шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
TP-LINK (підключення інтернету (wan))
Каталог товарів

Ціни109Опис Відгуки2Обговорення1Корисне4Аксесуари
Купити wi-Fi адаптер TP-LINK Archer AX1500 за ціною від 1869 грн.
Відео 29Фото 6

Характеристики та опис TP-LINK Archer AX1500

Габарити (мм): 260x135x39; 802.1x; WPA3; WPA2; WEP; Стандарти безпеки: WPA; підтримка DMZ; підтримка DDNS; підтримка VPN; DHCP-сервер; мережевий екран (Firewall); Beamforming; NAT; голосовий асистент: Amazon Alexa; Тактова частота (ГГц): 1.5; Кількість ядер: 3; Процесор: Broadcom BCM6750 + BCM43217
Рейтинг моделі: 5 з 5 (2 оцінки)
Рейтинг за відгуками:
0
11
Колір
Тип пристрою
роутер
Вхід даних (WAN-port)
Ethernet (RJ45)
Стандарти Wi-Fi
Wi-Fi 3 (802.11g)
Wi-Fi 4 (802.11n)
Wi-Fi 5 (802.11ac)
Wi-Fi 6 (802.11ax)
Кількість LAN портів
4 порти
Wi-Fi антен
4 шт.
Тип антен
зовнішня
Функції та можливості
NAT
Beamforming
мережевий екран (Firewall)
Додатково
DHCP-сервер
підтримка VPN
підтримка DDNS
підтримка DMZ
Стандарти безпеки
WPA
WEP
WPA2
WPA3
802.1x
Габарити
260x135x39 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
хороша модель, сподобалося
8 червня 2022, 00:45 #
Переваги:WiFi 6/5
Гигабит
Отличный сигнал антенн
Простая настройка

Недоліки:Пока ничего

Автор:Roman Piskunov

чудова модель, дуже сподобалося
17 грудня 2024, 15:30 #
Переваги:Швидкість мережі, красиво виглядає, додаток для керування

Недоліки:Поки нема

Коментар:Купували для збільшення швидкості в оператора. Взяли прозапас бо оператор більше 300Мбіт на даний час не видає. Зручне налаштування, є можливість розєднатиобєднати мережі 2.45 Ггц і розподілити пріорітети за пристроями. Може комусь знадобиться батьківський контроль то показує навіть сайти на які заходив пристій.

Автор:Микола

TP-Link AX1500 Wi-Fi 6 Range Extender (RE505X) Review - PCMag
Огляд TP-Link Archer AX1500: дешевий Wi-Fi 6 для дому
Обзор на TP-LINK Archer AX1500
від 1 869  до 2 958 грн.
Маршрутизатор TP-Link ARCHER AX1500
Secur.ua (Київ)
2 099 грн.
← купити
Маршрутизатор TP-Link ARCHER-AX1500
A-techno.com.ua (Київ)
2 359 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор TP-Link Archer AX1500
Click.ua (Київ)
← купити
TP-Link Маршрутизатор TP-Link Archer AX1500 Black (AX1500, Wi-Fi 6, 1хGE WAN, 4хGE LAN, MU-MIMO, Bea
MTA.ua (Київ)
← купити
Маршрутизатор TP-LINK ARCHER AX1500 (ARCHER-AX1500) ARCHER-AX1500
Moyo.ua (Київ)
← купити
Маршрутизатор TP-Link ARCHER-AX1500
Itbox.ua (Київ)
← купити
Маршрутизатор TP-LINK Archer AX1500 ARCHER-AX1500
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
TP-Link Archer AX1500 Маршрутизатор Archer-AX1500
Ntools.com.ua (Київ)
← купити
Wi-Fi Роутер TP-Link Archer AX1500
ШО (Київ)
← купити
Маршрутизатор Wi-Fi TP-Link Archer AX1500
Цифра (Київ)
2 005 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати TP-LINK Archer AX1500, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: wi-fi адаптер TP-LINK Archer AX1500. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на wi-fi адаптер TP-LINK Archer AX1500 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія