шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
TP-LINK (підключення інтернету (wan))
Каталог товарів

Ціни22Опис Відгуки1Обговорення1Корисне3Аксесуари
Купити wi-Fi адаптер TP-LINK Archer TX3000E за ціною від 1876 грн.
Відео 14Фото 5

Характеристики та опис TP-LINK Archer TX3000E

Габарити (мм): 95.2x120.8x21.5; WPA3; WPA2; WEP; Стандарти безпеки: WPA; Bluetooth: Bluetooth v5.0; Потужність передавача (dBm): 27; Антена: зовнішня; WAN: LAN: USB-A 2.0: 1; Смуга пропускання (МГц): 160; Макс. швидкість при 5 ГГц (Мбіт/с): 2402; Макс. швидкість 2.4 ГГц (Мбіт/с): 574; 5 ГГц; 2.4 ГГц
Рейтинг за відгуками:
0
1
0
Колір
Тип пристрою
Wi-Fi адаптер
Інтерфейс підключення
PCIe
Вхід даних (WAN-port)
Wi-Fi
Стандарти Wi-Fi
Wi-Fi 3 (802.11g)
Wi-Fi 4 (802.11n)
Wi-Fi 5 (802.11ac)
Wi-Fi 6 (802.11ax)
Wi-Fi антен
2 шт. / 5 dBi /
Тип антен
зовнішня
Функції та можливості
Bluetooth v5.0
Стандарти безпеки
WPA
WEP
WPA2
WPA3
Габарити
95.2x120.8x21.5 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1800 грн.    до  2800 грн.

Tp-Link предупреждает на сайте о проблемах совместимости
2 листопада 2021, 09:43 #
Переваги:Скорость работы

Недоліки:не совместим с моей новой платой

Коментар:Не работает в Gigabyte B450m-S2H Беру уже третью карту, которая не работает в этой плате. Были ещё Asus PCE-AX3000, TP-LINK Archer TX50E. Старый адаптер прекрасно работает. Видимо проблема с чипом Intel ax200 они все на его основе. В AM3 материнках всё работает. Tp-Link предупреждает на сайте о проблемах совместимости. Стоит сейчас в старом компе...

Автор:Вячеслав Барышников

Инструкция к TP-LINK Archer TX3000E
TP-Link Archer TX3000E review: Upgrade your PC with Wi-Fi 6!
Спецификация к TP-LINK Archer TX3000E
від 1 876  до 4 799 грн.
Бездротовий адаптер PCIe TP-Link ARCHER TX3000E ARCHER-TX3000E
Click.ua (Київ)
1 995 грн.
← купити
TP-Link Мережевий адаптер TP-Link Archer TX3000E AX3000 BT5.0 PCI Express
MTA.ua (Київ)
1 999 грн.
← купити
TP-Link ARCHER-TX3000E
Mallprix.com (Київ)
1 916 грн.
← купити
Wi-Fi адаптер TP-Link Archer TX3000E
Tomdom.in.ua (Львів)
2 628 грн.
← купити
Бездротовий адаптер PCIe TP-Link archer tx3000e
Tviy-Dim.com (Київ)
1 981 грн.
← купити
Wi-Fi адаптер TP-LINK Archer TX3000E
Denika.ua (Харків)
1 876 грн.
← купити
TP-Link ARCHER TX3000E ARCHERTX3000E
COMFY.ua (Київ)
2 199 грн.
← купити
Wi-Fi адаптер TP-Link Archer TX3000E
Semtech.com.ua (Луцьк)
2 625 грн.
← купити
Адаптер Wi-Fi TP-Link Archer TX3000E (ARCHER-TX3000E) ARCHER-TX3000E
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Бездротовий мережевий адаптер PCI-E TP-Link Archer TX3000E
Comtrading.ua (Київ)
3 915 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати TP-LINK Archer TX3000E, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: wi-fi адаптер TP-LINK Archer TX3000E. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на wi-fi адаптер TP-LINK Archer TX3000E у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія