шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
TP-LINK (підключення інтернету (wan))
Каталог товарів

Ціни31Опис Відгуки4Обговорення1Корисне3Аксесуари
Купити wi-Fi адаптер TP-LINK Archer C6U за ціною від 1715 грн.
Відео 22Фото 12

Характеристики та опис TP-LINK Archer C6U

Габарити (мм): 215x217x22; Робоча температура (°C): 0 °C ~ +40; 802.1x; WPA2; WEP; Стандарти безпеки: WPA; підтримка DMZ; підтримка DDNS; підтримка VPN; медіа сервер (DLNA); файл-сервер; FTP-сервер; DHCP-сервер; мережевий екран (Firewall); Beamforming; NAT;ять: 128 МБ; Flash-пам' Тактова частота (ГГц): 0.88
Рейтинг моделі: 4 з 5 (4 оцінки)
Рейтинг за відгуками:
0
31
Колір
Тип пристрою
роутер
Вхід даних (WAN-port)
Ethernet (RJ45)
3G-модем (USB)
4G (LTE) модем (USB)
Стандарти Wi-Fi
Wi-Fi 3 (802.11g)
Wi-Fi 4 (802.11n)
Wi-Fi 5 (802.11ac)
Кількість LAN портів
4 порти
Wi-Fi антен
4 шт.
Тип антен
зовнішня
Функції та можливості
NAT
Beamforming
мережевий екран (Firewall)
Додатково
DHCP-сервер
FTP-сервер
файл-сервер
медіа сервер (DLNA)
підтримка VPN
підтримка DDNS
підтримка DMZ
Стандарти безпеки
WPA
WEP
WPA2
802.1x
Габарити
215x217x22 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1700 грн.    до  2500 грн.

0
3
1
отличная модель, очень понравилось
30 листопада 2022, 12:12 #
Переваги:Качество сигнала на большой площади

Недоліки:Не нашла

Коментар:Использую пол года, на площадь жилья 120 м.кв. в любом уголке качество сигнала на обеих каналах хорошее. Работает без глюков, ни разу не приходилось перезагружать.

Автор:Татьяна Д.

Нужно очень внимательно выяснять детали работы этого устройства в вашем регионе.
17 лютого 2021, 14:02 #
Переваги:Достойная штука за свои деньги.

Недоліки:Обман с поддержкой USB-модемов.

Коментар:Роутер очень неплох. Натройки понятные. Работает без затыков.
Но вот с характеристиками какая-то борода. Я купил этот роутер с расчетом подключения к нему 4G-модема, о чем написано в его инструкции и на самой коробке! И в настройках есть есть раздел 3G/4G. Но оно так и не подхватило нормально модем e3372h-320. Может модем был не подходящий. Но служба поддержки мне ответила, что Archer C6U вообще не поддерживает USB-модемы. И Не важно чего там у меня на коробке написано.

Автор:Сергій Олексієнко

хороша модель, сподобалося
29 травня 2026, 20:47 #
Переваги:приятная цена, хорошая скорость на выходе, сигнал стабильный, хотя изредка стены побеждают но не критично.

Недоліки:старый usb 2.0 делает абсолютно бестолковой возможность создания облачного хранилища.
функционал добавили, но использовать его не возможно от слова "совсем".
одно из глупейших решений.

Коментар:Из плюсов совсем не высокая цена, гигабитные порты на входе и хорошая скорость на выходе.
Из минусов главная проблема это usb 2.0. т.е. производитель сделал возможность создать облачное хранилище, а это само собой подразумевает подключение накопителя большого объема и передачу файлов большого размера...передачу, например, фильма в 2К на 15-20гб через старый низкоскоростной разъем. Они там вообще на приколе?? Нормальный usb 3.0 массово поступил на рынок в 2009-2010 году, этот роутер 2020 года, в чем была проблема воткнуть usb 3.0, который к 2020 году по цене был дешевле чем коробок спичек??
В общем если выбираете роутер с usb то смотрите модели только с usb 3.0 и выше, иначе это не имеет никакого смысла.
Еще один не особо приятный момент это слабенький сигнал. В двухдиапазонном режиме стоит зайти за две стены(иногда хватает и одной стены) и тебя уже перекинуло на 2.4ггц, для чего там 4 антенны не понятно.

Автор:maksim _ch  пользуюсь TP-LINK Archer C6U більше року

Показано 3 з 4 відгуків
ще 1 відгук
Мобильное приложение TP-Link Tether для Android
Эмулятор веб-интерфейса
Список совместимых модемов
від 1 715  до 2 849 грн.
Маршрутизатор TP-Link ARCHER C6U (ARCHER-C6UDamage) (пошкоджена упаковка) ARCHER-C6UDamage
Moyo.ua (Київ)
1 749 грн.
← купити
TP-Link Archer C6U Маршрутизатор ARCHER-C6U
Ntools.com.ua (Київ)
1 899 грн.
← купити
Маршрутизатор Wi-Fi TP-Link Archer C6U
Цифра (Київ)
2 102 грн.
← купити
Маршрутизатор Wi-Fi TP-Link Archer C6U
Stls.store (Київ)
2 139 грн.
← купити
TP-Link ARCHER-C6U
Mallprix.com (Київ)
1 857 грн.
← купити
TP-Link Archer C6U
AKS.ua (Київ)
2 010 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор (роутер) TP-Link Archer C6U
Redprice.sale (Львів)
2 783 грн.
← купити
Wi-Fi роутер TP-LINK Archer C6U
Telemart.ua (Київ)
1 715 грн.
← купити
Маршрутизатор TP-Link archer c6u
Tviy-Dim.com (Київ)
1 930 грн.
← купити
TP-Link Archer C6U ARCHER-C6U
Luckylink.kiev.ua (Київ)
1 838 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати TP-LINK Archer C6U, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: wi-fi адаптер TP-LINK Archer C6U. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на wi-fi адаптер TP-LINK Archer C6U у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія