шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Logitech (тип пристрою)

Ціни212Опис Відгуки2Обговорення  Корисне3Аксесуари
Купити мишка Logitech Signature M650 за ціною від 1450 грн.
Відео 31Фото 20

Характеристики та опис Logitech Signature M650

Кабель: ; Тихий клік; Інерційне колесо; Бічні кнопки; Кількість кнопок: 4; Роздільна здатність сенсора (DPI): 400 – 4000; Призначення: ноутбучна; Технологія: оптична; Multi-Device; Тип підключення: Bluetooth/радіо; Тип пристрою: мишка
Рейтинг моделі: 4 з 5 (2 оцінки)
Рейтинг за відгуками:
0
1
0
1
Колір
Тип пристроюмишка
Тип підключенняBluetooth/радіо
Multi-Device
Технологіяоптична
Призначенняноутбучна
Сенсор та керування
Роздільна здатність сенсора400 – 4000 DPI
Кількість кнопок4
Бічні кнопки
Кількість коліс прокрутки1
Інерційне колесо
Додаткові можливості
Симетричний корпус
Тихий клік
Підключення та живлення
Джерело живлення1xAA
Час роботи від батарейок24 міс
Інше
Комплектаціядонгл USB-A
Розміри (ДхШхВ)107x62x38 мм
Вага101 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1900 грн.    до  2600 грн.

Гарна миша, але тільки на один рік.
15 грудня 2025, 20:44 #
Переваги:Зручна для мене
Тихий клік
Інерційне колесо

Недоліки:ЛК пропускає кліки
Втрачається конект
Гума протирається і стає липкою з часом

Коментар:Користуюсь з макбуком (без використання блютуз адаптера), періодично (1-2 рази на тиждень) зникає конект, кнопка reset не допомагає, доводиться діставати батарейку.
Через рік використання почалися проблеми з ЛК (пропускає кліки).
З часом гума під пальцем стирається і стає липкою, що типово для інших мишей цього бренду.

Автор:Serge D.  пользуюсь Logitech Signature M650 більше року

Бездротова мишка дуже зучна в роботі
15 грудня 2024, 19:25 #
Переваги:Міцний та якісний матеріал, вже неодноразово падала зі столу, але працює, нічого не відламалось. Дизайн приємний до руки. Смарт кнопки.

Недоліки:Якщо відключити блютуз, все налаштування смарткнопок злітає, та потрібно заново налаштовувати

Коментар:До того як цю мишку мені подарували, користувалась лише провідними. Дуже зручна мишка, особливо смарткнопки, які можна налаштувати

Автор:Настя

від 1 450  до 2 965 грн.
Logitech Мишка Logitech Signature M650 White (910-006255)
MTA.ua (Київ)
2 099 грн.
← купити
Миша Logitech Signature M650 Wireless Mouse off-white BT (910-006255) 910-006255
Artline.ua (Київ)
← купити
Миша Logitech Signature M650 Wireless for Business Off-White (910-006275) 910-006275
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Миша Logitech Signature M650 Wireless Mouse Graphite (910-006253) 910-006253
Openshop.ua (Київ)
2 386 грн.
← купити
Мишка Logitech Signature M650 Graphite USB (910-006253) 910-006253
ШО (Київ)
2 085 грн.
← купити
Мишка Logitech Signature M650 Wireless Rose (910-006254)
Цифра (Київ)
1 656 грн.
← купити
Мишка Logitech Signature M650 Wireless Rose (910-006254)
Stls.store (Київ)
1 711 грн.
← купити
Logitech 910-006253
Mallprix.com (Київ)
2 017 грн.
← купити
Миша бездротова Logitech Signature M650 Graphite (910-006253) 910-006253
Click.ua (Київ)
← купити
Мишка Logitech Signature M650 Wireless Off-White (910-006255) 910-006255
Itbox.ua (Київ)
← купити
Миша Logitech Signature M650 Wireless Mouse Off-White (910-006255)
АЛЛО (Київ)
← купити
Миша бездротова Logitech Signature M650 (White) (UA) 910-006275
Jabko.ua (Львів)
← купити
Миша Logitech Signature M650 Wireless Rose (910-006254)
Touch (Дніпро)
1 949 грн.
← купити
Мишка Logitech Signature M650 Wireless Off-White (910-006255) 910-006255
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Миша Logitech Signature M650 Wireless for Business (910-006275) Off-White 910-006275
Telemart.ua (Київ)
← купити
Миша Logitech Signature M650 Wireless Mouse Rose (910-006254) Signature M650 Wireless Mouse Rose (910-006254)
Denika.ua (Харків)
1 573 грн.
← купити
Logitech Signature M650 Graphite (910-006253) — Миша бездротова Bluetooth 2000 dpi 910-006253
Comtrade.ua (Київ)
2 008 грн.
← купити
Миша Logitech Signature M650 Wireless Mouse Graphite (910-006253)
Justbuy.com.ua (Київ)
1 799 грн.
← купити
Logitech Signature M650 Wireless Mouse Off-White (910-006255)
Mobileplanet.ua (Одеса)
1 590 грн.
← купити
Миша Logitech Signature M650 Wireless Mouse Graphite (910-006253) (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
2 060 грн.
← купити
Мишка Logitech Signature M650 Wireless Graphite (910-006253) 910-006253
Comtrading.ua (Київ)
2 127 грн.
← купити
Logitech M650 Графіт (910006253)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
1 932 грн.
← купити
Миша бездротова Logitech Signature M650 Off-White USB (910-006255)
Nkt.ua (Київ)
1 905 грн.
← купити
Миша бездротова Logitech Signature M650 Off White (910-006275)
Gamehub.com.ua (Київ)
2 081 грн.
← купити
Мишка Logitech Signature M650 Wireless for Business Off-White (910-006275) 910-006275
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Миша Logitech Signature M650 Wireless Mouse Graphite (910-006253) 910-006253
Sota.store (Київ)
2 025 грн.
← купити
Миша Logitech Wireless M650 (Off-White) 910-006255
Citrus.ua (Київ)
← купити
Миша Logitech Signature M650 Wireless Mouse for Business Graphite (L910-006274)
Zhuk.ua (Київ)
1 987 грн.
← купити
Мишка Logitech Signature M650 Wireless Off-White (910-006255)
Shkolyar-shop.com.ua (Одеса)
1 898 грн.
← купити
Миша Logitech Signature M650 Graphite (910-006253) 910-006253
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Мишка Logitech Signature M650 Wireless Mouse Off-White (910-006255)
Portativ.ua (Київ)
← купити
Мишка Logitech Signature m650 Wireless Graphite (910-006253)
Tviy-Dim.com (Київ)
2 185 грн.
← купити
Logitech Signature M650 Wireless Mouse Rose (910-006254) L910-006254
Luckylink.kiev.ua (Київ)
1 596 грн.
← купити
Logitech Signature M650 Wireless Off-White (910-006275) SignatureM650WirelessOff-White(910-006275)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Бездротова миша Logitech Signature M650 Wireless Off-White (910-006275)
MAUDAU (Київ)
1 985 грн.
← купити
Logitech Signature M650 (910-006275) Off White USB 910-006275
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Миша бездротова Logitech Signature M650 Off White (910-006275) 910-006275
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
2 087 грн.
← купити
Бездротова миша Logitech Signature M650 Wireless Off-White (910-006275) 910-006275
Compx.ua (Київ)
1 726 грн.
← купити
Миша Logitech Signature M650 Wireless Mouse Off-White (910-006255)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Logitech Мишка Logitech Signature M650 Wireless Mouse 910-006254 Rose
MTA.ua (Київ)
← купити
Миша Logitech Signature M650 Wireless Mouse graphite BT (910-006253) 910-006253
Artline.ua (Київ)
← купити
Миша Logitech Signature M650 Wireless Mouse for Business off-white BT (910-006275) 910-006275
Artline.ua (Київ)
← купити
Logitech Мишка Logitech Signature M650 Graphite (910-006253)
MTA.ua (Київ)
← купити
Logitech Мишка Logitech Signature M650 Wireless for Business White (910-006275)
MTA.ua (Київ)
1 899 грн.
← купити
Миша LOGITECH Signature M650 Wireless Graphite (910-006253) 910-006253
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Миша LOGITECH Signature M650 Wireless Off-White (910-006255) 910-006255
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Мишка Logitech Signature M650 Off White USB (910-006275) 910-006275
ШО (Київ)
1 846 грн.
← купити
Мишка Logitech Signature M650 Off-White USB (910-006255) 910-006255
ШО (Київ)
1 909 грн.
← купити
Мишка Logitech Signature M650 Wireless Mouse Off-White (910-006255)
Цифра (Київ)
1 623 грн.
← купити
Мишка Logitech Signature M650 Wireless Mouse Off-White (910-006255)
Stls.store (Київ)
1 683 грн.
← купити
Миша Logitech Signature M650 Wireless Mouse Off-White (910-006255) 910-006255
Openshop.ua (Київ)
1 838 грн.
← купити
Миша Logitech Signature M650 Wireless Mouse Rose (910-006254) 910-006254
Openshop.ua (Київ)
1 926 грн.
← купити
Миша Logitech Signature M650 Wireless Off-White (910-006275) 910-006275
Openshop.ua (Київ)
2 232 грн.
← купити
Logitech 910-006255
Mallprix.com (Київ)
← купити
Logitech 910-006275
Mallprix.com (Київ)
1 853 грн.
← купити
Миша бездротова Logitech Signature M650 Off-White (910-006255) 910-006255
Click.ua (Київ)
← купити
Миша бездротова Logitech Signature M650 Off White (910-006275) 910-006275
Click.ua (Київ)
← купити
Миша бездротова Logitech Signature M650 (910-006255) (White) (UA) 910-006255
Jabko.ua (Львів)
← купити
Миша Logitech Signature M650 Wireless Off-White (910-006255)
Touch (Дніпро)
1 599 грн.
← купити
Миша Logitech Signature M650 Wireless Graphite (910-006253) Signature M650 Wireless Graphite (910-006253)
Denika.ua (Харків)
2 009 грн.
← купити
Миша Logitech Signature M650 Wireless Off-White (910-006275) Signature M650 Wireless Off-White (910-006275)
Denika.ua (Харків)
1 950 грн.
← купити
Logitech Signature M650 Off-White B2B (910-006275) — Миша бездротова оптична, BT/Logi bolt, 4000 dpi, біла 910-006275
Comtrade.ua (Київ)
← купити
Мишка Logitech Signature M650 Wireless Off-White (910-006255) 910-006255
Comtrading.ua (Київ)
2 105 грн.
← купити
Миша бездротова Logitech Signature M650 (910-006275) Off White USB 910-006275
Comtrading.ua (Київ)
1 970 грн.
← купити
Миша бездротова Logitech Signature M650 (910-006274) Graphite USB 910-006274
Comtrading.ua (Київ)
1 988 грн.
← купити
Logitech M650 білий (910006255)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
2 068 грн.
← купити
Logitech M650 рожевий (910006254)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
1 908 грн.
← купити
Миша Logitech Signature M650 Wireless Mouse Graphite (910-006253)
Smartmag.biz.ua (Львів)
1 749 грн.
← купити
Миша Logitech Signature M650 Wireless Mouse Rose (910-006254)
Smartmag.biz.ua (Львів)
1 643 грн.
← купити
Миша Logitech Signature M650 Wireless Mouse Off-White (910-006255)
Smartmag.biz.ua (Львів)
1 537 грн.
← купити
Миша бездротова Logitech Signature M650 Wireless Off-White (910-006275)
Nkt.ua (Київ)
1 812 грн.
← купити
Миша бездротова Logitech Signature M650 Wireless Graphite (910-006274)
Nkt.ua (Київ)
2 047 грн.
← купити
Мишка Logitech Signature M650 Wireless Off-White (910-006255) 910-006255
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Миша Logitech Wireless M650 (Graphite) 910-006253
Citrus.ua (Київ)
← купити
Logitech Signature M650 Wireless Mouse Rose (910-006254)
Mobileplanet.ua (Одеса)
1 693 грн.
← купити
Миша Logitech Signature M650 Wireless Mouse for Business White (L910-006275)
Zhuk.ua (Київ)
2 050 грн.
← купити
Logitech Signature M650 Off White (910-006255) — Миша бездротова Bluetooth 2000 dpi 910-006255
Comtrade.ua (Київ)
← купити
Миша бездротова Logitech Signature M650 Graphite USB (910-006253)
Nkt.ua (Київ)
1 977 грн.
← купити
Миша Logitech Signature M650 Wireless Mouse Off-White (910-006255) UA 910-006255
Sota.store (Київ)
2 028 грн.
← купити
Миша бездротова Logitech Signature M650 Off-White (910-006255)
Gamehub.com.ua (Київ)
← купити
Миша Logitech Signature M650 Wireless Mouse White (L910-006255)
Zhuk.ua (Київ)
2 046 грн.
← купити
Миша Logitech Signature M650 for Business Wireless Off-White B2B (910-006275) UA 910-006275
Sota.store (Київ)
1 969 грн.
← купити
Миша Logitech Signature M650 Wireless Mouse Off-White (910-006255) 910-006255
Sota.store (Київ)
1 530 грн.
← купити
Миша Logitech Signature M650 Wireless Mouse Rose (910-006254) 910-006254
Sota.store (Київ)
1 620 грн.
← купити
Мишка бездротова Logitech Signature m650 Off-White usb (910-006255)
Tviy-Dim.com (Київ)
2 121 грн.
← купити
Мишка бездротова Logitech Signature m650 Off White (910-006275)
Tviy-Dim.com (Київ)
2 095 грн.
← купити
Миша комп'ютерна Logitech Signature m650 Wireless off White b2b (910-006275)
Tviy-Dim.com (Київ)
← купити
Миша Logitech Signature M650 Wireless Mouse Graphite (910-006253) UA 910-006253
Sota.store (Київ)
← купити
Миша Logitech Signature M650 Wireless Mouse Graphite (L910-006253)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Logitech Signature M650 Wireless Off-White (910-006275) 910-006275
Luckylink.kiev.ua (Київ)
1 832 грн.
← купити
Logitech Signature M650 Wireless Mouse Off-White (910-006255) 910-006255
Luckylink.kiev.ua (Київ)
1 499 грн.
← купити
Logitech Signature M650 Wireless Mouse Graphite (910-006253) 910-006253
Luckylink.kiev.ua (Київ)
2 000 грн.
← купити
Logitech Signature M650 Wireless Mouse Off-White (910-006255) SignatureM650WirelessMouseOff-White(910-006255)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Logitech Signature M650 Wireless Mouse Graphite (910-006253) SignatureM650WirelessMouseGraphite(910-006253)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Logitech Bolt M650 для бізнесу 910-006274 графітовий
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
2 015 грн.
← купити
Бездротова миша Logitech Signature M650 Wireless Off-White (910-006255)
MAUDAU (Київ)
2 414 грн.
← купити
Комп'ютерна миша Logitech Signature M650 Wireless OFF White B2B 910-006275 teh0022067
MAUDAU (Київ)
2 352 грн.
← купити
Комп'ютерна миша Logitech Signature M650 Wireless Off-White 910-006255 teh0023056
MAUDAU (Київ)
← купити
Мишка Logitech Signature M650 Wireless for Business Off-White (910-006275)
MAUDAU (Київ)
2 501 грн.
← купити
Мишка Logitech Signature M650 Wireless Off-White (910-006255)
MAUDAU (Київ)
2 254 грн.
← купити
Мишка Logitech Signature M650 Wireless Graphite (910-006253)
MAUDAU (Київ)
2 218 грн.
← купити
Мишка Logitech Signature M650 Wireless Rose (910-006254)
MAUDAU (Київ)
← купити
Миша бездротова Logitech Signature M650 Off-White (910-006255)
MAUDAU (Київ)
2 237 грн.
← купити
Миша Logitech Signature M650 Wireless Mouse Off-White (910-006255)
MAUDAU (Київ)
1 771 грн.
← купити
Миша бездротова Logitech Signature M650 Off White (910-006275)
MAUDAU (Київ)
2 213 грн.
← купити
Миша бездротова Logitech Signature M650 Off White (910-006275)
MAUDAU (Київ)
2 510 грн.
← купити
Миша бездротова Logitech Signature M650 Off-White (910-006255)
MAUDAU (Київ)
2 542 грн.
← купити
Logitech Signature M650 (910-006255) Off-White USB 910-006255
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Logitech Signature M650 Wireless Mouse Graphite (910-006253) 910-006253
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Миша бездротова Logitech Signature M650 Off-White (910-006255) 910-006255
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
2 110 грн.
← купити
Миша Logitech Signature M650 Wireless Mouse Off-White (910-006255) NW55015
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
1 670 грн.
← купити
Миша Logitech Signature M650 Wireless Mouse Rose (910-006254) NW55019
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
1 762 грн.
← купити
Миша комп'ютерна Logitech Signature M650 Wireless OFF White B2B (910-006275) (6859756) YC-6859756
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
2 091 грн.
← купити
Миша Logitech Signature M650 Wireless Off-White (910-006255) (6794324) YC-6794324
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
2 146 грн.
← купити
Бездротова миша Logitech Signature M650 Wireless Off-White (910-006255) 910-006255
Compx.ua (Київ)
← купити
Миша Logitech Signature M650 USB Graphite (910-006253) 910-006253
Compx.ua (Київ)
← купити
Мишка Logitech Signature M650 Wireless Off-White (910-006255)
Rozetka.ua (Київ)
2 595 грн.
← купити
Мишка Logitech Signature M650 Wireless for Business Off-White (910-006275)
Rozetka.ua (Київ)
2 485 грн.
← купити
Мишка Logitech Signature M650 Wireless Graphite (910-006253)
Rozetka.ua (Київ)
2 680 грн.
← купити
Миша комп'ютерна Signature M650 Wireless OFF White B2B (910-006275) Logitech (2000003355914)
Rozetka.ua (Київ)
2 351 грн.
← купити
Миша Signature M650 Wireless Off-White (910-006255) Logitech (2000003371143)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша Logitech Signature M650 Wireless Mouse Off-White (910-006255)
Rozetka.ua (Київ)
2 019 грн.
← купити
Миша бездротова Logitech Signature M650 Off White (910-006275)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша бездротова Logitech Signature M650 Off-White (910-006255)
Rozetka.ua (Київ)
2 115 грн.
← купити
Миша бездротова Logitech Signature M650 Graphite (910-006253) графіт чорна для ігор геймерів
Rozetka.ua (Київ)
2 250 грн.
← купити
Миша бездротова Logitech Signature M650 Off White (910-006255) для ігор геймерів біла
Rozetka.ua (Київ)
2 795 грн.
← купити
Бездротова миша Logitech Signature M650 з безшумним кліком, Off White (р.107.2 x 61.8 x 37.8 мм)
Rozetka.ua (Київ)
2 899 грн.
← купити
Бездротова миша Logitech Signature M650 з функцією SmartWheel Off-White (р.118.2 x 65.6 x 41.5 мм)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротова миша Logitech Signature M650 for Business ергономічна Білий (р.118.7 x 66.2 x 42 мм)
Rozetka.ua (Київ)
2 499 грн.
← купити
Мишка Logitech Signature M650 Wireless for Business Off-White (910-006275)
Rozetka.ua (Київ)
2 489 грн.
← купити
Миша бездротова Logitech Signature M650 Біла (910-006275WH) 249262
Rozetka.ua (Київ)
2 539 грн.
← купити
Миша бездротова Logitech Signature M650 Графіт (910-006253GRP) 239910
Rozetka.ua (Київ)
2 690 грн.
← купити
Миша бездротова Logitech Signature M650 Off White (910-006275) Білий 34929
Rozetka.ua (Київ)
2 603 грн.
← купити
Миша бездротова Logitech Signature M650 Off-White USB (910-006255) Білий 27851
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша бездротова Logitech Signature M650 Graphite (910-006253) Сірий 21099
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мишка Logitech Signature M650 Wireless Off-White (910-006255)
Rozetka.ua (Київ)
2 719 грн.
← купити
Мишка Logitech Signature M650 Wireless Graphite (910-006253)
Rozetka.ua (Київ)
2 798 грн.
← купити
Мишка Logitech Signature M650 Wireless for Business Off-White (910-006275)
Rozetka.ua (Київ)
2 597 грн.
← купити
Миша бездротова Logitech Signature M650 (910-006275) Off White USB
Rozetka.ua (Київ)
2 611 грн.
← купити
Миша бездротова Logitech Signature M650 (910-006255) Off-White USB
Rozetka.ua (Київ)
2 643 грн.
← купити
Миша ігрова бездротова для геймерів Logitech Signature M650 Off White (910-006255) білого кольору
Rozetka.ua (Київ)
2 785 грн.
← купити
Миша ігрова бездротова для геймерів Logitech Signature M650 Graphite (910-006253) графіт колір
Rozetka.ua (Київ)
2 275 грн.
← купити
Миша Logitech Signature M650 Wireless Mouse Off-White (910-006255)
Rozetka.ua (Київ)
2 965 грн.
← купити
Миша Logitech Signature M650 Wireless Mouse Graphite (910-006253)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша Logitech Signature M650 Wireless Rose (910-006254) [80907]
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша Logitech Signature M650 Wireless Off-White (910-006255) [80906]
Rozetka.ua (Київ)
2 049 грн.
← купити
Миша Logitech Signature Wireless M650 Off-White (910-006275) [82016]
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша Logitech Signature Wireless M650 Graphite (910-006274) [82015].
Rozetka.ua (Київ)
2 549 грн.
← купити
Мишка Logitech Signature M650 Wireless Graphite (910-006253) (910-006253)
Rozetka.ua (Київ)
2 587 грн.
← купити
Миша Logitech Signature M650 Wireless Off-White (910-006255) (910-006255)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша Logitech Signature M650 Wireless Mouse Off-White (910-006255)
Rozetka.ua (Київ)
2 148 грн.
← купити
Миша бездротова Logitech Signature M650 Off-White (910-006255)
Rozetka.ua (Київ)
2 714 грн.
← купити
Миша комп'ютерна Logitech Signature M650 Wireless OFF White B2B (910-006275) (6859756)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша Logitech Signature M650 Wireless Mouse Rose (910-006254)
Rozetka.ua (Київ)
2 266 грн.
← купити
Миша Logitech Signature M650 Wireless Off-White (910-006255) (6794324)
Rozetka.ua (Київ)
2 760 грн.
← купити
Миша бездротова Logitech Signature M650 Off White (910-006275)
Rozetka.ua (Київ)
2 684 грн.
← купити
Миша бездротова Logitech Signature M650 Off White (910-006275)
Rozetka.ua (Київ)
2 437 грн.
← купити
Велика ручна миша Logitech M750L Premium Series, бездротова безшумна миша, розумна миша, чорна, з USB-приймачем Logi Bolt, о
Rozetka.ua (Київ)
2 242 грн.
← купити
Logitech M650 [корпоративний клас] Бездротова офісна миша Bluetooth для чоловіків та жінок, дворежимна, для малої та середнь
Rozetka.ua (Київ)
1 907 грн.
← купити
Мишка Logitech Signature M650 Wireless for Business Off-White (910-006275)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мишка Logitech Signature M650 Wireless Off-White (910-006255)
Rozetka.ua (Київ)
2 622 грн.
← купити
Мишка Logitech Signature M650 Wireless Graphite (910-006253)
Rozetka.ua (Київ)
2 707 грн.
← купити
Мишка Logitech Signature M650 Wireles
Rozetka.ua (Київ)
1 450 грн.
← купити
Миша Logitech Signature M650 Wireless Off-White (910-006275)
Rozetka.ua (Київ)
2 301 грн.
← купити
Миша Logitech Signature M650 Wireless Off-White (910-006255)
Rozetka.ua (Київ)
1 752 грн.
← купити
Мишка Logitech Signature M650 Wireless for Business Off-White (910-006275)
Rozetka.ua (Київ)
2 441 грн.
← купити
Мишка Logitech Signature M650 Wireless Off-White (910-006255)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мишка Logitech Signature M650 Wireless Graphite (910-006253)
Rozetka.ua (Київ)
2 632 грн.
← купити
Миша комп'ютерна Logitech Signature M650 Wireless Mouse розмір L
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша бездротова Logitech Signature m650 (910-006253) Graphite usb
Rozetka.ua (Київ)
2 837 грн.
← купити
Миша бездротова Logitech Signature m650 (910-006255) Off-White usb
Rozetka.ua (Київ)
2 756 грн.
← купити
Мишка Logitech Signature m650 Wireless for Business Off-White (910-006275)
Rozetka.ua (Київ)
2 723 грн.
← купити
Миша logitech Signature m650 Wireless off-white b2b (910-006275)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша комп'ютерна Logitech Signature M650 Wireless Mouse розмір L
Rozetka.ua (Київ)
2 150 грн.
← купити
Миша Logitech Signature M650 Wireless Off- (910-006255)[11198]
Rozetka.ua (Київ)
2 948 грн.
← купити
Миша бездротова Logitech Signature M650 for Business Large Off-White звичайна Білий (454008)
Rozetka.ua (Київ)
2 624 грн.
← купити
Миша бездротова Logitech Signature M650 Off White для ноутбука Білий (411648)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша бездротова Logitech Signature M650 Off-White звичайна (395291)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша бездротова Logitech Signature M650 Off White (910-006275)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша бездротова Logitech Signature M650 Off-White (910-006255)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мишка бездротова Logitech M650 Wireless for Business 910-006274 Graphite
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша бездротова Logitech Signature M650 Off White (910-006275) Білий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша бездротова Logitech Signature M650 Graphite (910-006253) Сірий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша бездротова Logitech Signature M650 Off-White USB (910-006255) Білий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша Logitech Signature M650 Wireless Graphite (910-006253) (6794322)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Міша Logitech Signature M650 Wireless Off-White (910-006255) (6794324)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша комп'ютерна Logitech Signature M650 Wireless OFF-WHITE B2B (6859756)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша Logitech Signature M650 USB Graphite (910-006253)
Rozetka.ua (Київ)
2 693 грн.
← купити
Бездротова миша Logitech Signature M650 Wireless Off-White (910-006255)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротова миша Logitech Signature M650 Wireless Off-White (910-006275)
Rozetka.ua (Київ)
2 217 грн.
← купити
Logitech Signature M650 Wireless Mouse Off-White (910-006255)
Rozetka.ua (Київ)
1 852 грн.
← купити
Logitech Signature M650 Wireless Off-White (910-006275)
Rozetka.ua (Київ)
2 263 грн.
← купити
Logitech Signature M650 Wireless Mouse Rose (910-006254)
Rozetka.ua (Київ)
1 972 грн.
← купити
Logitech Signature M650 Wireless Mouse Graphite (910-006253)
Rozetka.ua (Київ)
2 470 грн.
← купити
Миша бездротова Logitech Signature M650 Off White (910-006255) для ігор геймерів біла
Rozetka.ua (Київ)
2 788 грн.
← купити
Миша бездротова Logitech Signature M650 Graphite (910-006253) для ігор геймерів графіт чорна
Rozetka.ua (Київ)
2 240 грн.
← купити
Мишка Logitech Signature M650 Wireless Graphite (910-006253) Logitech 910-006253 909074
Rozetka.ua (Київ)
2 771 грн.
← купити
Миша комп'ютерна Logitech Signature M650 Wireless OFF білий B2B (910-006275) (6859756)
Rozetka.ua (Київ)
2 720 грн.
← купити
Миша Logitech Signature M650 Wireless Off-білий (910-006255) (6794324)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша бездротова Logitech Signature M650 Wireless Off-White (910-006255)
Rozetka.ua (Київ)
1 889 грн.
← купити
Миша бездротова Logitech Signature M650 Wireless Graphite (910-006253)
Rozetka.ua (Київ)
2 229 грн.
← купити
Миша бездротова Logitech Signature M650 Wireless for Business Off-White (910-006275)
Rozetka.ua (Київ)
2 599 грн.
← купити
Мышь беспроводная Logitech Signature M650 Wireless Rose (910-006254)
Rozetka.ua (Київ)
1 999 грн.
← купити
Миша бездротова Logitech Signature M650 for Business Large (910-006392)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша Wireless Logitech Signature M650 (910-006275) Off 4000 dpi USB White
Rozetka.ua (Київ)
2 834 грн.
← купити
Миша Wireless Logitech Signature M650 Off USB 4000 dpi White (910-006255)
Rozetka.ua (Київ)
2 873 грн.
← купити
Миша бездротовий Logitech Signature M650 (910-006275) Off White USB
Rozetka.ua (Київ)
2 465 грн.
← купити
Миша бездротовий Logitech Signature M650 (910-006255) Off-White USB
Rozetka.ua (Київ)
2 496 грн.
← купити
Миша бездротова Logitech Signature M650 Off White (910-006275)
Rozetka.ua (Київ)
2 820 грн.
← купити
Миша бездротова Logitech Signature M650 Off-White (910-006255)
Rozetka.ua (Київ)
2 856 грн.
← купити
Мишка комп'ютерна Logitech Signature M650 Wireless Mouse Off-White (910-006255)
Rozetka.ua (Київ)
1 874 грн.
← купити
Мишка комп'ютерна Logitech Signature M650 Wireless Mouse Rose (910-006254)
Rozetka.ua (Київ)
2 001 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Logitech Signature M650, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мишка Logitech Signature M650. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мишка Logitech Signature M650 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія