шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни13Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити набір каструль і сковорідок Benson BN-335 за ціною від 4199 грн.
Фото 3

Характеристики та опис Benson BN-335

Країна походження бренду: Німеччина; Матеріал посуду: литий алюміній; Макс. розмір сковорідки (см): 28; Розміри: Мін. розмір сковорідки (см): 24;єм ковша (л): 1.6;єм: Макс. об' Розміри: Об'єм каструлі (л): 8; Макс. об'єм 2 каструлі (л): 5.1; Об'єм каструлі (л): 2.8;єм: Мін. об' Розміри: Об'
Основних предметів6
Усього предметів10
Комплектація1 ківш
3 каструлі
2 сковорідки
4 кришки
Функції та можливості
Антипригарне покриттякам'яне (мармур, граніт)
Сумісність з індукцією
Миття в посудомийці
Каструлі
Об'єм2.8 л
5.1 л
8 л
Ківш
Об'єм1.6 л
Сковорідки
Розміри24 см
28 см
Загальне
Матеріал посудулитий алюміній
Матеріал кришокскло
Ручкибакелітові
Країна походження брендуНімеччина
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 4 199  до 6 000 грн.
Набір посуду з мармуровим покриттям антипригарним Benson BN-335 (10 предметів) Червоний
Rozetka.ua (Київ)
4 404 грн.
← купити
Набір кастрюль BN-335 1,8л 2.8л 5,1л 6.5л і 2 сковороди 24см 28см
Rozetka.ua (Київ)
6 000 грн.
← купити
Набір посуду з мармуровим покриттям Benson BN-335 10 предметів
Rozetka.ua (Київ)
4 741 грн.
← купити
Набір каструль та сковорід Benson BN-335 10 предметів – мраморне антипригарне покриття, для індукції, червоний
Rozetka.ua (Київ)
4 398 грн.
← купити
Набір каструль Benson 10 алюмінієвих предметів з мармуровим покриттям (BN-335)
Rozetka.ua (Київ)
4 199 грн.
← купити
Набір кухонного посуду Benson BN-335 10пр.
Rozetka.ua (Київ)
5 901 грн.
← купити
Набір каструль Benson BN-335 10 пр. з антипригарним покриттям + 2 сковороди Червоний
Rozetka.ua (Київ)
4 422 грн.
← купити
Набір посуду Benson із мармуровим антипригарним покриттям 10 предметів (BN-335)
Rozetka.ua (Київ)
4 399 грн.
← купити
Набір каструль посуду з мармуровим покриттям Benson (10 предметів) BN-335 Червоний
Rozetka.ua (Київ)
4 564 грн.
← купити
Набір каструль Benson BN-335 10 предметів 1.8л 2.8л 5.1л 6.5л 24см 28см
Rozetka.ua (Київ)
4 928 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Benson BN-335, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: набір каструль і сковорідок Benson BN-335. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на набір каструль і сковорідок Benson BN-335 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія