шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Logitech (тип пристрою)

Ціни164Опис Відгуки2Обговорення  Корисне3Аксесуари
Купити мишка Logitech M330 Silent Plus за ціною від 550 грн.
Відео 25Фото 9

Характеристики та опис Logitech M330 Silent Plus

Кабель: ; Тихий клік; Кількість кнопок: 2; Роздільна здатність сенсора (DPI): 1000; Призначення: ноутбучна; Технологія: оптична; Тип підключення: радіо; Тип пристрою: мишка
Рейтинг моделі: 3 з 5 (2 оцінки)
Рейтинг за відгуками:
1
0
1
Колір
Тип пристроюмишка
Тип підключеннярадіо
Технологіяоптична
Призначенняноутбучна
Сенсор та керування
Роздільна здатність сенсора1000 DPI
Кількість кнопок2
Кількість коліс прокрутки1
Додаткові можливості
Тихий клік
Підключення та живлення
Джерело живлення1xAA
Час роботи від батарейок18 міс
Інше
Комплектаціядонгл USB-A
Розміри (ДхШхВ)105x68x38 мм
Вага91 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1350 грн.    до  1800 грн.

Это вершина по теме Silent - более ничего изобретать не стоит.
19 червня 2017, 21:14 #
Переваги:Идеальная мышка, особенно для тех кому нужна бесшумная. Она немного ассиметрична и это очень комфортно для большого пальца правшей, но сделано так, что левши будут чувствовать её как обычную симметричную. Колесо прокрутки упругое, прорезиненое, но только так можно сделать его тихим. Надо просто увеличить скорость прокрутки до привычной - я выставил цифру 15 в Windows 7 (Панель управления - Оборудование и звук - Мышь - Колесико).

Недоліки:Нет ни малейшего недостатка, а 100 % тихой механическую мышь сделать невозможно.

Коментар:Я заказал по инету самовывозом за 1490 рублей, естественно в ближайшую точку выдачи, сходил пешком, очень дёшево даже если бы была плохая.

модель с серьезными недостатками
28 березня 2020, 19:04 #
Переваги:беспроводная и бесшумная

Недоліки:Курсор залипает

Автор:Константин

Review
Logitech M330 Silent Plus – мишка моєї мрії
ОглядиМишка – практично невід’ємний супутник роботи за комп’ютером. Звісно, якщо Ви не прихильник ноутбуків, бо там значно простіше. Отож, якщо користування мишкою для Вас щоденна процедура – цей огляд саме те, що треба.
від 550  до 2 860 грн.
Logitech Мишка Logitech M330 Silent Plus Black (910-004909)
MTA.ua (Київ)
1 699 грн.
← купити
Миша Logitech Wireless Mouse M330 Silent Plus blue (910-004910) 910-004910
Artline.ua (Київ)
← купити
Миша LOGITECH M330 (910-004909) 910-004909
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Миша Logitech M330 Silent plus Black (910-004909) 910-004909
Openshop.ua (Київ)
1 260 грн.
← купити
Мишка Logitech M330 Silent Plus (910-004909) Black
Цифра (Київ)
962 грн.
← купити
Мишка Logitech M330 Silent Plus (910-004909) Black
Stls.store (Київ)
997 грн.
← купити
Миша Logitech M330 Silent plus Black (910-004909) 910-004909
Luxmedia.com.ua (Луцьк)
1 250 грн.
← купити
Миша бездротова Logitech M330 Silent Plus Red (910-004911) 910-004911
Click.ua (Київ)
← купити
Logitech 910-004909
Mallprix.com (Київ)
841 грн.
← купити
Миша Logitech M330 Silent Plus Blue (910-004910)
АЛЛО (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Logitech M330 Silent Plus, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мишка Logitech M330 Silent Plus. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мишка Logitech M330 Silent Plus у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія