шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Logitech (тип пристрою)

Ціни314Опис Відгуки1Обговорення  Корисне7Аксесуари
Купити мишка Logitech M240 Silent за ціною від 799 грн.
Відео 13Фото 14

Характеристики та опис Logitech M240 Silent

Кабель: ; Тихий клік; Для лівші; Кількість кнопок: 2; Роздільна здатність сенсора (DPI): 400 – 4000; Призначення: ноутбучна; Технологія: оптична; Тип підключення: Bluetooth; Тип пристрою: мишка
Рейтинг за відгуками:
0
1
Колір
Тип пристроюмишка
Тип підключенняBluetooth
Технологіяоптична
Призначенняноутбучна
Сенсор та керування
Роздільна здатність сенсора400 – 4000 DPI
Кількість кнопок2
Кількість коліс прокрутки1
Додаткові можливості
Симетричний корпус
Для лівші
Тихий клік
Підключення та живлення
Джерело живлення1xAA
Час роботи від батарейок18 міс
Інше
Розміри (ДхШхВ)99x60x39 мм
Вага74 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
чудова модель, дуже сподобалося
31 грудня 2025, 15:19 #
Переваги:Bluetooth, тиха, якість

Недоліки:не помітив

Коментар:Бюджетна але якісна блутус мишка із тихими кліками

Razer Pro Click Mini vs Logitech M240 Side-by-Side Mouse ...
Logitech Pebble M350 vs Logitech M240 Side-by-Side Mouse ...
Logitech Signature M650 vs Logitech M240 Side-by-Side Mouse ...
від 799  до 1 822 грн.
Logitech Мишка Logitech M240 Graphite (910-007119)
MTA.ua (Київ)
1 199 грн.
← купити
Мишка Logitech M240 Wireless for Business Graphite (910-007182) 910-007182
Artline.ua (Київ)
1 299 грн.
← купити
Миша LOGITECH M240 Silent Bluetooth Graphite (910-007182) 910-007182
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Миша Logitech M240 Graphite (910-007119) 910-007119
Openshop.ua (Київ)
1 422 грн.
← купити
Мишка Logitech M240 Silent Off White (910-007120) 910-007120
ШО (Київ)
988 грн.
← купити
Мишка Logitech M240 Silent Wireless Off-White (910-007120)
Цифра (Київ)
1 175 грн.
← купити
Мишка Logitech M240 Silent Wireless Off-White (910-007120)
Stls.store (Київ)
← купити
Миша бездротова Logitech M240 Silent Charcoal (910-007119) 910-007119
Click.ua (Київ)
← купити
Logitech 910-007182
Mallprix.com (Київ)
1 143 грн.
← купити
Миша Logitech M240 Silent Bluetooth Mouse Graphite (910-007119)
АЛЛО (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Logitech M240 Silent, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мишка Logitech M240 Silent. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мишка Logitech M240 Silent у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія