шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Logitech (тип пристрою)

Каталог /

Мишка Logitech ERGO M575 Wireless Trackball

Ціни94Опис Відгуки  Обговорення  Корисне4Аксесуари
Купити мишка Logitech ERGO M575 Wireless Trackball за ціною від 2268 грн.
Відео 15Фото 12

Характеристики та опис Logitech ERGO M575 Wireless Trackball

Кабель: ; Кількість кнопок: 4; Тип підключення: Bluetooth/радіо; Тип пристрою: трекбол
Колір
Тип пристроютрекбол
Тип підключенняBluetooth/радіо
Сенсор та керування
Кількість кнопок4
Кількість коліс прокрутки1
Підключення та живлення
Джерело живлення1xAA
Час роботи від батарейок24 міс
Інше
Комплектаціядонгл USB-A
Розміри (ДхШхВ)134x100x48 мм
Вага145 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  2400 грн.    до  3200 грн.

Logitech Ergo M575 - Review 2021 - PCMag Australia
Hands-on with the new $50 Logitech Ergo M575 Wireless Trackball ...
Logitech Ergo M575 Review | PCMag
від 2 268  до 3 654 грн.
Logitech Мишка Logitech Ergo M575 Graphite (910-005872)
MTA.ua (Київ)
2 399 грн.
← купити
Миша Logitech ERGO M575 For Business graphite 2.4GHZ/BT (910-006221) 910-006221
Artline.ua (Київ)
2 599 грн.
← купити
Мишка Logitech Ergo M575 Mouse Graphite (910-006221) 910-006221
ШО (Київ)
2 343 грн.
← купити
Миша LOGITECH ERGO M575 OFFWHITE (910-006438) 910-006438
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Мишка Logitech Ergo M575 for Business Graphite (910-006221)
Цифра (Київ)
2 891 грн.
← купити
Мишка Logitech Ergo M575 for Business Graphite (910-006221)
Stls.store (Київ)
2 943 грн.
← купити
Logitech 910-006438
Mallprix.com (Київ)
2 405 грн.
← купити
Миша бездротова Logitech Ergo M575 Mouse Graphite (910-006221) 910-006221
Click.ua (Київ)
← купити
Мишка Logitech Ergo M575 for Business Wireless Trackball Graphite (910-006221) 910-006221
Itbox.ua (Київ)
← купити
Миша бездротова Logitech Ergo M575 Mouse Graphite (UA) 910-006221
Jabko.ua (Львів)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Logitech ERGO M575 Wireless Trackball, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мишка Logitech ERGO M575 Wireless Trackball. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мишка Logitech ERGO M575 Wireless Trackball у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія