шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Borofone (тип)
тільки для смарт годинників
сетевое ЗУ + сквозная розетка
адаптер для путешествий (travel adapter)
Каталог товарів

Ціни92Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Borofone BA82A Platinum за ціною від 172 грн.
Фото 6

Характеристики та опис Borofone BA82A Platinum

Вага (г): 46; Габарити (мм): 78x41x26; Довжина кабелю (м): 1; Кабель в комплекті: USB C - USB C, USB C - Lightning; Huawei SuperCharge Protocol ; Huawei Fast Charge Protocol; Samsung Adaptive Fast Charging; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Макс. потужність (USB) (Вт): 25
Колір
Тип
мережевий ЗП
Роз'ємів USB-C
1 шт.
Макс. потужність (USB)
25 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Samsung Adaptive Fast Charging
Huawei Fast Charge Protocol
Huawei SuperCharge Protocol
PPS
Кабель в комплекті
USB C - USB C, USB C - Lightning
Довжина кабелю
1 м
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
78x41x26 мм
Вага
46 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 172  до 511 грн.
Borofone Адаптер живлення для телефона Borofone BA82A Platinum White PD25W (USB Type-C)
MTA.ua (Київ)
219 грн.
← купити
Borofone BA82A 25w PD USB-C fast charger white
AKS.ua (Київ)
301 грн.
← купити
BOROFONE 6941991112256
Mallprix.com (Київ)
176 грн.
← купити
BOROFONE BA82A Platinum single port PD25W charger set C to C EU White (6941991112270) BA82APlatinumsingleportPD25Wchargerset
COMFY.ua (Київ)
205 грн.
← купити
Зарядний пристрій BOROFONE BA82A Platinum single port PD25W charger(EU) White 6941991112256
Comtrading.ua (Київ)
472 грн.
← купити
Зарядний пристрій BOROFONE BA82A Platinum USB-C PD25W + cable USB-C to USB-C White (6941991112270) 6941991112270
Brain.com.ua (Київ)
299 грн.
← купити
Зарядний пристрій BOROFONE BA82A Platinum USB-C PD25W + cable USB-C to USB-C White (6941991112270) 6941991112270
Itbox.ua (Київ)
← купити
Зарядний пристрій BOROFONE BA82A Platinum Single Port PD25W Charger Set C to C EU White (6941991112270) 6941991112270
FOXTROT.UA (Київ)
194 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Borofone BA82A Platinum single port PD25W charger EU White (6941991112256)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Borofone BA82A 25w PD USB-C fast charger + USB-C to Lightning cable white
AKS.ua (Київ)
227 грн.
← купити
Borofone BA82A 25w PD USB-C fast charger + USB-C to USB-C cable white
AKS.ua (Київ)
210 грн.
← купити
BOROFONE BA82A Platinum single port PD25W charger EU White (6941991112256) BA82APlatinumsingleportPD25WchargerEUWhite(694199
COMFY.ua (Київ)
179 грн.
← купити
Зарядний пристрій BOROFONE BA82A Platinum single port PD25W Charger Set(C to C)(EU) White 6941991112270
Comtrading.ua (Київ)
482 грн.
← купити
СЗУ BOROFONE BA82A 110-240V, PD25W, USB-C, 25W, білий, коробка BOROFONE BA82AW
Comtrading.ua (Київ)
475 грн.
← купити
Набор СЗУ BOROFONE BA82A + кабель Type-C, 110-240V, PD25W, USB-C, 1м кабель, White, Box BOROFONE BA82AC
Comtrading.ua (Київ)
488 грн.
← купити
Зарядний пристрій BOROFONE BA82A Platinum USB-C PD25W White (6941991112256) 6941991112256
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Зарядний пристрій BOROFONE BA82A Platinum USB-C PD25W White (6941991112256) 6941991112256
Itbox.ua (Київ)
← купити
Набор СЗУ BOROFONE BA82A + Lighting кабель, 110-240V, PD25W, USB-C, кабель 1м, White, Box BOROFONE BA82AL
Comtrading.ua (Київ)
511 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Borofone BA82A Platinum single port PD25W charger set C to C EU White (6941991112270)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BA82A Platinum single port PD25W charger(EU) White
Rozetka.ua (Київ)
380 грн.
← купити
Сетевой зарядний пристрій BOROFONE BA82A Platinum single port PD25W charger(EU) White (6941991112256)
Rozetka.ua (Київ)
234 грн.
← купити
Мережевий Зарядний пристрій Borofone BA82A 1USB-C PD/QC 25W+Type-C to Lightning Колір Білий
Rozetka.ua (Київ)
338 грн.
← купити
Мережевий Зарядний пристрій Borofone BA82A 1USB-C PD/QC 25W+Type-C to Type-C Колір Білий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мережевий Зарядний пристрій Borofone BA82A 1USB-C PD/QC 25W Колір Білий
Rozetka.ua (Київ)
247 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BA82A Platinum single port PD25W charger(EU) White (6941991112256)
Rozetka.ua (Київ)
230 грн.
← купити
Сетевой зарядний пристрій BOROFONE BA82A Platinum single port PD25W charger(EU) White (6941991112256)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BA82A Platinum PD25W Білий
Rozetka.ua (Київ)
229 грн.
← купити
Мережевий Зарядний пристрій Borofone BA82A 1USB-C PD/QC 25W+Type-C to Type-C Колір Білий
Rozetka.ua (Київ)
207 грн.
← купити
Сетевой зарядний пристрій Borofone BA82A 1USB-C PD/QC 25W+Type-C to Lightning Колір Білий
Rozetka.ua (Київ)
231 грн.
← купити
Сітчастий Зарядний пристрій Borofone BA82A 1USB-C PD/QC 25W Колір Білий
Rozetka.ua (Київ)
175 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Borofone BA82A 1USB-C PD/QC 25W White
Rozetka.ua (Київ)
283 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Borofone BA82A 1USB-C PD/QC 25W+Type-C to Lightning White
Rozetka.ua (Київ)
349 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Borofone BA82A 1USB-C PD/QC 25W+Type-C to Type-C White
Rozetka.ua (Київ)
329 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Borofone BA82A 1USB-C PD/QC 25W+Type-C to Type-C White
Rozetka.ua (Київ)
291 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Borofone BA82A 1USB-C PD/QC 25W White
Rozetka.ua (Київ)
250 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Borofone BA82A 1USB-C PD/QC 25W+Type-C to Lightning White
Rozetka.ua (Київ)
309 грн.
← купити
Мережевий Зарядний Пристрій Borofone BA82A 1USB-C PD/QC 25W+Type-C to Lightning Бiлий
Rozetka.ua (Київ)
493 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BA82A Platinum single port PD25W charger(EU) White (6941991112256)
Rozetka.ua (Київ)
393 грн.
← купити
Мережевий Зарядний Пристрій Borofone BA82A 1USB-C PD/QC 25W Бiлий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мережевий Зарядний Пристрій Borofone BA82A 1USB-C PD/QC 25W+Type-C to Type-C Бiлий
Rozetka.ua (Київ)
443 грн.
← купити
СЗУ BOROFONE BA82A 110-240V, PD25W, USB-C, 25W, White, Box
Rozetka.ua (Київ)
323 грн.
← купити
Набір СЗУ BOROFONE BA82A Lighting кабель, 110-240V, PD25W, USB-C, кабель 1м, White, Box
Rozetka.ua (Київ)
425 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BA82A PD25W / QC3.0 2.1A, White
Rozetka.ua (Київ)
298 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій borofone ba82a 1usb-c pd qc 25w type-c to type-c білий
Rozetka.ua (Київ)
362 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій borofone ba82a 1usb-c pd qc 25w type-c to lightning білий
Rozetka.ua (Київ)
396 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BA82A Platinum single port PD25W charger(EU) White (6941991112256)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мережевий зарядний пристрій Borofone BA82A 1USB-C PD/QC 25W Білий
Rozetka.ua (Київ)
255 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Borofone BA82A 1USB-C PD/QC 25W+Type-C to Lightning Білий
Rozetka.ua (Київ)
337 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Borofone BA82A 1USB-C PD/QC 25W+Type-C to Type-C Білий
Rozetka.ua (Київ)
303 грн.
← купити
Мережевий Зарядний Пристрій Borofone BA82A 1USB-C PD/QC 25W Бiлий
Rozetka.ua (Київ)
319 грн.
← купити
Мережевий Зарядний Пристрій Borofone BA82A 1USB-C PD/QC 25W+Type-C to Lightning Бiлий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мережевий Зарядний Пристрій Borofone BA82A 1USB-C PD/QC 25W+Type-C to Type-C Бiлий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Зарядний пристрій BOROFONE BA82A Platinum (25W, PD, QC3.0, 1 порт Type-C) White
Rozetka.ua (Київ)
395 грн.
← купити
Сітчастий зарядний пристрій з кабелем BOROFONE BA82A Platinum single port PD25W Charger Set (C to C) (EU) White (69419911122
Rozetka.ua (Київ)
330 грн.
← купити
Зарядне мережеве BOROFONE BA82A (1хType-C PD25W) для заряджання телефону/смартфону Android/Samsung/Apple Білий
Rozetka.ua (Київ)
172 грн.
← купити
Зарядне мережеве BOROFONE BA82A (1хType-C PD25W) + кабель Type-C to Lightning для заряджання телефону/смартфону Білий
Rozetka.ua (Київ)
269 грн.
← купити
Зарядне мережеве BOROFONE BA82A (1хType-C PD25W) + кабель Type-C to Type-C для заряджання телефону/смартфону Білий
Rozetka.ua (Київ)
241 грн.
← купити
Сетевой зарядний пристрій BOROFONE BA82A Platinum single port PD25W charger(EU) White (6941991112256)
Rozetka.ua (Київ)
206 грн.
← купити
Сетевой зарядний пристрій Borofone BA82A Platinum White (6941991112256)
Rozetka.ua (Київ)
257 грн.
← купити
Зарядний комплект Borofone BA82A 1USB-C PPS/PD 25W підтримка надшвидкої зарядки QC3.0 кабель Type-C to Type-C 1 метр White
Rozetka.ua (Київ)
275 грн.
← купити
Зарядний пристрій Borofone BA82A 1USB-C PD/QC 25W (5V/3A) діапазон напруги: 100-240V (AC, 50/60Hz, 0.6A макс.) White
Rozetka.ua (Київ)
266 грн.
← купити
Зарядний комплект Borofone BA82A 1USB-C PPS/PD 25W підтримка надшвидкої зарядки QC3.0 кабель Type-C to Lightning 1 метр Whit
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Зарядний комплект Borofone BA82A 1USB-C PPS/PD 25W QC3.0 Type-C to Lightning 1 м White (344833341412)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Зарядний комплект Borofone BA82A 1USB-C PPS/PD 25W QC3.0 Type-C to Type-C 1 м White (344843341413)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Зарядний пристрій Borofone BA82A 1USB-C PD/QC 25W 5V/3A 100-240V AC 50/60Hz 0.6A White (344823341411)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Сетевой зарядний пристрій BOROFONE BA82A Platinum single port PD25W charger(EU) White (6941991112256)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Зарядний пристрій BOROFONE BA82A Platinum single port PD25W charger Type-C EU White (6941991112256)
Rozetka.ua (Київ)
320 грн.
← купити
Зарядний пристрій BOROFONE BA82A Platinum USB-C PD25W + cable USB-C to USB-C White (6941991112270)
Rozetka.ua (Київ)
409 грн.
← купити
Зарядний пристрій 25W 1USB-C 100-240V Borofone BA82A білий з ABS пластику для швидкого заряджання гаджетів
Rozetka.ua (Київ)
346 грн.
← купити
Зарядний пристрій 25Вт USB-C 100-240В Borofone BA82A білий з кабелем Type-C 1м
Rozetka.ua (Київ)
374 грн.
← купити
Зарядний пристрій 25W Type-C 100-240V Borofone BA82A білий з кабелем Type-C Lightning 1м
Rozetka.ua (Київ)
392 грн.
← купити
Сетевой зарядний пристрій BOROFONE BA82A Platinum single port PD25W charger(EU) White (6941991112256)
Rozetka.ua (Київ)
332 грн.
← купити
Мережевий Зарядний Пристрій Borofone BA82A 1USB-C PD/QC 25W+Type-C to Lightning Колір Бiлий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мережевий Зарядний Пристрій Borofone BA82A 1USB-C PD/QC 25W+Type-C to Type-C Колір Бiлий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мережевий Зарядний Пристрій Borofone BA82A 1USB-C PD/QC 25W Колір Бiлий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Сетевой зарядний пристрій BOROFONE BA82A Platinum single port PD25W charger(EU) White
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Сетевой зарядний пристрій BOROFONE BA82A Platinum single port PD25W charger(EU) White (6941991112256)
Rozetka.ua (Київ)
243 грн.
← купити
Мережевий Зарядний Пристрій Borofone BA82A 1USB-C PD/QC 25W+Type-C to Lightning Бiлий
Rozetka.ua (Київ)
460 грн.
← купити
Мережевий Зарядний Пристрій Borofone BA82A 1USB-C PD/QC 25W Бiлий
Rozetka.ua (Київ)
350 грн.
← купити
Мережевий Зарядний Пристрій Borofone BA82A 1USB-C PD/QC 25W+Type-C to Type-C Бiлий
Rozetka.ua (Київ)
410 грн.
← купити
Сітчасте зарядне пристрій BOROFONE BA82A Platinum single port PD25W charger(EU) білий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Сітчасте зарядне пристрій 1Type-C Borofone BA82A PD25W White 69211
Rozetka.ua (Київ)
← купити
МЗП 1Type-C Borofone BA82A PD25W White + Type-C to Type-C Cable 69992
Rozetka.ua (Київ)
325 грн.
← купити
Зарядний пристрій Borofone BA82A 1USB-C PD/QC 25W+Type-C to Type-C Білий
Rozetka.ua (Київ)
499 грн.
← купити
Зарядний пристрій Borofone BA82A 1USB-C PD/QC 25W Білий
Rozetka.ua (Київ)
419 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BA82A Platinum single port PD25W charger(EU) White
Rozetka.ua (Київ)
226 грн.
← купити
Сетевой зарядний пристрій BOROFONE BA82A Platinum single port PD25W charger(EU) White (6941991112256)
Rozetka.ua (Київ)
340 грн.
← купити
Сітчастий зарядний пристрій з кабелем BOROFONE BA82A Platinum single port PD25W Charger Set (C to C) (EU) White (69419911122
Rozetka.ua (Київ)
368 грн.
← купити
Зарядний пристрій BOROFONE BA82A Platinum (25W, PD, QC3.0, 1 порт Type-C) White
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мережевий зарядний пристрій Borofone BA82A 1USB-C PD/QC 25W White
Rozetka.ua (Київ)
305 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Borofone BA82A 1USB-C PD/QC 25W+Type-C to Type-C White
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мережевий зарядний пристрій Borofone BA82A 1USB-C PD/QC 25W+Type-C to Lightning White
Rozetka.ua (Київ)
365 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Borofone BA82A Platinum, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Borofone BA82A Platinum. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Borofone BA82A Platinum у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія