шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Logitech (тип пристрою)

Ціни132Опис Відгуки  Обговорення  Корисне10Аксесуари
Купити мишка Logitech MX Anywhere 3S for Mac за ціною від 3628 грн.
Відео 2Фото 20

Характеристики та опис Logitech MX Anywhere 3S for Mac

Кабель: ; Тихий клік; Інерційне колесо; Кнопка зміни DPI; Бічні кнопки; Кількість кнопок: 5; Роздільна здатність сенсора (DPI): 200 – 8000; Призначення: ноутбучна; Технологія: лазерна, Darkfield; Multi-Device; Версія Bluetooth: v5.1; Тип підключення: Bluetooth/радіо; Тип пристрою: мишка
Колір
Тип пристроюмишка
Тип підключенняBluetooth/радіо
Версія Bluetoothv5.1
Multi-Device
Технологіялазерна, Darkfield
Призначенняноутбучна
Сенсор та керування
Роздільна здатність сенсора200 – 8000 DPI
Кількість кнопок5
Бічні кнопки
Кнопка зміни DPI
Кількість коліс прокрутки1
Інерційне колесо
Додаткові можливості
Симетричний корпус
Тихий клік
Підключення та живлення
Джерело живленняакумулятор
Час роботи від акумулятора70 днів
Порт на пристроїUSB-C
Інше
Розміри (ДхШхВ)100x65x34 мм
Вага99 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  3800 грн.    до  5250 грн.

Logitech MX Anywhere 3S review: A quiet mighty mini mouse ...
Logitech MX Anywhere 3S Mouse Review: Plenty of Portable ...
Logitech MX Anywhere 3S Review - RTINGS.com
від 3 628  до 5 947 грн.
Logitech Мишка Logitech MX Anywhere 3S для MAC Wireless Pale Gray (910-006946)
MTA.ua (Київ)
4 399 грн.
← купити
Мишка Logitech MX Anywhere 3S for Mac Space Grey (910-006947) 910-006947
Artline.ua (Київ)
← купити
Миша LOGITECH MX Anywhere 3S для Mac Pale Grey (910-006946) 910-006946
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Миша бездротова Logitech MX Anywhere 3S для Mac Pale Grey (910-006946) 910-006946
ШО (Київ)
3 915 грн.
← купити
Мишка Logitech Mx Anywhere 3S для Mac Wireless Space Grey (910-006947)
Цифра (Київ)
4 311 грн.
← купити
Мишка Logitech Mx Anywhere 3S для Mac Wireless Space Grey (910-006947)
Stls.store (Київ)
← купити
Миша Logitech MX Anywhere 3S for Mac Space Gray (910-006947) 910-006947
Openshop.ua (Київ)
4 003 грн.
← купити
Logitech 910-006947
Mallprix.com (Київ)
3 733 грн.
← купити
Миша бездротова Logitech MX Anywhere 3S for Mac Space Grey (910-006947) 910-006947
Click.ua (Київ)
← купити
Мишка Logitech MX Anywhere 3S для MAC Wireless Pale Grey (910-006946) 910-006946
Itbox.ua (Київ)
← купити
Миша бездротова Logitech MX Anywhere 3S for Mac (Space Gray) (UA) 910-006947
Jabko.ua (Львів)
← купити
Миша Logitech MX Anywhere 3S For Mac Pale Grey (910-006946)
Touch (Дніпро)
3 899 грн.
← купити
Logitech MX Anywhere 3S for Mac Pale Gray (910-006946)
Tehnomart.com (Київ)
3 878 грн.
← купити
Мишка Logitech MX Anywhere 3S для MAC Wireless Space Grey (910-006947) 910-006947
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Миша Logitech MX Anywhere 3S для MAC Wireless Space Grey (910-006947) (910-006947)
Техно Їжак (Київ)
← купити
Logitech MX Anywhere 3S для Mac Wireless Mouse Space Grey (910-006947) — Миша бездротова оптична, BT, 8000 dpi, сіра 910-006
Comtrade.ua (Київ)
3 805 грн.
← купити
Миша Logitech MX Anywhere 3S for Mac Pale Gray (910-006946) 910-006946
Sota.store (Київ)
3 960 грн.
← купити
Бездротова миша LOGITECH MX Anywhere 3S для Mac - SPACE GREY - BT - EMEA28-935 L910-006947
Comtrading.ua (Київ)
3 730 грн.
← купити
Миша Logitech MX Anywhere 3S for Mac Space Gray (910-006947) (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
3 799 грн.
← купити
Мишка Logitech MX Anywhere 3S для MAC Wireless Pale Grey (910-006946) 910-006946
icom.net.ua (Київ)
← купити
Миша бездротова Logitech MX Anywhere 3S for Mac Pale Grey (910-006946)
Nkt.ua (Київ)
3 771 грн.
← купити
Мишка Logitech MX Anywhere 3S для MAC Wireless Pale Grey (910-006946) 910-006946
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Миша Logitech MX Anywhere 3S for Mac Pale Gray (910-006946)
Justbuy.com.ua (Київ)
3 739 грн.
← купити
Logitech MX Anywhere 3S for Mac (910-006947) space grey
AKS.ua (Київ)
3 984 грн.
← купити
Миша Logitech MX Anywhere 3S for Mac Graphite (910-006947) MX Anywhere 3S for Mac Graphite (910-006947)
Denika.ua (Харків)
3 837 грн.
← купити
Миша бездротова Logitech MX Anywhere 3S for Mac Space Grey (910-006947)
Gamehub.com.ua (Київ)
4 030 грн.
← купити
Мишка Logitech MX Anywhere 3S для MAC Wireless Space Grey (910-006947)
Shkolyar-shop.com.ua (Одеса)
3 628 грн.
← купити
Миша бездротова Logitech mx Anywhere 3s for Mac Space Grey (910-006947)
Tviy-Dim.com (Київ)
3 949 грн.
← купити
Logitech MX Anywhere 3S for Mac Space Gray (910-006947) L910-006947
Luckylink.kiev.ua (Київ)
3 722 грн.
← купити
Logitech MX Anywhere 3S for Mac Space Grey (910-006947) MXAnywhere3SforMacSpaceGrey(910-006947)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Бездротова миша Logitech MX Anywhere 3S for Mac Space Grey (910-006947)
MAUDAU (Київ)
5 059 грн.
← купити
Logitech MX Anywhere 3S for Mac Space Grey (L910-006947) l910-006947
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Миша бездротова Logitech MX Anywhere 3S for Mac Space Grey (910-006947) 910-006947
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
3 857 грн.
← купити
Бездротова миша Logitech MX Anywhere 3S for Mac Light Grey (910-006946) 910-006946
Compx.ua (Київ)
← купити
Миша Logitech MX Anywhere 3S для MAC Wireless Pale Grey (910-006946)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Logitech Мишка Logitech MX Anywhere 3S для MAC Wireless Space Gray (910-006947)
MTA.ua (Київ)
← купити
Миша LOGITECH MX Anywhere 3S для Mac Space Grey (910-006947) 910-006947
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Миша бездротова Logitech MX Anywhere 3S для Mac Space Grey (910-006947) 910-006947
ШО (Київ)
3 659 грн.
← купити
Logitech 910-006946
Mallprix.com (Київ)
3 849 грн.
← купити
Миша бездротова Logitech MX Anywhere 3S for Mac Pale Grey (910-006946) 910-006946
Click.ua (Київ)
← купити
Мишка Logitech MX Anywhere 3S для MAC Wireless Space Grey (910-006947) 910-006947
Itbox.ua (Київ)
← купити
Logitech MX Anywhere 3S for Mac Space Gray (910-006947)
Tehnomart.com (Київ)
3 752 грн.
← купити
Миша Logitech MX Anywhere 3S для MAC Wireless Pale Grey (910-006946) (910-006946)
Техно Їжак (Київ)
← купити
Logitech MX Anywhere 3S для Mac Wireless Mouse Pale Grey (910-006946) — Миша бездротова оптична, BT, 8000 dpi, сіра 910-0069
Comtrade.ua (Київ)
← купити
Мишка Logitech MX Anywhere 3S для MAC Wireless Pale Grey (910-006946) 910-006946
Comtrading.ua (Київ)
4 001 грн.
← купити
Миша бездротова Logitech MX Anywhere 3S for Mac Space Grey (910-006947)
Nkt.ua (Київ)
3 657 грн.
← купити
Мишка Logitech MX Anywhere 3S для MAC Wireless Pale Grey (910-006946) 910-006946
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Мишка Logitech MX Anywhere 3S для MAC Wireless Space Grey (910-006947) 910-006947
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Миша бездротова Logitech MX Anywhere 3S for Mac Space Grey (910-006947) 910-006947
icom.net.ua (Київ)
3 668 грн.
← купити
Миша Logitech MX Anywhere 3S for Mac Pale Gray (910-006946) UA 910-006946
Sota.store (Київ)
3 806 грн.
← купити
Миша Logitech MX Anywhere 3S for Mac Space Grey (910-006947) UA 910-006947
Sota.store (Київ)
← купити
Миша бездротова Logitech mx Anywhere 3s for Mac Pale Grey (910-006946)
Tviy-Dim.com (Київ)
4 067 грн.
← купити
Logitech MX Anywhere 3S for Mac Pale Gray (910-006946) L910-006946
Luckylink.kiev.ua (Київ)
← купити
Миша Logitech MX Anywhere 3S for Mac Light gray (910-006946) MX Anywhere 3S for Mac Light gray (910-006946)
Denika.ua (Харків)
3 842 грн.
← купити
Logitech MX Anywhere 3S for Mac Pale Grey (910-006946) MXAnywhere3SforMacPaleGrey(910-006946)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Бездротова миша Logitech MX Anywhere 3S for Mac Light Grey (910-006946)
MAUDAU (Київ)
← купити
Мишка Logitech MX Anywhere 3S для MAC Wireless Space Grey (910-006947)
MAUDAU (Київ)
4 726 грн.
← купити
Мишка Logitech MX Anywhere 3S для MAC Wireless Pale Grey (910-006946)
MAUDAU (Київ)
4 789 грн.
← купити
Комп'ютерна миша Logitech MX Anywhere 3S for Ma Space Grey 910-006947 teh0022119
MAUDAU (Київ)
4 928 грн.
← купити
Комп'ютерна миша Logitech MX Anywhere 3S for Mac Pale Grey 910-006946 teh0022133
MAUDAU (Київ)
← купити
Мишка Logitech MX Anywhere 3S для MAC Wireless Space Grey (910-006947)
MAUDAU (Київ)
4 811 грн.
← купити
Мишка Logitech MX Anywhere 3S для MAC Wireless Pale Grey (910-006946)
MAUDAU (Київ)
← купити
Миша бездротова Logitech MX Anywhere 3S for Mac Space Grey (910-006947)
MAUDAU (Київ)
4 089 грн.
← купити
Комп'ютерна мишка Logitech MX Anywhere 3S для MAC Wireless Space Grey (910-006947)
MAUDAU (Київ)
4 503 грн.
← купити
Комп'ютерна мишка Logitech MX Anywhere 3S для MAC Wireless Pale Grey (910-006946)
MAUDAU (Київ)
4 543 грн.
← купити
Миша бездротова Logitech MX Anywhere 3S Pale Grey (910-006946)
MAUDAU (Київ)
4 926 грн.
← купити
Миша бездротова Logitech MX Anywhere 3S Space Grey (910-006947)
MAUDAU (Київ)
4 854 грн.
← купити
Logitech MX Anywhere 3S for Mac Pale Grey (L910-006946) l910-006946
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Миша Logitech MX Anywhere 3S for Mac, Pale Grey (910-006946) (6998414) YC-6998414
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
3 923 грн.
← купити
Миша Logitech MX Anywhere 3S for Ma, Space Grey (910-006947) (6998415) YC-6998415
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Бездротова миша Logitech MX Anywhere 3S for Mac Space Grey (910-006947) 910-006947
Compx.ua (Київ)
← купити
Миша Logitech MX Anywhere 3S для MAC Wireless Space Grey (910-006947)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша MX Anywhere 3S for Mac, Pale Grey (910-006946) Logitech (2000003356577)
Rozetka.ua (Київ)
4 927 грн.
← купити
Миша MX Anywhere 3S for Ma, Space Grey (910-006947) Logitech (2000003356430)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша бездротова Logitech MX Anywhere 3S for Mac Space Grey (910-006947)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротова миша Logitech MX Anywhere 3S для Mac 8K DPI Space Grey (р.100.5 x 65 x 34.4 мм)
Rozetka.ua (Київ)
4 999 грн.
← купити
Миша Logitech MX Anywhere 3S для Mac Space Grey (910-006947)
Rozetka.ua (Київ)
4 436 грн.
← купити
Мишка Logitech MX Anywhere 3S для MAC Wireless Space Grey
Rozetka.ua (Київ)
5 947 грн.
← купити
Мишка Logitech MX Anywhere 3S для MAC Wireless Pale Grey
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мишка Logitech MX Anywhere 3S для MAC Wireless Space Grey (910-006947)
Rozetka.ua (Київ)
5 122 грн.
← купити
Миша бездротова Logitech MX Anywhere 3S for Mac Сіра (910-006946GR) 287708
Rozetka.ua (Київ)
4 592 грн.
← купити
Миша бездротова Logitech MX Anywhere 3S для Mac Space Grey (910-006947) Миша 30148
Rozetka.ua (Київ)
5 455 грн.
← купити
Миша Logitech MX Anywhere 3S для Mac Pale Grey (910-006946)
Rozetka.ua (Київ)
4 581 грн.
← купити
Миша Logitech MX Anywhere 3S for Mac Space Grey (910-006947)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мишка Logitech MX Anywhere 3S для MAC Wireless Space Grey (910-006947)
Rozetka.ua (Київ)
4 434 грн.
← купити
Мишка Logitech MX Anywhere 3S для MAC Wireless Pale Grey (910-006946)
Rozetka.ua (Київ)
4 479 грн.
← купити
Миша бездротова Logitech MX Anywhere 3S for Mac Space Grey (910-006947)
Rozetka.ua (Київ)
4 327 грн.
← купити
Миша Logitech MX Anywhere 3S для Mac Graphite (910-006947) [111326]
Rozetka.ua (Київ)
3 699 грн.
← купити
Миша Logitech MX Anywhere 3S For Mac Pale Grey (910-006946) [111327]
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша Logitech MX Anywhere 3S for Ma, Space Grey (910-006947) (910-006947)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мишка Logitech MX Anywhere 3S для MAC Wireless Space Grey (910-006947)
Rozetka.ua (Київ)
4 429 грн.
← купити
Миша бездротова Logitech MX Anywhere 3S for Mac Space Grey (910-006947)
Rozetka.ua (Київ)
4 351 грн.
← купити
Миша Logitech MX Anywhere 3S for Ma, Space Grey (910-006947) (6998415)
Rozetka.ua (Київ)
4 426 грн.
← купити
Миша Logitech MX Anywhere 3S for Mac, Pale Grey (910-006946) (6998414)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мишка Logitech MX Anywhere 3S для MAC Wireless Space Grey (910-006947)
Rozetka.ua (Київ)
4 349 грн.
← купити
Мишка Logitech MX Anywhere 3S для MAC Wireless Pale Grey (910-006946)
Rozetka.ua (Київ)
4 279 грн.
← купити
Миша бездротова Logitech MX Anywhere 3S Optic 8000 dpi для Mac Space Grey (910-006947)
Rozetka.ua (Київ)
5 383 грн.
← купити
Мишка Logitech MX Anywhere 3S для MAC Wireless Space Grey (910-006947)
Rozetka.ua (Київ)
4 996 грн.
← купити
Мишка Logitech MX Anywhere 3S для MAC Wireless Pale Grey (910-006946)
Rozetka.ua (Київ)
5 052 грн.
← купити
Миша Logitech MX Anywhere 3S для Mac Graphite (910-006947)
Rozetka.ua (Київ)
4 144 грн.
← купити
Миша Logitech MX Anywhere 3S для Mac Light gray (910-006946)
Rozetka.ua (Київ)
4 149 грн.
← купити
Мишка Logitech MX Anywhere 3S для MAC Wireless Space Grey (910-006947) (229124)
Rozetka.ua (Київ)
5 249 грн.
← купити
Мишка Logitech MX Anywhere 3S для MAC Wireless Pale Grey (910-006946) (233706)
Rozetka.ua (Київ)
5 320 грн.
← купити
Миша бездротова Logitech mx Anywhere 3s для Mac Pale Grey (910-006946)
Rozetka.ua (Київ)
4 610 грн.
← купити
Миша бездротова Logitech mx Anywhere 3s для Mac Space Grey (910-006947)
Rozetka.ua (Київ)
4 478 грн.
← купити
Миша Logitech MX Anywhere 3S для MAC Wireless Pale (910-006946)[78624]
Rozetka.ua (Київ)
4 819 грн.
← купити
Миша Logitech MX Anywhere 3S для MAC Wireless Space (910-006947)[78625]
Rozetka.ua (Київ)
4 749 грн.
← купити
Миша бездротова Logitech MX Anywhere 3S for Mac Space Grey для ноутбука Темно-сірий (519656)
Rozetka.ua (Київ)
5 499 грн.
← купити
Миша бездротова Logitech MX Anywhere 3S for Mac Space Grey (910-006947)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша бездротова Logitech MX Anywhere 3S для Mac Space Grey (910-006947) Миша
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша Logitech MX Anywhere 3S для Mac, Pale Grey (910-006946) (6998414)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша Logitech MX Anywhere 3S for Ma, Space Grey (910-006947) (6998415)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротова миша Logitech MX Anywhere 3S for Mac Light Grey (910-006946)
Rozetka.ua (Київ)
4 951 грн.
← купити
Бездротова миша Logitech MX Anywhere 3S for Mac Space Grey (910-006947)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Logitech MX Anywhere 3S for Mac Pale Gray (910-006946)
Rozetka.ua (Київ)
4 790 грн.
← купити
Logitech MX Anywhere 3S for Mac Space Gray (910-006947)
Rozetka.ua (Київ)
4 597 грн.
← купити
Мишка Logitech MX Anywhere 3S для MAC Wireless Space Grey (910-006947) Logitech 910-006947 910777
Rozetka.ua (Київ)
5 807 грн.
← купити
Мишка Logitech MX Anywhere 3S для MAC Wireless Pale Grey (910-006946) Logitech 910-006946 910770
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша Logitech MX Anywhere 3S for Ma, Space сірий (910-006947) (6998415)
Rozetka.ua (Київ)
4 880 грн.
← купити
Миша Logitech MX Anywhere 3S for Mac, Pale сірий (910-006946) (6998414)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша бездротова Logitech MX Anywhere 3S for Mac Space Gray (910-006947)
Rozetka.ua (Київ)
4 269 грн.
← купити
Миша бездротова Logitech MX Anywhere 3S for Mac Pale Gray (910-006946)
Rozetka.ua (Київ)
4 289 грн.
← купити
Миша Wireless Logitech MX Anywhere 3S для Mac Space Grey (910-006947)
Rozetka.ua (Київ)
5 264 грн.
← купити
Миша Logitech MX Anywhere 3S для MAC Wireless Pale Grey (ek11519)
Rozetka.ua (Київ)
4 845 грн.
← купити
Миша Logitech MX Anywhere 3S для MAC Wireless Space Grey (ek11520)
Rozetka.ua (Київ)
4 783 грн.
← купити
Мишка Logitech MX Anywhere 3S для MAC Wireless Space Grey (910-006947)
Rozetka.ua (Київ)
4 607 грн.
← купити
Мишка Logitech MX Anywhere 3S для MAC Wireless Pale Grey (910-006946)
Rozetka.ua (Київ)
4 669 грн.
← купити
Мишка Logitech MX Anywhere 3S для MAC Wireless Space Grey (910-006947)
Rozetka.ua (Київ)
4 725 грн.
← купити
Миша бездротова Logitech MX Anywhere 3S Pale Grey (910-006946)
Rozetka.ua (Київ)
5 492 грн.
← купити
Миша бездротова Logitech MX Anywhere 3S Space Grey (910-006947)
Rozetka.ua (Київ)
5 412 грн.
← купити
Мишка Logitech MX Anywhere 3S для MAC Wireless Space Grey (910-006947)
Rozetka.ua (Київ)
5 125 грн.
← купити
Миша бездротова Logitech MX Anywhere 3S Optic 8000 dpi for Mac Space Grey (910-006947)
Rozetka.ua (Київ)
5 131 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Logitech MX Anywhere 3S for Mac, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мишка Logitech MX Anywhere 3S for Mac. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мишка Logitech MX Anywhere 3S for Mac у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія