шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Ноутбук Apple MacBook Pro 14 2026 M5 Pro [MBP14M528SB]

Конфігурації і ціни 401Відгуки  Обговорення  Корисне3Аксесуари
Купити ноутбук Apple MacBook Pro 14 2026 M5 Pro (MBP14M528SB) за ціною від 138899 грн.
Відео 21Фото 14

Серия Apple MacBook Pro 14 2026 M5 Pro

Модифікації Apple MacBook Pro 14 2026 M5 Pro 50
Характеристики [MBP14M528SB]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
14.2 "
Тип матриці
miniLED
Покриття екрана
глянцеве
Роздільна здатність дисплея
3024x1964 / Liquid Retina XDR /
Серія
Apple M5 Pro
Об'єм оперативної пам'яті
48 ГБ
Ємність накопичувача
1 ТБ
Безпека
сканер відбитків пальців / Touch ID /
Передвстановлена ОС
MacOS / Tahoe /
Матеріал корпуса
алюміній
Габарити (ШхГхТ)
313x221x16 мм
Вага
1.6 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  120000 грн.    до  180000 грн.

від 138 899  до 163 477 грн.
Ноутбук Apple MacBook Pro 14" M5 Pro Space Black (2026) Z1ML00024 [Space Black|M5 Pro 15CPU 16GPU|48GB|1TB|Standard]
Tehnokrat.ua (Київ)
150 790 грн.
← купити
Apple Macbook Pro 14" 2026 M5 Pro 15-Core CPU | 48Gb | 1 TB | 16-Core GPU | Space Black (Z1ML00024)
Buy.ua (Київ)
145 703 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 14 2026 M5 Pro 48GB/1TB Space Black (Z1ML00024) Z1ML00024
GRO (Київ)
150 449 грн.
← купити
Apple MacBook Pro 14 with Apple M5 Pro, 1TB, 15CPU / 16GPU, 48GB RAM, Space Black (2026) (Z1ML00024) Z1ML00024
Jabko.ua (Львів)
138 899 грн.
← купити
Apple MacBook Pro 14" 2026 M5 Pro/15CPU/16GPU/48GB/1TB Space Black (Z1ML00024, Z1ML001TJ) Z1ML001TJ
Luckylink.kiev.ua (Київ)
152 858 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 14" 2026 Apple M5 Pro 15-core CPU/16GPU/48GB/1TB Space Black (Z1ML00024)
Smartmag.biz.ua (Львів)
148 845 грн.
← купити
Apple MacBook Pro 14" 2026 M5 Pro/15CPU/16GPU/48GB/1TB Space Black (Z1ML00024)
Tv-mir.com.ua (Київ)
152 246 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 14" 2026 M5 Pro/15CPU/16GPU/48GB/1TB Space Black (Z1ML00024)
Easybay.com.ua (Київ)
153 225 грн.
← купити
Apple MacBook Pro 14" M5 Pro 48/1TB Space Black 2026 (Z1ML00024) Ультрабук MacBook Pro 14\" M5 Pro 48/1TB Space Black 2026 (
Kvshop.com.ua (Київ)
163 477 грн.
← купити
Apple MacBook Pro 14 with Apple M5 Pro, 1TB, 15CPU / 16GPU, 48GB RAM, Space Black (2026) (Z1ML00024) (Ultra) Z1ML00024
Jabko.ua (Львів)
159 799 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Apple MBP14M528SB, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук Apple MacBook Pro 14 2026 M5 Pro (MBP14M528SB). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук Apple MacBook Pro 14 2026 M5 Pro (MBP14M528SB) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія