шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
TP-LINK (підключення інтернету (wan))
Каталог товарів

Ціни17Опис Відгуки1Обговорення1Корисне3Аксесуари
Купити wi-Fi адаптер TP-LINK Archer TX3000E за ціною від 2026 грн.
Відео 14Фото 5

Характеристики та опис TP-LINK Archer TX3000E

Габарити (мм): 95.2x120.8x21.5; WPA3; WPA2; WEP; Стандарти безпеки: WPA; Bluetooth: Bluetooth v5.0; Потужність передавача (dBm): 27; Антена: зовнішня; WAN: LAN: USB-A 2.0: 1; Смуга пропускання (МГц): 160; Макс. швидкість при 5 ГГц (Мбіт/с): 2402; Макс. швидкість 2.4 ГГц (Мбіт/с): 574; 5 ГГц; 2.4 ГГц
Рейтинг за відгуками:
0
1
0
Колір
Тип пристрою
Wi-Fi адаптер
Інтерфейс підключення
PCIe
Вхід даних (WAN-port)
Wi-Fi
Стандарти Wi-Fi
Wi-Fi 3 (802.11g)
Wi-Fi 4 (802.11n)
Wi-Fi 5 (802.11ac)
Wi-Fi 6 (802.11ax)
Wi-Fi антен
2 шт. / 5 dBi /
Тип антен
зовнішня
Функції та можливості
Bluetooth v5.0
Стандарти безпеки
WPA
WEP
WPA2
WPA3
Габарити
95.2x120.8x21.5 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  2000 грн.    до  3000 грн.

Tp-Link предупреждает на сайте о проблемах совместимости
2 листопада 2021, 09:43 #
Переваги:Скорость работы

Недоліки:не совместим с моей новой платой

Коментар:Не работает в Gigabyte B450m-S2H Беру уже третью карту, которая не работает в этой плате. Были ещё Asus PCE-AX3000, TP-LINK Archer TX50E. Старый адаптер прекрасно работает. Видимо проблема с чипом Intel ax200 они все на его основе. В AM3 материнках всё работает. Tp-Link предупреждает на сайте о проблемах совместимости. Стоит сейчас в старом компе...

Автор:Вячеслав Барышников

Инструкция к TP-LINK Archer TX3000E
TP-Link Archer TX3000E review: Upgrade your PC with Wi-Fi 6!
Спецификация к TP-LINK Archer TX3000E
від 2 026  до 4 799 грн.
Wi-Fi адаптер TP-Link Archer TX3000E
Tomdom.in.ua (Львів)
2 628 грн.
← купити
TP-Link ARCHER TX3000E ARCHERTX3000E
COMFY.ua (Київ)
2 199 грн.
← купити
Wi-Fi адаптер TP-Link Archer TX3000E
Semtech.com.ua (Луцьк)
2 625 грн.
← купити
Адаптер Wi-Fi TP-Link Archer TX3000E (ARCHER-TX3000E) ARCHER-TX3000E
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Бездротовий мережевий адаптер PCI-E TP-Link Archer TX3000E
Comtrading.ua (Київ)
3 924 грн.
← купити
Wi-Fi адаптер TP-Link Archer TX3000E
Rozetka.ua (Київ)
4 599 грн.
← купити
Wi-Fi адаптер TP-Link Archer TX3000E
Redprice.sale (Львів)
2 622 грн.
← купити
Wi-Fi адаптер TP-Link Archer TX3000E
Saren.com.ua (Львів)
2 629 грн.
← купити
Wi-Fi адаптер TP-Link Archer TX3000E
Timesport.com.ua (Львів)
2 619 грн.
← купити
Бездротовий адаптер PCIe TP-Link ARCHER TX3000E (AX3000, Wi-Fi 6, Bluetooth 5.0, WPA3, 2 зовнішні виносні ( 25685 )
Rozetka.ua (Київ)
2 727 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати TP-LINK Archer TX3000E, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: wi-fi адаптер TP-LINK Archer TX3000E. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на wi-fi адаптер TP-LINK Archer TX3000E у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія