шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Logitech (тип пристрою)

Ціни92Опис Відгуки6Обговорення  Корисне8Аксесуари
Купити мишка Logitech Pebble M350 за ціною від 733 грн.
Відео 30Фото 39

Характеристики та опис Logitech Pebble M350

Кабель: ; Тихий клік; Кількість кнопок: 2; Макс. частота опитування: 125 Гц (8 мс); Роздільна здатність сенсора (DPI): 1000; Призначення: ноутбучна; Технологія: оптична; Multi-Device; Тип підключення: Bluetooth/радіо; Тип пристрою: мишка
Рейтинг моделі: 3 з 5 (6 оцінок)
Рейтинг за відгуками:
Колір
Тип пристроюмишка
Тип підключенняBluetooth/радіо
Multi-Device
Технологіяоптична
Призначенняноутбучна
Сенсор та керування
Роздільна здатність сенсора1000 DPI
Макс. частота опитування125 Гц (8 мс)
Кількість кнопок2
Кількість коліс прокрутки1
Додаткові можливості
Тихий клік
Підключення та живлення
Джерело живлення1xAA
Час роботи від батарейок18 міс
Інше
Комплектаціядонгл USB-A
Розміри (ДхШхВ)107x59x27 мм
Вага100 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1200 грн.    до  1600 грн.

0
4
1
обычная модель, ничего особенного
26 січня 2021, 17:49 #
Переваги:Беззвучные клавиши, аргономика, крышка на магнитах

Недоліки:Очень неудачные беззвучные клавиши, после ежедневного использования стали плохо срабатывать уже после 3 мес. Приходится продавливать с силой, что сильно раздражает.

Коментар:Купил её летом 2020. Использую с MacBook Pro 2015 macOS Catalina 10.15.7. Через 3 месяца использования правая клавиша стала срабатывать через раз. Для срабатывания клавиши приходится нажимать чуть сильнее. Написал в поддержку производителю, но там одни отмазки. Сейчас (5 месяц использования) добавилась такая же проблема с левой клавишей.

Тиха, зручна, але з недовгим життям
13 квітня 2025, 19:29 #
Переваги:Користувалася цією мишкою рівно рік, і починалося все дуже добре. Це одна з тих речей, яка з першого дотику викликає приємні відчуття – компактна, легка, тиха. Ідеальна для поїздок, для роботи в кафе або в університеті. Мені подобалося, що вона практично безшумна – кліки м’які, акуратні, дуже приємні на дотик. Працювала або по Bluetooth – усе швидко і стабільно. А ще – можна швидко перемикатися між двома пристроями – наприклад, між ноутбуком і планшетом. Це зручно, особливо якщо працюєш з кількох девайсів одночасно.
Також окремий плюс – дуже економна в плані батареї. За рік я міняла батарейку один раз, що вважаю чудовим показником для бездротової миші.

Недоліки:Але десь після 11 місяців почала помічати, що лівий клік поводиться дивно – то спрацьовує, то ні. Потім зовсім перестав працювати, без падінь чи пошкоджень. Виявилося, що це типова проблема для цієї моделі – багато хто скаржиться саме на ліву кнопку.
У результаті довелося нести в сервіс. Добре, що була гарантія, повернули гроші без проблем, але осад залишився, бо звикла до неї.

Коментар:Мишка прекрасна, поки не стикаєшся з її головною хворобою – лівим кліком, який підводить саме тоді, коли ти вже звик. Якщо готові ризикнути і користуватися акуратно, вона сподобається. Але для довгострокового використання не рекомендую.

Автор:Анастасія Г  пользуюсь Logitech Pebble M350 кілька місяців

обычная модель, ничего особенного
26 травня 2021, 18:35 #
Переваги:Колесо широкое и удобное, часто нажимаю на него, поэтому важно это. Конектится по блютус, не требует адаптера.

Недоліки:Острая грань корпуса. Не удобная форма. Мелкая для моей руки. Возможно, детская рука такой мышке будет "рада"))

Коментар:Форма не обычная, из-за чего в руке (моей) не удобно лежит. Край корпуса ( где батарейка) - режет ладонь. Возможно откручивание болтиков на 1мм помогло бы, но не стал проверять и сдал обратно.

Автор:Roman Smirnov

Показано 3 з 6 відгуків
ще 3 відгуки
Logitech Pebble M350 vs Logitech M535 Side-by-Side Mouse ...
Logitech Pebble M350 vs Logitech M317 Side-by-Side Mouse ...
Logitech Pebble M350 vs Logitech Pebble Mouse 2 M350s Side-by ...
від 733  до 1 970 грн.
Миша Logitech Pebble M350 White (910-005716, 910-005541) 910-005716, 910-005541
Openshop.ua (Київ)
1 482 грн.
← купити
Мишка Logitech Pebble M350 Graphite (910-005718. 910-005607)
Цифра (Київ)
1 262 грн.
← купити
Мишка Logitech Pebble M350 Graphite (910-005718. 910-005607)
Stls.store (Київ)
1 309 грн.
← купити
Миша Logitech Pebble M350 Sand (910-006751)
Touch (Дніпро)
1 419 грн.
← купити
Миша Logitech Pebble M350 Hello Kitty Pink
Sota.store (Київ)
1 170 грн.
← купити
Миша Logitech Pebble M350 Hello Kitty White (910-006031)
Zhuk.ua (Київ)
733 грн.
← купити
Миша Logitech Pebble M350 Pink (910-005717)
Smartmag.biz.ua (Львів)
1 211 грн.
← купити
Миша Logitech Pebble M350 White (910-005716, 910-005541)
Tv-mir.com.ua (Київ)
1 176 грн.
← купити
Миша комп'ютерна Logitech Pebble M350 White (910-005716, 910-005541)
MAUDAU (Київ)
1 221 грн.
← купити
Logitech Pebble M350 Black (910-005718) 910-005718
Kvshop.com.ua (Київ)
1 297 грн.
← купити
Миша Logitech Pebble M350 Wireless Sand (910-006751) NW39730
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
1 441 грн.
← купити
Мишка Logitech Pebble M350s Wireless White
Rozetka.ua (Київ)
1 682 грн.
← купити
Миша Logitech Pebble M350 Pink (910-005717) 910-005717
Openshop.ua (Київ)
1 527 грн.
← купити
Миша Logitech Pebble M350 Wireless Sand (910-006751) 910-006751
Openshop.ua (Київ)
1 704 грн.
← купити
Миша Logitech Pebble M350 Lavender Lemonade (910-006752) 910-006752
Openshop.ua (Київ)
1 571 грн.
← купити
Миша Logitech Pebble M350 Wireless Blueberry (910-006753) 910-006753
Openshop.ua (Київ)
← купити
Миша Logitech Pebble M350 Wireless Mouse - Eucalyptus (910-005720) 910-005720
Openshop.ua (Київ)
← купити
Мишка Logitech Pebble M350 White (910-005716, 910-005541)
Цифра (Київ)
← купити
Мишка Logitech Pebble M350 White (910-005716, 910-005541)
Stls.store (Київ)
← купити
Миша Logitech Pebble M350 Hello Kitty White (910-006031) 910-006031
Openshop.ua (Київ)
← купити
Миша LOGITECH Pebble M350 Wireless Green (910-005720) 910-005720
Sota.store (Київ)
← купити
Миша LOGITECH Pebble M350 Wireless Sand (910-006751, 910-006665) 910-006751, 910-006665
Sota.store (Київ)
1 395 грн.
← купити
Миша LOGITECH Pebble M350 Wireless Graphite (910-005718, 910-005607) 910-005718, 910-005607
Sota.store (Київ)
← купити
Миша LOGITECH Pebble M350 Wireless White (910-005716, 910-005541) 910-005716, 910-005541
Sota.store (Київ)
← купити
Миша LOGITECH Pebble M350 Wireless Pink (910-005717, 910-005601, 910-005575) 910-005717, 910-005601, 910-005575
Sota.store (Київ)
1 215 грн.
← купити
Миша LOGITECH Pebble M350 Wireless Lavender Lemonade (910-006752, 910-006666) 910-006752, 910-006666
Sota.store (Київ)
1 260 грн.
← купити
Миша LOGITECH Pebble M350 Wireless Hello Kitty White (910-006031) 910-006031
Sota.store (Київ)
← купити
Миша LOGITECH Pebble M350 Wireless Blueberry (910-006753) 910-006753
Sota.store (Київ)
← купити
Миша Logitech Pebble M350 (910-005716) White USB
Zhuk.ua (Київ)
1 181 грн.
← купити
Миша Logitech Pebble M350 Graphite (910-005718, 910-005607)
Smartmag.biz.ua (Львів)
1 155 грн.
← купити
Миша Logitech Pebble M350 Hello Kitty White (910-006031)
Smartmag.biz.ua (Львів)
← купити
Миша Logitech Pebble M350 Wireless Sand (910-006751)
Smartmag.biz.ua (Львів)
1 374 грн.
← купити
Миша Logitech Pebble M350 White (910-005716, 910-005541)
Smartmag.biz.ua (Львів)
← купити
Миша Logitech Pebble M350 (910-005717) Pink USB
Zhuk.ua (Київ)
1 069 грн.
← купити
Миша Logitech Pebble M350 Wireless White (L910-005716)
Zhuk.ua (Київ)
983 грн.
← купити
Миша Logitech Pebble M350 Wireless Blueberry (910-006753)
Tv-mir.com.ua (Київ)
1 268 грн.
← купити
Миша Logitech Pebble M350 Wireless Sand (910-006751)
Tv-mir.com.ua (Київ)
1 582 грн.
← купити
Миша Logitech Pebble M350 Pink (910-005717)
Tv-mir.com.ua (Київ)
1 386 грн.
← купити
Миша Logitech Pebble M350 Lavender Lemonade (910-006752)
Tv-mir.com.ua (Київ)
1 435 грн.
← купити
Миша Мишка Logitech Pebble M350 Hello Kitty White (910-006031)
Tv-mir.com.ua (Київ)
← купити
Миша комп'ютерна Logitech Pebble M350 Pink (910-005717, 910-005601, 910-005575)
MAUDAU (Київ)
1 278 грн.
← купити
Миша комп'ютерна Logitech Pebble M350 Hello Kitty White (910-006031)
MAUDAU (Київ)
← купити
Мишка комп'ютерна Logitech Pebble M350 Graphite (910-005718, 910-005607, 910-005576)
MAUDAU (Київ)
← купити
Миша комп'ютерна Logitech Pebble M350 Wireless Sand (910-006751, 910-006665)
MAUDAU (Київ)
1 510 грн.
← купити
Миша Logitech Pebble M350 Wireless Sand (910-006751)
MAUDAU (Київ)
1 528 грн.
← купити
Миша Logitech Pebble M350 Graphite (910-005718, 910-005607)
MAUDAU (Київ)
1 232 грн.
← купити
Миша Logitech Pebble M350 Pink (910-005717)
MAUDAU (Київ)
1 281 грн.
← купити
Миша Logitech Pebble M350 White (910-005716, 910-005541)
MAUDAU (Київ)
← купити
Миша Logitech Pebble M350 Hello Kitty White (910-006031)
MAUDAU (Київ)
← купити
Бездротова миша Logitech Pebble M350 (910-005716, 910-005541) біла
MAUDAU (Київ)
1 543 грн.
← купити
Миша Logitech Pebble M350 Graphite (910-005718, 910-005607) NW51262
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
1 162 грн.
← купити
Миша Logitech Pebble M350 Lavender Lemonade (910-006752) NW51263
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
1 304 грн.
← купити
Миша Logitech Pebble M350 Pink (910-005717) NW51264
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
1 208 грн.
← купити
Миша Logitech Pebble M350 White (910-005716, 910-005541) NW51265
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Миша Logitech Pebble M350 Hello Kitty White (910-006031) NW52614
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Мишка Logitech Pebble M350s Wireless Graphite
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мишка Logitech Pebble M350s Wireless Rose
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша Logitech Pebble M350 Rose (910-005717) [82038]
Rozetka.ua (Київ)
1 549 грн.
← купити
Миша Logitech Pebble M350 Off-White (910-005716) [82036]
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша Logitech Pebble M350 Graphite (910-005718) [82035]
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша Logitech Pebble M350 Sand (910-006751) [96643]
Rozetka.ua (Київ)
1 849 грн.
← купити
Миша Logitech Pebble M350 White (910-005716, 910-005541)
Rozetka.ua (Київ)
1 495 грн.
← купити
Миша Logitech Pebble M350 Pink (910-005717)
Rozetka.ua (Київ)
1 553 грн.
← купити
Миша Logitech Pebble M350 Graphite (910-005718, 910-005607)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша Logitech Pebble M350 Wireless Sand (910-006751)
Rozetka.ua (Київ)
1 854 грн.
← купити
Миша Logitech Pebble M350 Hello Kitty White (910-006031)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша Logitech Fashion Series PEBBLE, бездротова Bluetooth-миша, тиха офісна миша, симетрична миша, дизайн у формі камінця, г
Rozetka.ua (Київ)
970 грн.
← купити
Міша Logitech Pebble M350 White (910-005716)
Rozetka.ua (Київ)
1 332 грн.
← купити
Миша Logitech PEBBLE M350 WIRELESS HELLO KITTY WHITE (910-006031)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша Logitech M350 Graphite (910-005718)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша Logitech Pebble M350 Pink (910-005717)
Rozetka.ua (Київ)
1 385 грн.
← купити
Бездротова миша Logitech Pebble M350 (910-005716, 910-005541) біла
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша бездротова Logitech M350 White (910-005716)
Rozetka.ua (Київ)
1 379 грн.
← купити
Миша бездротова Logitech M350 Sand (910-006751)
Rozetka.ua (Київ)
1 679 грн.
← купити
Миша бездротова Logitech M350 Rose (910-005717)
Rozetka.ua (Київ)
1 439 грн.
← купити
Миша бездротова Logitech Pebble M350 Hello Kitty White (910-006031)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша бездротова Logitech M350 Graphite (910-005718)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша Logitech Pebble M350s Wireless Graphite (ek11388)
Rozetka.ua (Київ)
1 560 грн.
← купити
Миша Logitech Pebble M350s Wireless (ek11389)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша Logitech Pebble M350s Wireless (ek11390)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Комп’ютерна миша Logitech Pebble М350 Чорна
Rozetka.ua (Київ)
1 470 грн.
← купити
Комп’ютерна миша Logitech Pebble М350 Біла
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Комп’ютерна миша Logitech Pebble М350 Line Friends Brown Ведмежа Біла
Rozetka.ua (Київ)
1 970 грн.
← купити
Комп’ютерна миша Logitech Pebble М350 Line Friends Cony Rabbit Pink Рожева
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мишка комп'ютерна Logitech Pebble M350 Graphite (910-005718, 910-005607, 910-005576)
Rozetka.ua (Київ)
1 363 грн.
← купити
Миша комп'ютерна Logitech Pebble M350 White (910-005716, 910-005541)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша комп'ютерна Logitech Pebble M350 Hello Kitty White (910-006031)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша комп'ютерна Logitech Pebble M350 Pink (910-005717, 910-005601, 910-005575)
Rozetka.ua (Київ)
1 425 грн.
← купити
Мишка компьютерна Logitech Pebble M350 Wireless Sand (910-006751, 910-006665)
Rozetka.ua (Київ)
1 681 грн.
← купити
Мишка комп'ютерна Logitech Pebble M350 Wireless Blueberry (910-006753)
Rozetka.ua (Київ)
1 491 грн.
← купити
Мишка комп'ютерна Logitech Pebble M350 Lavender Lemonade (910-006752, 910-006666)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мишка комп'ютерна Logitech Pebble M350 Hello Kitty Pink
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Logitech Pebble M350, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мишка Logitech Pebble M350. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мишка Logitech Pebble M350 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія