шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Ноутбук Apple MacBook Pro 14 2026 M5 Pro [MGDP4]

Конфігурації і ціни 401Відгуки  Обговорення  Корисне3Аксесуари
Купити ноутбук Apple MacBook Pro 14 2026 M5 Pro (MGDP4) за ціною від 123549 грн.
Відео 21Фото 14

Серия Apple MacBook Pro 14 2026 M5 Pro

Модифікації Apple MacBook Pro 14 2026 M5 Pro 50
Где купить? [MGDP4]
Характеристики [MGDP4]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
14.2 "
Тип матриці
miniLED
Покриття екрана
глянцеве
Роздільна здатність дисплея
3024x1964 / Liquid Retina XDR /
Серія
Apple M5 Pro
Об'єм оперативної пам'яті
24 ГБ
Ємність накопичувача
2 ТБ
Безпека
сканер відбитків пальців / Touch ID /
Передвстановлена ОС
MacOS / Tahoe /
Матеріал корпуса
алюміній
Габарити (ШхГхТ)
313x221x16 мм
Вага
1.6 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  120000 грн.    до  185000 грн.

від 123 549  до 191 030 грн.
Ноутбук APPLE MacBook Pro 14" M5 Pro 24/2TB 2025 (MGDP4UA/A) Silver MGDP4UA/A
Moyo.ua (Київ)
167 699 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 14" M5 Pro Silver (2026) MGDP4 [Silver|M5 Pro 18CPU 20GPU|24GB|2TB|Standard]
Tehnokrat.ua (Київ)
130 981 грн.
← купити
Apple Macbook Pro 14" 2026 M5 Pro 18-Core CPU | 24Gb | 2 TB | 20-Core GPU | Silver (MGDP4)
Buy.ua (Київ)
124 262 грн.
← купити
Apple MacBook Pro 14" 2026 Apple M5 Pro 18-core CPU 24 GB 2TB Silver (MGDP4)
iTMag.ua (Київ)
167 499 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 14 2026 Apple M5 Pro 18-core 24GB 2TB Silver (MGDP4) MGDP4
GRO (Київ)
126 709 грн.
← купити
Ноутбук APPLE MacBook Pro 14' M5 Pro 24GB/2TB Silver (MGDP4UA/A) MGDP4UA/A
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Apple MacBook Pro 14" 2026 Apple M5 Pro 18-core CPU 24 GB 2TB Silver (MGDP4)
Noteboochek.com.ua (Київ)
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 14'' M5 Pro 24/2TB Silver 2026 (MGDP4)
Touch (Дніпро)
151 849 грн.
← купити
Apple MacBook Pro 14" 2026 Apple M5 Pro 18-core CPU 24 GB 2TB Silver (MGDP4)
Appcover.com.ua (Київ)
125 850 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 14" Chip M5 Pro 18CPU/20GPU/24RAM/2TB Silver (MGDP4) 2026
Citrus.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Apple MGDP4, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук Apple MacBook Pro 14 2026 M5 Pro (MGDP4). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук Apple MacBook Pro 14 2026 M5 Pro (MGDP4) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія