шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер 2E Rational Credo V200 [2E-12813]

Конфігурації і ціни 406Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер 2E Rational Credo V200 (2E-12813) за ціною від 36142 грн.
Фото 3

Серия 2E Rational Credo V200

Модифікації 2E Rational Credo V200 37
Где купить? [2E-12813]
Характеристики [2E-12813]
Колір
Тип
настільний
Чипсет
AMD A520
Серія
Ryzen 5
Тактова частота
3.6 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
Radeon Vega 7
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
500 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Pro
Габарити (ВхШхГ)
413x195x330 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  37000 грн.    до  43000 грн.
Vinga Advanced D96
Advanced D9603
від 36 648 грн.
2E Rational Credo Slim
2E-12787
від 35 076 грн.
2E Rational TMX03
2E-12800
від 38 629 грн.
2E Rational TMX04
2E-12826
від 34 721 грн.
Vinga Advanced D96
Advanced D9627
від 35 675 грн.
Vinga Advanced D68
Advanced D6852
від 34 825 грн.
Vinga Advanced D95
Advanced D9600
від 35 065 грн.
Vinga Advanced D96
Advanced D9639
від 34 601 грн.
Vinga Advanced B01
Advanced B0122
від 38 646 грн.
2E Rational Credo Slim
2E-12794
від 36 053 грн.
2E Rational TMX03
2E-12803
від 37 779 грн.
2E Rational TMX04
2E-12833
від 35 698 грн.
Vinga Advanced D96
Advanced D9612
від 38 068 грн.
Artline Business B24
B24v17Win
від 40 787 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12816
від 35 431 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12820
від 37 118 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12819
від 34 810 грн.
2E Rational Credo Slim
2E-12790
від 34 366 грн.
Vinga Advanced D96
Advanced D9615
від 39 651 грн.
2E Rational TMX04
2E-12829
від 34 010 грн.
Vinga Advanced D95
Advanced D9597
від 34 928 грн.
2E Rational Credo Slim
2E-12793
від 33 744 грн.
Vinga Advanced D96
Advanced D9609
від 36 536 грн.
Artline Business B24
B24v19
від 37 158 грн.
Artline Business B26
B26v20Win
від 41 534 грн.
Artline Business B24
B24v18
від 38 324 грн.
Vinga Advanced D96
Advanced D9602
від 34 774 грн.
Qbox I312xx Mini Tower
I31267
від 39 499 грн.
Qbox I312xx Mini Tower
I31282
Qbox I311xx Desktop
I31195
від 39 399 грн.

від 36 142  до 45 177 грн.
Комп'ютер 2E Rational (2E-12813) 2E-12813
FOXTROT.UA (Київ)
39 769 грн.
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational AMD R5-5500GT, 32Gb, F1TB, UMA, A520, 2E-V500W, 500W, Win11PE (2E-12813)
ACDC.com.ua (Київ)
40 519 грн.
← купити
Системний блок 2E Rational (2E-12813) 2E-12813
Moyo.ua (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational AMD R5-5500GT, 32Gb, F1TB, UMA, A520, 2E-V500W, 500W, Win11PE 2E-12813
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп’ютер 2E Rational AMD R5-5500GT, 32Gb, F1TB, UMA, A520, 2E-V500W, 500W, Win11PE 2E-12813
ШО (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational 2E-12813
Citrus.ua (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational AMD R5-5500GT, 32Gb, F1TB, UMA, A520, 2E-V500W, 500W, Win11PE (2E-12813) 2E-12813
icom.net.ua (Київ)
36 142 грн.
← купити
2E Персональний компютер 2E Rational (2E-12813)
MTA.ua (Київ)
← купити
2E Rational R5-5500GT 32/1TB UMA A520 V500W 500W W11 (2E-12813) 2e-12813
Kvshop.com.ua (Київ)
39 399 грн.
← купити
2E Комп'ютер персональний 2E Rational AMD R5-5500GT, 32Gb, F1TB, UMA, A520, 2E-V500W, 500W, Win11PE E-2E-12813
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати 2E 2E-12813, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер 2E Rational Credo V200 (2E-12813). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер 2E Rational Credo V200 (2E-12813) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія