шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Ноутбук Apple MacBook Pro 16 2026 M5 Pro [MBP16M516SL]

Конфігурації і ціни 257Відгуки  Обговорення  Корисне3Аксесуари
Купити ноутбук Apple MacBook Pro 16 2026 M5 Pro (MBP16M516SL) за ціною від 184999 грн.
Відео 34Фото 14

Серия Apple MacBook Pro 16 2026 M5 Pro

Модифікації Apple MacBook Pro 16 2026 M5 Pro 36
Характеристики [MBP16M516SL]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
16.2 "
Тип матриці
miniLED
Покриття екрана
антивідблискове / Nano-texture glass /
Роздільна здатність дисплея
3456x2234 / Liquid Retina XDR /
Серія
Apple M5 Pro
Об'єм оперативної пам'яті
64 ГБ
Ємність накопичувача
1 ТБ
Безпека
сканер відбитків пальців / Touch ID /
Передвстановлена ОС
MacOS / Tahoe /
Матеріал корпуса
алюміній
Габарити (ШхГхТ)
356x248x17 мм
Вага
2.14 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  165000 грн.    до  250000 грн.
Apple MacBook Pro 16...
MBP16M508SL
від 194 999 грн.
MBP16M508SB
MBP16M514SL
від 195 399 грн.
MBP16M514SB
MBP16M505SL
від 187 599 грн.
MBP16M505SB
MBP16M516SB
від 184 999 грн.
MBP16M517SL
від 207 799 грн.
MBP16M507SB
від 179 199 грн.
MBP16M517SB
MBP16M506SL
від 219 999 грн.
MBP16M506SB
MBP16M507SL
MBP16M513SB
від 173 169 грн.
MBP16M509SL
від 229 999 грн.
MBP16M515SL
від 228 599 грн.
MBP16M515SB
MGEE4
від 208 166 грн.
MBP16M513SL
від 173 599 грн.
MGE64
від 161 651 грн.
MBP16M509SB
від 225 410 грн.
MGEC4
від 151 899 грн.
MGE94
від 214 811 грн.

від 184 999  до 229 477 грн.
Apple Macbook Pro 16" 2026 NANO-T M5 Pro 18-Core CPU | 64Gb | 1 TB | 20-Core GPU | Silver (Z1MV001CJ)
Buy.ua (Київ)
205 951 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 16 2026 M5 Pro 64GB/1TB Silver (Z1MV001CJ) Z1MV001CJ
GRO (Київ)
205 899 грн.
← купити
Apple MacBook Pro 16 with Apple M5 Pro, 1TB, 18CPU / 20GPU, 64GB RAM, Silver with Nano-texture Display (2026) (Z1MV001CJ) Z1
Jabko.ua (Львів)
184 999 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 16'' 2026 M5 Pro/18CPU/20GPU/64GB/1TB with Nano-texture display Silver (Z1MV001CJ)
Idrop.com.ua (Київ)
204 996 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 16" 2026 M5 Pro/18CPU/20GPU/64GB/1TB with Nano-texture display Silver (Z1MV001CJ)
Tv-mir.com.ua (Київ)
209 697 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 16" 2026 M5 Pro/18CPU/20GPU/64GB/1TB with Nano-texture display Silver (Z1MV001CJ)
Smartmag.biz.ua (Львів)
214 748 грн.
← купити
Apple MacBook Pro 16" M5 Pro 64/1TB with Nano-texture display Silver 2026 (Z1MV001CJ) Ноутбук MacBook Pro 16\" M5 Pro 64/1TB
Kvshop.com.ua (Київ)
229 477 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Apple MBP16M516SL, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук Apple MacBook Pro 16 2026 M5 Pro (MBP16M516SL). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук Apple MacBook Pro 16 2026 M5 Pro (MBP16M516SL) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія