шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер 2E Rational Credo Slim [2E-12785]

Конфігурації і ціни 130Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер 2E Rational Credo Slim (2E-12785) за ціною від 24331 грн.
Фото 3

Серия 2E Rational Credo Slim

Модифікації 2E Rational Credo Slim 13
Характеристики [2E-12785]
Колір
Тип
настільний
Чипсет
AMD A520
Серія
Ryzen 5
Тактова частота
3.6 ГГц
Об'єм ОЗП
16 ГБ
Модель відеокарти
Radeon Vega 7
Об'єм накопичувача
512 ГБ
Роз'єми
HDMI вихід
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
400 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Pro
Габарити (ВхШхГ)
330x100x260 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  23000 грн.    до  29000 грн.

від 24 331  до 30 413 грн.
Комп’ютер персональний 2E Rational AMD R5-5500GT, 16Gb, F512GB, UMA, A520, 2E-V90B, 400W, Win11PE 2E-12785
Comtrading.ua (Київ)
26 609 грн.
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational AMD R5-5500GT, 16Gb, F512GB, UMA, A520, 2E-V90B, 400W, Win11PE (2E-12785) 2E-12785
icom.net.ua (Київ)
24 331 грн.
← купити
Комп’ютер 2E Rational AMD R5-5500GT, 16Gb, F512GB, UMA, A520, 2E-V90B, 400W, Win11PE 2E-12785
ШО (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational 2E-12785
Citrus.ua (Київ)
← купити
Системний блок 2E Rational (2E-12785) 2E-12785
Moyo.ua (Київ)
← купити
2E Персональний компютер 2E Rational (2E-12785)
MTA.ua (Київ)
← купити
2E Rational R5-5500GT 16/512 UMA A520 V90B 400W W11 (2E-12785) 2e-12785
Kvshop.com.ua (Київ)
26 399 грн.
← купити
2E Комп'ютер персональний 2E Rational AMD R5-5500GT, 16Gb, F512GB, UMA, A520, 2E-V90B, 400W, Win11PE E-2E-12785
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Комп'ютер персональний 2E Rational AMD R5-5500GT, 16Gb, F512GB, UMA, A520, 2E-V90B, 400W, Win11PE (2E-12785)
Rozetka.ua (Київ)
30 413 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати 2E 2E-12785, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер 2E Rational Credo Slim (2E-12785). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер 2E Rational Credo Slim (2E-12785) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія