шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Бренди
Intel (базова частота)
Каталог товарів

Каталог /

Процесор Intel Core i7 Alder Lake [i7-12700KF BOX]

Конфігурації і ціни 193Відгуки2Обговорення3Корисне5Комплектуючі
Купити процесор Intel Core i7 Alder Lake (i7-12700KF BOX) за ціною від 13429 грн.
Відео 13Фото 2

Серия Intel Core i7 Alder Lake

Рейтинг моделі: 5 з 5 (2 оцінки)
Рейтинг за відгуками:
0
2
Модифікації Intel Core i7 Alder Lake 9
Где купить? [i7-12700KF BOX]
Характеристики [i7-12700KF BOX]
СеріяCore i7
Кодова назваAlder Lake
Роз'єм (Socket)Intel LGA 1700
Техпроцес10 нм
КомплектаціяBOX (без кулера)
Ядра і потоки
Кількість ядер12 cores
Performance8 cores
Efficient4 cores
Кількість потоків20 threads
Багатопотоковість
Частота
Performance-core Base3.6 ГГц
Efficient-core Base2.7 ГГц
Частота TurboBoost / TurboCore5 ГГц
Performance-core Max4.9 ГГц
Efficient-core Max3.8 ГГц
Обсяг кеш пам'яті
Кеш 3-го рівня L325 МБ
Характеристики
Тепловиділення (TDP)125 Вт
Тепловиділення Max (TDP)190 Вт
Підтримка інструкційSSE4.1, SSE4.2, AVX2
Вільний множник
Підтримка PCIe5.0
Макс. робоча температура100 °С
Тест Passmark CPU Mark34528 points
Підтримка пам'яті
Макс. об'єм ОЗП128 ГБ
Макс. частота DDR43200 МГц
Макс. частота DDR54800 МГц
Число каналів2 шт.
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  13500 грн.    до  18000 грн.

Лучше брать этот, т.к. k-версия не особо даст мощи и стоит на 10k дороже
26 лютого 2022, 17:44 #
Переваги:Мощный, на будущее хороший выбор

Недоліки:-

Коментар:Не особо греется, водянка не нужна

Автор:Intel_core_i7_100700KSMB

Отличный проц
29 березня 2022, 22:00 #
Переваги:Крутой

Недоліки:Нет

Коментар:Мощнейший проц

Автор:AmuN-Ra K  пользуюсь Intel i7-12700KF OEM кілька місяців

від 13 429  до 19 142 грн.
Процесор Intel Core i7-12700KF 12/20 3.6GHz 25M LGA1700 125W w/o graphics box (BX8071512700KF) BX8071512700KF
Moyo.ua (Київ)
14 825 грн.
← купити
Процесор Intel Core i7-12700KF (BX8071512700KF) BX8071512700KF
Openshop.ua (Київ)
17 091 грн.
← купити
Процесор Intel Core i7-12700KF Box (BX8071512700KF) EU
Touch (Дніпро)
14 299 грн.
← купити
Процесор Intel Core i7-12700KF (BX8071512700KF) Core i7-12700KF (BX8071512700KF)
Denika.ua (Харків)
13 439 грн.
← купити
Intel Core i7-12700KF 3.6GHz BOX (BX8071512700KF)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
14 749 грн.
← купити
Процесор Intel® Core™ i7-12700KF BOX (BX8071512700KF) BX8071512700KF
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
14 182 грн.
← купити
Процесор Intel s1700 Core i7-12700KF 8C+4c/20T, 3.6-5GHz, 125-190Вт Box (без охолоджувача) BX8071512700KF
Hns.com.ua (Львів)
16 119 грн.
← купити
Процесор Intel Core i7-12700KF (BX8071512700KF)
Timesport.com.ua (Львів)
14 974 грн.
← купити
Intel Процесор Intel Core i7-12700KF BX8071512700KF
MTA.ua (Київ)
17 599 грн.
← купити
Процесор Intel Core i7-12700KF (BX8071512700KF) s1700 BOX No Fan
Rozetka.ua (Київ)
13 839 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Intel i7-12700KF BOX, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: процесор Intel Core i7 Alder Lake (i7-12700KF BOX). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на процесор Intel Core i7 Alder Lake (i7-12700KF BOX) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія