шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни21Опис Відгуки  Обговорення  Корисне4Аксесуари
Купити клавіатура Logitech MX Creative Console за ціною від 8234 грн.
Відео 13Фото 12

Характеристики та опис Logitech MX Creative Console

Вага (г): 96; Розміри (мм): 92x78x26; Дисплей; Кабель: Інтерфейс підключення: USB-A; Програмованих клавіш: 9; Тип: stream deck; Тип підключення: дротова; Комплектація: Keypad + Dialpad
Колір
КомплектаціяKeypad + Dialpad
Тип підключеннядротова
Довжина кабелю1.5 м
Типstream deck
Клавіатура
Програмованих клавіш9
Підключення та живлення
КабельUSB-A
Інше
РК дисплей / під кожною кнопкою /
Розміри92x78x26 мм
Вага96 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 8 234  до 10 312 грн.
Клавіатура Logitech MX Creative Console Graphite (920-012931) 920-012931
Artline.ua (Київ)
9 499 грн.
← купити
Logitech Клавіатура Logitech MX Creative Console Graphite (920-012931)
MTA.ua (Київ)
← купити
Консоль Logitech MX Creative Console Pale Grey (920-012932) 920-012932
Click.ua (Київ)
← купити
Клавіатура Logitech MX Creative Console (L920-012932) Pale Grey L920-012932
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Консоль Logitech MX Creative Console Graphite (920-012931)
Gamehub.com.ua (Київ)
9 144 грн.
← купити
Консоль Logitech mx Creative Console Graphite (920-012931)
Tviy-Dim.com (Київ)
8 869 грн.
← купити
Консоль Logitech MX Creative Console Pale Grey (920-012932) 920-012932
icom.net.ua (Київ)
8 234 грн.
← купити
Контролер Logitech MX Creative Console Pale Grey (920-012932) 920-012932
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Контролер Logitech MX Creative Console Pale Grey 920-012932
Compx.ua (Київ)
8 451 грн.
← купити
Консоль Logitech MX Creative Console Bluetooth/USB Pale Grey (920-012932)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Logitech MX Creative Console, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: клавіатура Logitech MX Creative Console. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на клавіатура Logitech MX Creative Console у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія