шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
TP-LINK (підключення інтернету (wan))
Каталог товарів

Ціни11Опис Відгуки  Обговорення4Корисне2Аксесуари
Купити wi-Fi адаптер TP-LINK Archer AX17 за ціною від 1624 грн.
Фото 4

Характеристики та опис TP-LINK Archer AX17

Габарити (мм): 215x117x32; Робоча температура (°C): 0 °C ~ +40; 802.1x; WPA3; WPA2; WEP; Стандарти безпеки: WPA; підтримка DMZ; підтримка DDNS; підтримка VPN; DHCP-сервер; Beamforming; режим MESH; NAT; Потужність передавача (dBm): 23; Антена: зовнішня; Швидкість LAN-портів: 1 Гбіт/с; LAN: Кількість LAN портів: 3 порти
Колір
Тип пристрою
роутер
Вхід даних (WAN-port)
Ethernet (RJ45)
Стандарти Wi-Fi
Wi-Fi 3 (802.11g)
Wi-Fi 4 (802.11n)
Wi-Fi 5 (802.11ac)
Wi-Fi 6 (802.11ax)
Кількість LAN портів
3 порти
Wi-Fi антен
4 шт.
Тип антен
зовнішня
Функції та можливості
NAT
режим MESH
Beamforming
Додатково
DHCP-сервер
підтримка VPN
підтримка DDNS
підтримка DMZ
Стандарти безпеки
WPA
WEP
WPA2
WPA3
802.1x
Габарити
215x117x32 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1600 грн.    до  2400 грн.

Мобильное приложение TP-Link Tether для Android
Мобильное приложение TP-Link Tether для iOS
від 1 624  до 2 332 грн.
TP-Link Archer AX17 Маршрутизатор ARCHER-AX17
Ntools.com.ua (Київ)
1 725 грн.
← купити
Маршрутизатор (роутер) TP-LINK Archer AX17
Denika.ua (Харків)
1 880 грн.
← купити
TP-Link Archer AX17 ArcherAX17
COMFY.ua (Київ)
1 759 грн.
← купити
Маршрутизатор TP-LINK Archer AX17
Bitovoy.com.ua (Київ)
1 624 грн.
← купити
Роутер Tp-Link Archer AX17
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
1 908 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор (роутер) TP-Link Archer AX17
Timesport.com.ua (Львів)
2 322 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор (роутер) TP-Link Archer AX17
Semtech.com.ua (Луцьк)
2 328 грн.
← купити
Маршрутизатор (роутер) TP-LINK Archer AX17
Rozetka.ua (Київ)
2 031 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор (роутер) TP-Link Archer AX17
Redprice.sale (Львів)
2 325 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор (роутер) TP-Link Archer AX17
Tomdom.in.ua (Львів)
2 331 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати TP-LINK Archer AX17, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: wi-fi адаптер TP-LINK Archer AX17. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на wi-fi адаптер TP-LINK Archer AX17 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія