за ціною від 5277 грн.
Відео 6Фото 18

Характеристики та опис TP-LINK Archer MR600

Габарити (мм): 202x141x34; Робоча температура (°C): 0 °C ~ +40; WPA2; WEP; Стандарти безпеки: WPA; підтримка DMZ; підтримка DDNS; підтримка VPN; DHCP-сервер; мережевий екран (Firewall); режим MESH; режим моста; NAT; Потужність передавача (dBm): 23; Антена: внутрішня; З них WAN/LAN: 1 порт; Швидкість LAN-портів: 1 Гбіт/с
Рейтинг за відгуками:
0
1
Колір
Тип пристрою
роутер
Вхід даних (WAN-port)
Ethernet (RJ45)
Wi-Fi
SIM-карта / Micro SIM /
Швидкість 4G (LTE)
Cat.6 (300/50 Мбіт/с)
Стандарти Wi-Fi
Wi-Fi 3 (802.11g)
Wi-Fi 4 (802.11n)
Wi-Fi 5 (802.11ac)
Кількість LAN портів
4 порти
Wi-Fi антен
2 шт.
Тип антен
внутрішня
Функції та можливості
NAT
режим моста
режим MESH / OneMesh /
мережевий екран (Firewall)
Додатково
DHCP-сервер
підтримка VPN
підтримка DDNS
підтримка DMZ
Стандарти безпеки
WPA
WEP
WPA2
Габарити
202x141x34 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
отличная модель, очень понравилось
11 лютого 2021, 01:20 #
Переваги:Вставил симку, включил в розетку и работаешь. Работает там где связи с роду не было.

Недоліки:Нету.

Автор:Maksym Reukov  пользуюсь TP-LINK Archer MR600 кілька місяців

Archer MR600 4G+Cat6 AC1200 WiFi 4G SIM Router Hardware ...
від 5 277  до 7 949 грн.
Маршрутизатор TP-Link Archer MR600 Black
Secur.ua (Київ)
5 999 грн.
← купити
TP-Link Маршрутизатор TP-Link Archer MR600 Black
MTA.ua (Київ)
← купити
Бездротовий маршрутизатор TP-Link Archer MR600
Click.ua (Київ)
← купити
Маршрутизатор TP-Link ARCHER MR600 (ARCHER-MR600) ARCHER-MR600
Itbox.ua (Київ)
← купити
Маршрутизатор TP-LINK ARCHER-MR600 AC1200 (ARCHER-MR600)
Moyo.ua (Київ)
← купити
Wi-Fi роутер TP-LINK Archer MR600
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
TP-Link Archer MR600 Маршрутизатор Archer-MR600
Ntools.com.ua (Київ)
← купити
Бездротовий маршрутизатор (роутер) / модем TP-Link Archer MR600
Openshop.ua (Київ)
5 699 грн.
← купити
Wi-Fi Роутер TP-LINK Archer MR600 (AC1200, 1xGELAN/WAN, 3xGE LAN, 1xSimCardSlot, 4G+, OneMesh, 2 антени)
ШО (Київ)
← купити
Маршрутизатор Wi-Fi TP-Link Archer MR600
Цифра (Київ)
5 654 грн.
← купити
Маршрутизатор Wi-Fi TP-Link Archer MR600
Stls.store (Київ)
5 705 грн.
← купити
TP-Link ARCHER-MR600
Mallprix.com (Київ)
5 495 грн.
← купити
Wi-Fi роутер TP-Link Archer MR600
АЛЛО (Київ)
← купити
Маршрутизатор TP-LINK TL-MR600 AC1200, 4G/LTE (Black) ARCHER-MR600
Jabko.ua (Львів)
← купити
TP-LINK Archer MR600
Notebooker.ua (Київ)
← купити
Маршрутизатор TP-Link ARCHER MR600 (ARCHER-MR600) ARCHER-MR600
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Маршрутизатор (роутер) TP-LINK TL-MR600 AC1200 (ARCHER-MR600) ARCHER-MR600
Skay.ua (Одеса)
← купити
Бездротовий маршрутизатор (роутер) / модем TP-Link Archer MR600
Tomdom.in.ua (Львів)
5 426 грн.
← купити
Wi-Fi роутер TP-LINK Archer MR600 4G+ Cat6
Telemart.ua (Київ)
← купити
Маршрутизатор (роутер) TP-LINK Archer MR600
Denika.ua (Харків)
5 659 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор (роутер) / модем TP-Link Archer MR600
Semtech.com.ua (Луцьк)
6 546 грн.
← купити
Маршрутизатор TP-Link Archer MR600 (ARCHER-MR600)
Техно Їжак (Київ)
← купити
Роутер TP-Link Archer MR600
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
6 712 грн.
← купити
Маршрутизатор TP-LINK TL-MR600 AC1200, 4G/LTE, 3xGE LAN, 1xGE WAN, MESH
Comtrading.ua (Київ)
5 760 грн.
← купити
Wifi-роутер TP-Link Archer-MR600 (ARCHER-MR600)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Mesh-маршрутизатор TP-LINK TL-MR600 AC1200 з підтримкою 4G ARCHER-MR600
Teploradost.com.ua (Київ)
← купити
TP-Link ARCHER-MR600-V2 — 4G Wi-Fi роутер 802.11ac (Wi-Fi 5) 2.4/5 ГГц
Comtrade.ua (Київ)
← купити
4G-Маршрутизатор TP-LINK Archer MR600 (ARCHER-MR600) ARCHER-MR600
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Маршрутизатор TP-Link Archer MR600
Portativ.ua (Київ)
← купити
Маршрутизатор ARCHER-MR600 AC1200 4G+Cat6, 3xGE LAN, 1xGE WAN, 1xSim Card Slot (ARCHER-MR600)
Nkt.ua (Київ)
← купити
TP-Link Archer MR600
Tehnomart.com (Київ)
5 559 грн.
← купити
TP-Link Archer MR600
AKS.ua (Київ)
← купити
Wi-Fi роутер Tp-Link Archer MR600 ARCHER-MR600
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Wi-Fi Роутер TP-Link Archer MR600
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Бездротовий маршрутизатор TP-LINK Archer MR600 (AC1200, 1xGELAN/WAN, 3xGE LAN, 1xSimCardSlot, 4G+, OneMesh, 2 антени) UA
Sota.store (Київ)
5 457 грн.
← купити
Маршрутизатор TP-Link Archer mr600
Tviy-Dim.com (Київ)
5 609 грн.
← купити
Маршрутизатор TP-Link ARCHER MR600 (ARCHER-MR600) ARCHER-MR600
icom.net.ua (Київ)
5 277 грн.
← купити
Wi-Fi роутер TP-LINK Archer MR600
Кібернетики (Київ)
← купити
Маршрутизатор ARCHER-MR600 AC1200 4G+Cat6, 3xGE LAN, 1xGE WAN, 1xSim Card Slot
Foroom.com.ua (Київ)
5 864 грн.
← купити
TP-Link Archer MR600
Luckylink.kiev.ua (Київ)
← купити
Роутер TP-Link 4G Archer MR600 AC1200 Black 802.11ac (Archer-MR600)
MAUDAU (Київ)
6 977 грн.
← купити
TP-Link TP-LINK Archer MR600
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
TP-Link ARCHER MR600 AC1200 E-ARCHER-MR600
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Роутер TP-Link 4G Archer MR600 AC1200 Black 802.11ac (Archer-MR600) Archer-MR600
Compx.ua (Київ)
← купити
Маршрутизатор TP-LINK Archer MR600 WiFi5 / 1Гбіт/с Двохдіапазонний гігабітний Wi-Fi роутер AC1200 з підтримкою 4G+ категорії
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротовий маршрутизатор (роутер) / модем TP-Link Archer MR600
Semtech.com.ua (Луцьк)
5 423 грн.
← купити
Маршрутизатор ARCHER-MR600 AC1200 4G+Cat6, 3xGE LAN, 1xGE WAN, 1xSim Card Slot ARCHER MR600
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Бездротовий маршрутизатор (роутер) / модем TP-Link Archer MR600
Zaua.store (Львів)
5 420 грн.
← купити
Роутер tp-link Archer mr600 ac1200, 4g/lte, 3xGE lan, 1xGE wan, mesh
Tviy-Dim.com (Київ)
5 627 грн.
← купити
TP-Link ARCHER-MR600-V3 — 4G Wi-Fi роутер 802.11ac (Wi-Fi 5) 2.4/5 ГГц
Comtrade.ua (Київ)
← купити
Бездротовий маршрутизатор (роутер) / модем TP-Link Archer MR600
Timesport.com.ua (Львів)
6 540 грн.
← купити
Точка доступу з функцією маршрутизації, мережеве обладнання 1167MBPS 1000M 4P DUAL BAND ARCHER MR600 TP-LINK
MAUDAU (Київ)
7 199 грн.
← купити
Бездротовий Роутер (модем) Tp-Link TL-MR600 LAN/WAN 3G/4G/LTE
MAUDAU (Київ)
6 676 грн.
← купити
Маршрутизатор TP-LINK TL-MR600 AC1200, 4G/LTE, 3xGE LAN, 1xGE WAN, MESH
Rozetka.ua (Київ)
6 680 грн.
← купити
Маршрутизатор TL-MR600 AC1200, 4G/LTE, 3xGE LAN, 1xGE WAN, MESH TP-Link (2000003285952)
Rozetka.ua (Київ)
6 882 грн.
← купити
Маршрутизатор TP-LINK Archer MR600 дводіапазонний AC1200 4G LTE 3xGE/LAN 1xGE/WAN 1xSim Card Slot
Rozetka.ua (Київ)
7 412 грн.
← купити
Маршрутизатор TP-Link ARCHER MR600
Rozetka.ua (Київ)
6 221 грн.
← купити
Маршрутизатор TP-Link ARCHER MR600
Rozetka.ua (Київ)
6 484 грн.
← купити
4G-Маршрутизатор TP-LINK TL-MR600 AC1200 4G LTE 3xGE LAN 1xGE WAN 1xSim Card Slot (ARCHER-MR600)
Rozetka.ua (Київ)
6 166 грн.
← купити
Роутер TP-LINK Archer MR600
Rozetka.ua (Київ)
6 112 грн.
← купити
Маршрутизатор tp-link Archer mr600
Rozetka.ua (Київ)
7 205 грн.
← купити
Маршрутизатор TP-LINK TL-MR600 AC1200, 4G/LTE, 3xGE LAN, 1xGE WAN, MESH
Rozetka.ua (Київ)
7 949 грн.
← купити
Маршрутизатор TP-Link ARCHER MR600 (ARCHER-MR600)
Rozetka.ua (Київ)
6 706 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор TP-Link ARCHER MR600 AC1200
Rozetka.ua (Київ)
6 530 грн.
← купити
Роутер TP-Link 4G Archer MR600 AC1200 Black 802.11ac (Archer-MR600)
Rozetka.ua (Київ)
6 746 грн.
← купити
TP-Link Archer MR600
Rozetka.ua (Київ)
6 945 грн.
← купити
Бездротовий Роутер (модем) Tp-Link TL-MR600 LAN/WAN 3G/4G/LTE
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Маршрутизатор TP-Link Archer MR600
Rozetka.ua (Київ)
6 739 грн.
← купити
Маршрутизатор TP-Link ARCHER MR600 (ARCHER-MR600)
Rozetka.ua (Київ)
6 856 грн.
← купити
Маршрутизатор TP-Link ARCHER MR600 (ARCHER-MR600)
Rozetka.ua (Київ)
7 191 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор TP-LINK Archer MR600
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Маршрутизатор TP-LINK Archer MR600 дводіапазонний AC1200 4G LTE 3xGE/LAN 1xGE/WAN 1xSim Card Slot
Rozetka.ua (Київ)
7 048 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати TP-LINK Archer MR600, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: wi-fi адаптер TP-LINK Archer MR600. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на wi-fi адаптер TP-LINK Archer MR600 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія