шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Logitech (тип пристрою)

Ціни65Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари10+
Купити мишка Logitech G Pro X Superlight 2 SE за ціною від 3999 грн.
Відео 4Фото 18

Характеристики та опис Logitech G Pro X Superlight 2 SE

Бездротова зарядка: Powerplay ready; знімний; Кабель: Інтерфейс підключення: USB-A;ять; Вбудована пам' Програмовані кнопки; Оптимальний хват: долонний, пальцевий, кігтьовий; Перемикачі (світчі): оптичні; Бічні кнопки; Кількість кнопок: 4; Макс. частота опитування: 1000 Гц (1 мс); Макс. прискорення (G): 88
Колір
Тип пристроюмишка
Тип підключеннярадіо / провідна
Технологіяоптична
Призначенняігрові
Сенсор та керування
СенсорHero 2
Роздільна здатність сенсора100 – 44000 DPI
Макс. прискорення88 G
Макс. швидкість888 ips
Макс. частота опитування1000 Гц (1 мс)
Кількість кнопок4
Бічні кнопки
Перемикачі (світчі)оптичні
Кількість коліс прокрутки1
Додаткові можливості
Симетричний корпус
Оптимальний хватдолонний, пальцевий, кігтьовий
Програмовані кнопки
Вбудована пам'ять
Матеріал ніжоктефлон (PTFE)
Підключення та живлення
КабельUSB-A
знімний
Джерело живленняакумулятор
Час роботи від акумулятора95 год
Бездротова зарядкаPowerplay ready
Порт на пристроїUSB-C
Інше
Комплектаціядонгл USB-A
бічні накладки
Розміри (ДхШхВ)125x64x40 мм
Вага60 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 3 999  до 6 038 грн.
Logitech Мишка Logitech G Pro X Superlight 2 SE Black (910-007553, 910-007554)
MTA.ua (Київ)
4 699 грн.
← купити
Мишка Logitech Pro X Superlight 2 Se Black (910-007554)
Цифра (Київ)
4 903 грн.
← купити
Мишка Logitech Pro X Superlight 2 Se Black (910-007554)
Stls.store (Київ)
4 993 грн.
← купити
Миша Logitech Pro X Superlight 2 SE White (910-007556) 910-007556
Openshop.ua (Київ)
4 600 грн.
← купити
Ігрова миша Logitech G Pro X Superlight 2 SE (White) (EU) 910-007556
Jabko.ua (Львів)
4 799 грн.
← купити
Миша Logitech Pro X Superlight 2 SE Black (910-007553)
Touch (Дніпро)
4 389 грн.
← купити
Миша Logitech Pro X Superlight 2 SE Black (910-007554) Pro X Superlight 2 SE Black (910-007554)
Denika.ua (Харків)
4 587 грн.
← купити
Миша Logitech Pro X Superlight 2 SE Black (910-007554, 910-007553)
Justbuy.com.ua (Київ)
4 249 грн.
← купити
Миша Logitech G Pro X Superlight 2 SE Red (910-007552) 910-007552
Enigma.kiev.ua (Київ)
3 999 грн.
← купити
Logitech Pro X Superlight 2 SE червоний (910007552)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
5 476 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Logitech G Pro X Superlight 2 SE, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мишка Logitech G Pro X Superlight 2 SE. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мишка Logitech G Pro X Superlight 2 SE у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія