шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Ноутбук Apple MacBook Pro 13 (2018) [MR9R2]

Конфігурації і ціни 9Відгуки  Обговорення1Корисне5Аксесуари
Купити ноутбук Apple MacBook Pro 13 (2018) (MR9R2) за ціною від 41113 грн.
Відео 44Фото 7

Серия Apple MacBook Pro 13 (2018)

Модифікації Apple MacBook Pro 13 (2018) 3
Характеристики [MR9R2]
Колір
Тип
ультрабук
Діагональ екрана
13.3 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
глянцеве
Роздільна здатність дисплея
2560x1600 (16:10) / Retina Display /
Серія
Core i5
Тактова частота
2.3 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
8 ГБ
Ємність накопичувача
512 ГБ
Безпека
сканер відбитків пальців / Touch Bar /
Передвстановлена ОС
MacOS / Mojave /
Матеріал корпуса
алюміній
Габарити (ШхГхТ)
304.1x212.4x14.9 мм
Вага
1.37 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  35000 грн.    до  50000 грн.
Apple MacBook Pro 13...
MXK32
від 32 886 грн.
Z0W4000RF
від 41 113 грн.
MWP52
від 40 950 грн.
Z0W400045
від 44 177 грн.
Z0W40004A
від 44 460 грн.
Z0V80006K
від 41 284 грн.
MUHR2
від 38 829 грн.
Z0Y6001DG
MV972
від 37 440 грн.
MWP42
від 24 107 грн.
MV9A2
від 30 966 грн.
MV992
від 34 886 грн.
MV962
від 29 999 грн.
MSI Summit E13 Flip ...
E13 A11MT-001PL
від 43 500 грн.

Обзор на Apple MacBook Pro 13" (2018) Touch Bar
Apple MacBook Pro 13-Inch (2018, Touch Bar) Review | PCMag
Apple MacBook Pro 13-inch (2018) Review: Actually for Pros - Tom's ...
від 41 113  до 44 184 грн.
Ноутбук Apple MacBook Pro 13 Space Gray 2018 (MR9R2) MacBook Pro 13 Space Gray 2018 (MR9R2)
Denika.ua (Харків)
44 184 грн.
← купити
Ноутбук Apple Macbook Pro 2018 8/256 (A1989) Space Gray (MR9R2)
Soho.com.ua (Київ)
42 999 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 13" Space Gray 2018 (MR9R2)
Q-techno.com.ua (Київ)
43 955 грн.
← купити
Apple MacBook Pro 13" Space Gray 2018 (MR9R2) FR9R2
Luckylink.kiev.ua (Київ)
41 113 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Pro 13" 2018 Space Gray 2018 (MR9R2)
Smartmag.biz.ua (Львів)
42 237 грн.
← купити
Apple MacBook Pro 13" 8/512GB Space Gray 2018 (MR9R2) MR9R2
Kvshop.com.ua (Київ)
44 177 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Apple MR9R2, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук Apple MacBook Pro 13 (2018) (MR9R2). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук Apple MacBook Pro 13 (2018) (MR9R2) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія