шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Мобільний телефон UleFone Armor 15

Ціни56Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари
Купити мобільний телефон UleFone Armor 15 за ціною від 6299 грн.
Відео 28Фото 15

Характеристики та опис UleFone Armor 15

Вага (г): 346; Розміри (мм): 170.2x79.6x18.2; зарядний пристрій; захисне скло / плівка; навушники; Захист від ударів: MIL-STD-810; Захист від вологи: IP68/IP69K; Ємність (мАгод): 6600; цифровий компас; Galileo; ГЛОНАСС; GPS-модуль; гіроскоп; індикатор сповіщень; FM-приймач; Акустика: стереозвук; USB-C: USB-C
Колір
діагональ дисплея
5.45 "
роздільна здатність екрану
1440х720 (18:9)
Вбудована пам'ять
128 ГБ
Кількість SIM
2 SIM
Комунікації
Wi-Fi 5 (802.11ac)
NFC-чип
Функції та можливості
сканер відбитка збоку
GPS-модуль
ГЛОНАСС
Galileo
Ємність батареї
6600 мАгод
Захист від вологи
IP68/IP69K
Захист від ударів
MIL-STD-810
Розміри (ВхШхТ)
170.2x79.6x18.2 мм
Вага
346 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 6 299  до 8 172 грн.
Ulefone Смартфон Ulefone Armor 15 6/128GB Blue
MTA.ua (Київ)
6 599 грн.
← купити
Смартфон Ulefone Armor 15 6/128gb Blue NO NFC
Newsmag.com.ua (Дніпро)
6 776 грн.
← купити
Ulefone Armor 15 6/128GB Black
Beconnect.com.ua (Київ)
6 799 грн.
← купити
Мобільний телефон Ulefone Armor 15 6/128Gb Red (6937748734741)
Q-techno.com.ua (Київ)
7 301 грн.
← купити
Смартфон UleFone Armor 15 6/128GB Blue
Denika.ua (Харків)
7 251 грн.
← купити
Ulefone Armor 15 6/128 GB Red
Limon.in.ua (Хмельницький)
6 749 грн.
← купити
Ulefone Armor 15 6/128gb Black NO NFC
Mobus.com.ua (Кривий Ріг)
6 888 грн.
← купити
Смартфон Ulefone Armor 15 6/128gb Blue NO NFC
Demping.store (Кривий Ріг)
6 476 грн.
← купити
Ulefone Power Armor 15 6/128GB Black Гарантія 1 рік
Limon.plus (Київ)
6 728 грн.
← купити
Смартфон Ulefone Armor 15 6/128GB Tech Blue EU
Sota.store (Київ)
6 663 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати UleFone Armor 15, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мобільний телефон UleFone Armor 15. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мобільний телефон UleFone Armor 15 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія