шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
TP-LINK (підключення інтернету (wan))
Каталог товарів

Ціни47Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити wi-Fi адаптер TP-LINK Archer TX55E за ціною від 1503 грн.
Відео 2Фото 3

Характеристики та опис TP-LINK Archer TX55E

Габарити (мм): 120x79x21; Робоча температура (°C): 0 °C ~ +40; WPA3; WPA2; WEP; Стандарти безпеки: WPA; Bluetooth: Bluetooth v5.2; Потужність передавача (dBm): 23; WAN: LAN: Антена: зовнішня; Смуга пропускання (МГц): 160; Макс. швидкість при 5 ГГц (Мбіт/с): 2402; Макс. швидкість 2.4 ГГц (Мбіт/с): 574
Колір
Тип пристрою
Wi-Fi адаптер
Інтерфейс підключення
PCIe
Вхід даних (WAN-port)
Wi-Fi
Стандарти Wi-Fi
Wi-Fi 3 (802.11g)
Wi-Fi 4 (802.11n)
Wi-Fi 5 (802.11ac)
Wi-Fi 6 (802.11ax)
Wi-Fi антен
2 шт.
Тип антен
зовнішня
Функції та можливості
Bluetooth v5.2
Стандарти безпеки
WPA
WEP
WPA2
WPA3
Габарити
120x79x21 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1300 грн.    до  2000 грн.

від 1 503  до 2 626 грн.
Бездротовий адаптер TP-Link Archer TX55E
Click.ua (Київ)
1 599 грн.
← купити
TP-Link Мережевий адаптер TP-Link Archer TX55E Black
MTA.ua (Київ)
← купити
Мережева карта Wi-Fi TP-Link ARCHER-TX55E
Itbox.ua (Київ)
← купити
Бездротовий адаптер TP-Link Archer TX55E
ШО (Київ)
← купити
TP-Link ARCHER-TX55E
Mallprix.com (Київ)
1 516 грн.
← купити
Адаптер TP-LINK Archer TX55E
АЛЛО (Київ)
← купити
Wi-Fi адаптер TP-Link Archer TX55E
Tomdom.in.ua (Львів)
1 941 грн.
← купити
Мережева карта Wi-Fi TP-Link ARCHER-TX55E
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Мережева карта TP-LINK Archer TX55E
Telemart.ua (Київ)
← купити
TP-Link Archer TX55E
Tehnomart.com (Київ)
1 564 грн.
← купити
TP-Link Archer TX55E
Luckylink.kiev.ua (Київ)
← купити
TP-Link Archer TX55E ArcherTX55E
COMFY.ua (Київ)
← купити
Wi-Fi адаптер TP-Link Archer TX55E
Semtech.com.ua (Луцьк)
1 938 грн.
← купити
Мережевий адаптер TP-Link Archer TX55E
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Wi-Fi адаптер TP-Link Archer TX55E
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Wi-Fi адаптер TP-Link Archer TX55E
Nkt.ua (Київ)
← купити
Wi-Fi адаптер TP-LINK Archer TX55E
Denika.ua (Харків)
← купити
TP-Link Archer TX55E (ARCHER-TX55E) – Wi-Fi адаптер 802.11ax 2.4/5 ГГц Bluetooth 5.2 PCI-Express ARCHER-TX55E
Comtrade.ua (Київ)
← купити
Wi-Fi адаптер TP-Link Archer TX55E AX3000, PCI-Express x1, BT5.2
Citrus.ua (Київ)
← купити
Wi-Fi адаптер TP-Link Archer TX55E
Ktc.ua (Рівне)
← купити
WiFi адаптер tp-link Archer tx55e ax3000 bt5.2 pci Express archer-tx55e
Tviy-Dim.com (Київ)
1 595 грн.
← купити
WiFi-адаптер TP-Link Archer TX55E AX3000 BT5.2 PCI Express (ARCHER-TX55E)
MAUDAU (Київ)
1 860 грн.
← купити
TP-Link Archer TX55E
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Бездротовий адаптер TP-Link Archer TX55E
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
1 649 грн.
← купити
WiFi-адаптер TP-Link Archer TX55E AX3000 BT5.2 PCI Express (ARCHER-TX55E) ARCHER-TX55E
Compx.ua (Київ)
← купити
Wi-Fi/Bluetooth адаптер TP-LINK Archer TX55E WiFi6 / AX3000 / PCI Express / 2в1 (WiFi + Bluetooth)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Wi-Fi адаптер TP-Link Archer TX55E
Redprice.sale (Львів)
1 935 грн.
← купити
Wi-Fi адаптер TP-Link Archer TX55E
Tomdom.in.ua (Львів)
1 509 грн.
← купити
Wi-Fi адаптер TP-Link Archer TX55E
Timesport.com.ua (Львів)
1 932 грн.
← купити
Wi-Fi адаптер TP-Link Archer TX55E
Semtech.com.ua (Луцьк)
1 506 грн.
← купити
Wi-Fi адаптер TP-Link Archer TX55E
Zaua.store (Львів)
1 503 грн.
← купити
PCIe Адаптер, Archer TX55E TP-LINK
MAUDAU (Київ)
1 899 грн.
← купити
Мережева карта Wi-Fi TP-Link ARCHER-TX55E
MAUDAU (Київ)
1 913 грн.
← купити
TP-Link Адаптер WiFi Archer TX55E AX3000 PCI-Express x1 BT5.2
MAUDAU (Київ)
1 706 грн.
← купити
Бездротовий адаптер TP-Link (Archer TX55E)
MAUDAU (Київ)
1 750 грн.
← купити
Бездротовий адаптер TP-Link Archer TX55E
Rozetka.ua (Київ)
1 871 грн.
← купити
Wi-Fi адаптер TP-Link Archer TX55E [136848]
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Адаптер WiFi TP-LINK Archer TX55E AX3000, PCI-Express x1, BT5.2 (ARCHER-TX55E)
Rozetka.ua (Київ)
1 644 грн.
← купити
Мережева карта Wi-Fi TP-Link ARCHER-TX55E
Rozetka.ua (Київ)
1 859 грн.
← купити
Wi-Fi адаптер TP-LINK Archer TX55E
Rozetka.ua (Київ)
1 727 грн.
← купити
Мережева карта Wi-Fi TP-Link ARCHER-TX55E
Rozetka.ua (Київ)
1 939 грн.
← купити
Адаптер WiFi TP-LINK Archer TX55E AX3000, PCI-Express x1, BT5.2
Rozetka.ua (Київ)
2 119 грн.
← купити
WiFi-адаптер TP-Link Archer TX55E AX3000 BT5.2 PCI Express (ARCHER-TX55E)
Rozetka.ua (Київ)
1 809 грн.
← купити
Wi-Fi адаптер TP-Link Archer TX55E
Rozetka.ua (Київ)
1 799 грн.
← купити
Адаптер WiFi TP-LINK Archer TX55E AX3000, PCI-Express x1, BT5.2
Rozetka.ua (Київ)
1 839 грн.
← купити
Мережева карта Wi-Fi TP-Link ARCHER-TX55E
Rozetka.ua (Київ)
2 324 грн.
← купити
Wi-Fi адаптер TP-Link Archer TX55E
Rozetka.ua (Київ)
2 626 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати TP-LINK Archer TX55E, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: wi-fi адаптер TP-LINK Archer TX55E. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на wi-fi адаптер TP-LINK Archer TX55E у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія