шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Logitech (тип пристрою)

Ціни79Опис Відгуки3Обговорення  Корисне1Аксесуари
Купити мишка Logitech M110 Silent за ціною від 677 грн.
Відео 7Фото 7

Характеристики та опис Logitech M110 Silent

Кабель: Інтерфейс підключення: USB-A; Тихий клік; Для лівші; Кількість кнопок: 2; Роздільна здатність сенсора (DPI): 1000; Призначення: ноутбучна; Технологія: оптична; Тип підключення: дротова; Тип пристрою: мишка
Рейтинг моделі: 4 з 5 (3 оцінки)
Рейтинг за відгуками:
0
1
0
2
Колір
Тип пристроюмишка
Тип підключеннядротова
Технологіяоптична
Призначенняноутбучна
Сенсор та керування
Роздільна здатність сенсора1000 DPI
Кількість кнопок2
Кількість коліс прокрутки1
Додаткові можливості
Симетричний корпус
Для лівші
Тихий клік
Підключення та живлення
КабельUSB-A
Довжина кабелю1.8 м
Інше
Розміри (ДхШхВ)113x62x38 мм
Вага85 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  750 грн.    до  1050 грн.

Logitech - він і у Зімбабве Logitech :) Красиво, надійно, зручно, доступно
22 грудня 2022, 11:20 #
Переваги:Висока чутливість та точність, тиха робота, приємний дизайн, низька ціна

Недоліки:Відсутні

Коментар:Дуже зручна мишка з приємним стриманим дизайном (мені дісталася модифікація у сірому кольорі з темно-синьою окантовкою). Кнопки дійсно тихі, але лише за умови обережного натискання (яке, до речі, дуже м'яке та водночас чутливе); якщо ж натискати на кнопки миші так, як зазвичай, то рівень шуму від кнопок не відрізняється від звичайних дешевих мишок. Проте окремої уваги варте колесо прокрутки: воно крутиться не лише беззвучно, а ще й надзвичайно м'яко та має приємну на дотик поверхню.

Автор:Вiталiй Цiмух  пользуюсь Logitech M110 Silent кілька місяців

звичайна модель, нічого особливого
17 грудня 2025, 21:14 #
Переваги:Тихе натискання клавіш та прокрутка коліщатка. Шустрий сенсор. Мені добре лягла до руки.

Недоліки:За рік лкм стала спрацьовувати через раз

Коментар:Раніше користувався моделлю М100: клавіші там мали люфт. У М110 клавіші натискаються впевнено і не люфтять.

Автор:GSM  пользуюсь Logitech M110 Silent більше року

Якщо любите сидіти за компом по ночах - беріть і не заважайте домашнім.
25 грудня 2023, 10:29 #
Переваги:Тихий звук кнопок.

Недоліки:Матеріал коліщатка.

Коментар:Дійсно тиха мишка. Тому і придбав. Все гарно, але коліщатко зроблене з твердого пластику, а було б набагато краще з прогумованого матеріалу.

Автор:Роман  пользуюсь Logitech M110 Silent більше року

від 677  до 1 188 грн.
Logitech Мишка Logitech M110 Silent USB Gray (910-006760)
MTA.ua (Київ)
799 грн.
← купити
Миша Logitech M110 Silent-MID GRAY-USB (910-006760) 910-006760
Artline.ua (Київ)
← купити
Миша LOGITECH M110 Silent USB Mid Gray (910-006760) 910-006760
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Мишка Logitech M110 Silent USB Mid Gray (910-006760) 910-006760
ШО (Київ)
707 грн.
← купити
Мишка Logitech M110 Silent (910-005490) Mid Grey
Цифра (Київ)
783 грн.
← купити
Мишка Logitech M110 Silent (910-005490) Mid Grey
Stls.store (Київ)
← купити
Мишка Logitech M110 Silent USB Mid Gray (910-006760) 910-006760
Itbox.ua (Київ)
← купити
Logitech 910-006760
Mallprix.com (Київ)
720 грн.
← купити
Миша Logitech M110 Silent Mid Gray (910-006760) 910-006760
Click.ua (Київ)
← купити
Миша Logitech M110 Silent USB Mid Gray (910-006760)
АЛЛО (Київ)
← купити
Мишка Logitech M110 Silent USB Mid Gray (910-006760) 910-006760
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Миша Logitech M110 Silent Corded (910-006760) Mid Grey 910-006760
Telemart.ua (Київ)
← купити
Миша Logitech M110 Silent USB Mid Gray (910-006760) (910-006760)
Техно Їжак (Київ)
← купити
Миша дротова Logitech M110 (910-006760) Gray 910-006760
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Мишка Logitech M110 Silent USB Mid Gray (910-006760) 910-006760
Comtrading.ua (Київ)
991 грн.
← купити
Миша Logitech M110 Silent USB Mid Gray (910-006760)
Nkt.ua (Київ)
708 грн.
← купити
Мишка Logitech M110 Silent USB Mid Gray (910-006760) 910-006760
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Logitech M110 Silent Mid Gray (910-005490, 910-006760)
AKS.ua (Київ)
756 грн.
← купити
Миша Logitech M110 (Gray) 910-006760
Citrus.ua (Київ)
← купити
Миша Logitech M110 Silent Mid Gray USB (910-006760)
Zhuk.ua (Київ)
733 грн.
← купити
Миша Logitech M110 Silent Mid Gray (910-006760)
Gamehub.com.ua (Київ)
778 грн.
← купити
Logitech 910-006760 — Миша комп'ютерна M110 Silent USB-A 1000 dpi
Comtrade.ua (Київ)
798 грн.
← купити
Миша Logitech M110 Silent Mid Gray Akoya Hangtab Box (910-006760) 910-006760
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Миша Logitech M110 Silent Mid Gray (910-005490, 910-006760) UA 910-005490, 910-006760
Sota.store (Київ)
736 грн.
← купити
Logitech M110 Silent Mid Gray (910-005490, 910-006760) 910-006760
Luckylink.kiev.ua (Київ)
677 грн.
← купити
Logitech M110 Silent Mid Gray USB (910-006760) M110SilentMidGrayUSB(910-006760)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Миша Logitech M110 Silent Mid Gray (L910-006760)
Кібернетики (Київ)
← купити
Миша Logitech M110 Silent Mid Gray (910-006760) 910-006760
Skay.ua (Одеса)
← купити
Бездротова миша Logitech M110 USB Silent Mid Gray (L910-006760) (910-006760)
MAUDAU (Київ)
919 грн.
← купити
Logitech M110 Silent USB Mid Gray (910-006760) L910-006760
Kvshop.com.ua (Київ)
749 грн.
← купити
Миша Logitech M110 Silent Mid Gray (910-006760) 910-006760
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
857 грн.
← купити
Бездротова миша Logitech M110 USB Silent Mid Gray (L910-006760) (910-006760) 910-006760
Compx.ua (Київ)
← купити
Миша Logitech M110 Silent USB Mid Gray (910-006760)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мишка Logitech M110 Silent USB Mid Gray (910-006760)
MAUDAU (Київ)
937 грн.
← купити
Комп'ютерна миша Logitech M110 Silent-MID GRAY-USB-AKOYA teh0022045
MAUDAU (Київ)
896 грн.
← купити
Миша Logitech M110 Silent-MID GRAY-USB-AKOYA
MAUDAU (Київ)
897 грн.
← купити
Мишка провідна Logitech M110 Silent (910-005489, 910-006759) червона
MAUDAU (Київ)
900 грн.
← купити
Миша Logitech M110 Silent Mid (910-006760) сіра
MAUDAU (Київ)
1 141 грн.
← купити
Комп'ютерна мишка Logitech M110 Silent Mid Gray (910-006760)
MAUDAU (Київ)
835 грн.
← купити
Комп'ютерна мишка Logitech M110 Silent USB Mid Gray (910-006760)
MAUDAU (Київ)
873 грн.
← купити
Миша Logitech M110 Silent Mid Gray (910-006760)
MAUDAU (Київ)
← купити
Міша Logitech M110 Silent-MID GRAY-USB-AKOYA (6857585) YC-6857585
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
872 грн.
← купити
Мишка Logitech M110 Silent USB Mid Gray (910-006760)
Rozetka.ua (Київ)
1 085 грн.
← купити
Миша M110 Silent-MID GRAY-USB-AKOYA Logitech (2000003355693)
Rozetka.ua (Київ)
895 грн.
← купити
Миша Logitech M110 Silent Mid Gray (910-006760)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Провідна миша Logitech M110 Silent безшумна Сіра (р.113 x 62 x 38 мм)
Rozetka.ua (Київ)
999 грн.
← купити
Мишка Logitech M110 Silent USB Mid Gray (910-006760)
Rozetka.ua (Київ)
948 грн.
← купити
Мишка Logitech M110 Silent USB Mid Gray
Rozetka.ua (Київ)
1 188 грн.
← купити
Мишка Logitech M110 Silent USB Mid Gray (910-006760)
Rozetka.ua (Київ)
946 грн.
← купити
Миша Logitech M110 Silent Сіра (910-006760GR) 255571
Rozetka.ua (Київ)
972 грн.
← купити
Мишка Logitech M110 Silent USB Mid Gray (910-006760)
Rozetka.ua (Київ)
1 003 грн.
← купити
Мишка Logitech M110 Silent USB Mid Gray (910-006760)
Rozetka.ua (Київ)
1 004 грн.
← купити
Мишка Logitech M110 Silent USB Mid Gray (910-006760)
Rozetka.ua (Київ)
985 грн.
← купити
Миша Logitech M110 Silent Mid Gray (910-006760) UA [105686]
Rozetka.ua (Київ)
949 грн.
← купити
Міша Logitech M110 Silent-MID GRAY-USB-AKOYA (6857585)
Rozetka.ua (Київ)
1 122 грн.
← купити
Миша Logitech M110 Silent Red USB (910-005489)
Rozetka.ua (Київ)
918 грн.
← купити
Мишка Logitech M110 Silent USB Mid Gray (910-006760)
Rozetka.ua (Київ)
939 грн.
← купити
Мишка Logitech M110 Silent USB Mid Gray (910-006760)
Rozetka.ua (Київ)
1 097 грн.
← купити
Мишка Logitech M110 Silent USB Mid Gray (910-006760)
Rozetka.ua (Київ)
1 072 грн.
← купити
Миша Logitech M110 Silent Mid Gray (910-005490, 910-006760)
Rozetka.ua (Київ)
868 грн.
← купити
Комп'ютерна миша Logitech M110 Silent, Mid Grey, USB, оптична, 1000 dpi, 3 кнопки, 1.8 м
Rozetka.ua (Київ)
1 099 грн.
← купити
Мишка Logitech M110 Silent USB Mid Gray (910-006760)
Rozetka.ua (Київ)
1 066 грн.
← купити
Мишка Logitech M110 Silent USB Mid Gray (910-006760) (340534)
Rozetka.ua (Київ)
1 163 грн.
← купити
Мишка Logitech M110 Silent USB Mid Gray (910-006760)
Rozetka.ua (Київ)
1 075 грн.
← купити
Мишка Logitech m110 Silent usb Mid Gray (910-006760)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша Logitech M110 Silent Mid Gray звичайна (454010)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша Logitech M110 Silent Mid Gray (910-006760)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротова миша Logitech M110 USB Silent Mid Gray (L910-006760) (910-006760)
Rozetka.ua (Київ)
1 035 грн.
← купити
Logitech M110 Silent Mid Gray (910-005490, 910-006760)
Rozetka.ua (Київ)
837 грн.
← купити
Мишка Logitech M110 Silent USB Mid Gray (910-006760) Logitech 910-006760 909302
Rozetka.ua (Київ)
1 055 грн.
← купити
Мишка провідна Logitech M110 Silent (910-005489, 910-006759) червона
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша Logitech M110 Silent Mid (910-006760) сіра
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша Logitech M110 Silent USB Mid Gray (910-006760)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша Logitech M110 Silent 1000 dpi USB (910-006760) Mid/Gray
Rozetka.ua (Київ)
1 096 грн.
← купити
Миша Logitech M110 Silent USB Mid Gray (ek11300)
Rozetka.ua (Київ)
1 045 грн.
← купити
Мишка Logitech M110 Silent USB Mid Gray (910-006760)
Rozetka.ua (Київ)
910 грн.
← купити
Мишка Logitech M110 Silent USB Mid Gray (910-006760)
Rozetka.ua (Київ)
1 042 грн.
← купити
Миша Logitech M110 Silent Mid Gray (910-006760)
Rozetka.ua (Київ)
1 036 грн.
← купити
Мишка Logitech M110 Silent USB Mid Gray (910-006760)
Rozetka.ua (Київ)
1 095 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Logitech M110 Silent, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мишка Logitech M110 Silent. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мишка Logitech M110 Silent у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія