шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Ноутбук Apple MacBook Pro 14 2026 M5 Pro [MBP14M535SL]

Конфігурації і ціни 401Відгуки  Обговорення  Корисне3Аксесуари
Купити ноутбук Apple MacBook Pro 14 2026 M5 Pro (MBP14M535SL) за ціною від 167399 грн.
Відео 21Фото 14

Серия Apple MacBook Pro 14 2026 M5 Pro

Модифікації Apple MacBook Pro 14 2026 M5 Pro 50
Характеристики [MBP14M535SL]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
14.2 "
Тип матриці
miniLED
Покриття екрана
антивідблискове / Nano-texture glass /
Роздільна здатність дисплея
3024x1964 / Liquid Retina XDR /
Серія
Apple M5 Pro
Об'єм оперативної пам'яті
48 ГБ
Ємність накопичувача
2 ТБ
Безпека
сканер відбитків пальців / Touch ID /
Передвстановлена ОС
MacOS / Tahoe /
Матеріал корпуса
алюміній
Габарити (ШхГхТ)
313x221x16 мм
Вага
1.6 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  145000 грн.    до  215000 грн.

від 167 399  до 187 345 грн.
Apple Macbook Pro 14" 2026 NANO-T M5 Pro 15-Core CPU | 48Gb | 2 TB | 16-Core GPU | Silver (Z1MH002EZ)
Buy.ua (Київ)
187 345 грн.
← купити
Apple MacBook Pro 14 with Apple M5 Pro, 2TB, 15CPU / 16GPU, 48GB RAM, Silver with Nano-texture Display (2026) (Z1MH002EZ) Z1
Jabko.ua (Львів)
167 399 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 14" 2026 M5 Pro/15CPU/16GPU/48GB/2TB with Nano-texture display Silver (Z1MH002EZ)
Smartmag.biz.ua (Львів)
187 035 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Apple MBP14M535SL, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук Apple MacBook Pro 14 2026 M5 Pro (MBP14M535SL). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук Apple MacBook Pro 14 2026 M5 Pro (MBP14M535SL) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія