шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер 2E Rational Credo V200 [2E-12812]

Конфігурації і ціни 369Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер 2E Rational Credo V200 (2E-12812) за ціною від 24154 грн.
Фото 3

Серия 2E Rational Credo V200

Модифікації 2E Rational Credo V200 37
Характеристики [2E-12812]
Колір
Тип
настільний
Чипсет
AMD A520
Серія
Ryzen 5
Тактова частота
3.6 ГГц
Об'єм ОЗП
8 ГБ
Модель відеокарти
Radeon Vega 7
Об'єм накопичувача
512 ГБ
Роз'єми
HDMI вихід
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
500 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Pro
Габарити (ВхШхГ)
413x195x330 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  23000 грн.    до  29000 грн.
2E Rational TMX03
2E-12796
від 25 862 грн.
Artline Business B24
B24v10Win
від 26 927 грн.
Artline Business B24
B24v14Win
від 27 191 грн.
2E Rational Credo Slim
2E-12786
від 23 088 грн.
2E Rational TMX04
2E-12825
від 22 733 грн.
2E Rational TMX03
2E-12799
від 28 027 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12809
від 22 422 грн.
2E Rational Credo Slim
2E-12783
від 21 312 грн.
2E Rational TMX04
2E-12822
від 21 001 грн.
2E Rational TMX04
2E-12824
від 23 976 грн.
Vinga Advanced D68
Advanced D6802
від 24 541 грн.
2E Rational Credo Slim
2E-12785
від 24 331 грн.
Vinga Advanced A18I
Advanced A1830I
від 25 880 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12810
від 23 665 грн.
2E Rational TMX03
2E-12797
від 27 417 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12811
від 25 397 грн.
2E Rational Credo Slim
2E-12784
від 22 600 грн.
2E Rational TMX04
2E-12823
від 22 244 грн.
Vinga Advanced A18I
Advanced A1828I
від 23 736 грн.
Vinga Advanced D68
Advanced D6822
від 24 349 грн.
Qbox I310xx Desktop
I31033
від 26 199 грн.
Qbox I311xx Mini Tower
I31102
від 26 099 грн.
Qbox I311xx Mini Tower
I31104
Qbox I311xx Mini Tower
I31119
Qbox I310xx Desktop
I31030
від 25 999 грн.
Qbox I310xx Desktop
I31032
Qbox I310xx Desktop
I31047
Qbox I311xx Mini Tower
I31105
від 26 399 грн.
Qbox I311xx Mini Tower
I31117
від 25 899 грн.
Qbox I310xx Desktop
I31053
від 26 499 грн.

від 24 154  до 30 192 грн.
Системний блок 2E Rational (2E-12812) 2E-12812
Moyo.ua (Київ)
26 409 грн.
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational AMD R5-5500GT, 8Gb, F512GB, UMA, A520, 2E-V500W, 500W, Win11PE 2E-12812
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational AMD R5-5500GT, 8Gb, F512GB, UMA, A520, 2E-V500W, 500W, Win11PE (2E-12812) 2E-12812
icom.net.ua (Київ)
24 154 грн.
← купити
Комп’ютер 2E Rational AMD R5-5500GT, 8Gb, F512GB, UMA, A520, 2E-V500W, 500W, Win11PE 2E-12812
ШО (Київ)
26 414 грн.
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational 2E-12812
Citrus.ua (Київ)
← купити
2E Персональний компютер 2E Rational (2E-12812)
MTA.ua (Київ)
← купити
2E Rational R5-5500GT 8/512 UMA A520 V500W 500W W11 (2E-12812) 2e-12812
Kvshop.com.ua (Київ)
26 199 грн.
← купити
2E Комп'ютер персональний 2E Rational AMD R5-5500GT, 8Gb, F512GB, UMA, A520, 2E-V500W, 500W, Win11PE E-2E-12812
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Комп'ютер персональний 2E Rational AMD R5-5500GT, 8Gb, F512GB, UMA, A520, 2E-V500W, 500W, Win11PE (2E-12812)
Rozetka.ua (Київ)
30 192 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати 2E 2E-12812, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер 2E Rational Credo V200 (2E-12812). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер 2E Rational Credo V200 (2E-12812) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія