шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Ноутбук Apple MacBook Pro 16 2026 M5 Pro [MGEC4]

Конфігурації і ціни 257Відгуки  Обговорення  Корисне3Аксесуари
Купити ноутбук Apple MacBook Pro 16 2026 M5 Pro (MGEC4) за ціною від 151899 грн.
Відео 34Фото 14

Серия Apple MacBook Pro 16 2026 M5 Pro

Модифікації Apple MacBook Pro 16 2026 M5 Pro 36
Где купить? [MGEC4]
Характеристики [MGEC4]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
16.2 "
Тип матриці
miniLED
Покриття екрана
глянцеве
Роздільна здатність дисплея
3456x2234 / Liquid Retina XDR /
Серія
Apple M5 Pro
Об'єм оперативної пам'яті
48 ГБ
Ємність накопичувача
1 ТБ
Безпека
сканер відбитків пальців / Touch ID /
Передвстановлена ОС
MacOS / Tahoe /
Матеріал корпуса
алюміній
Габарити (ШхГхТ)
356x248x17 мм
Вага
2.14 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  140000 грн.    до  210000 грн.
Apple MacBook Pro 16...
MGE64
від 161 651 грн.
MBP16M513SL
від 173 599 грн.
MBP16M513SB
від 173 169 грн.
MBP16M507SL
від 179 199 грн.
MBP16M507SB
MBP16M516SB
від 184 999 грн.
MBP16M505SL
від 187 599 грн.
MBP16M505SB
MBP16M514SL
від 195 399 грн.
MBP16M514SB
MBP16M516SL

від 151 899  до 180 999 грн.
Ноутбук Apple MacBook Pro 16" M5 Pro Space Black MGEC4 (2026) [Space Black|M5 Pro 18CPU 20GPU|48GB|1TB|Standard]
Tehnokrat.ua (Київ)
151 899 грн.
← купити
Apple Macbook Pro 16" 2026 M5 Pro 18-Core CPU | 48Gb | 1 TB | 20-Core GPU | Space Black (MGEC4)
Buy.ua (Київ)
157 664 грн.
← купити
Apple MacBook Pro 16" 2026 Apple M5 Pro 18-core CPU 48 GB 1TB Space Black (MGEC4)
iTMag.ua (Київ)
180 999 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 16 2026 Apple M5 Pro 18-core 48GB 1TB Space Black (MGEC4) MGEC4
GRO (Київ)
162 719 грн.
← купити
Apple MacBook Pro 16" 2026 Apple M5 Pro 18-core CPU 48 GB 1TB Space Black (MGEC4)
Noteboochek.com.ua (Київ)
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 16'' M5 Pro 48/1TB Space Black 2026 (MGEC4)
Touch (Дніпро)
167 999 грн.
← купити
Apple MacBook Pro 16" 2026 Apple M5 Pro 18-core CPU 48 GB 1TB Space Black (MGEC4)
Appcover.com.ua (Київ)
167 900 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 16 2026 M5 Pro 18-core CPU 48 GB 1TB Space Black (MGEC4) MacBook Pro 16 2026 M5 Pro 18-core CPU 48
Denika.ua (Харків)
180 894 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 16 A3428 M5 Pro Space Black (MGEC4UA/A) MGEC4UA/A
Itbox.ua (Київ)
180 199 грн.
← купити
Apple MacBook Pro 16 with Apple M5 Pro, 1TB, 18CPU / 20GPU, 48GB RAM, Space Black (2026) (MGEC4) MGEC4
Jabko.ua (Львів)
170 999 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Apple MGEC4, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук Apple MacBook Pro 16 2026 M5 Pro (MGEC4). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук Apple MacBook Pro 16 2026 M5 Pro (MGEC4) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія