шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
TP-LINK (підключення інтернету (wan))
Каталог товарів

Ціни112Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари10+
Купити wi-Fi адаптер TP-LINK Archer AX72 за ціною від 4098 грн.
Відео 14Фото 4

Характеристики та опис TP-LINK Archer AX72

Габарити (мм): 273x147x49; 802.1x; WPA3; WPA2; WEP; Стандарти безпеки: WPA; підтримка DMZ; підтримка DDNS; підтримка VPN; медіа сервер (DLNA); файл-сервер; FTP-сервер; DHCP-сервер; мережевий екран (Firewall); Beamforming; режим MESH; NAT; Тактова частота (ГГц): 1; Кількість ядер: 2; Потужність передавача (dBm): 23
Колір
Тип пристрою
роутер
Вхід даних (WAN-port)
Ethernet (RJ45)
Стандарти Wi-Fi
Wi-Fi 3 (802.11g)
Wi-Fi 4 (802.11n)
Wi-Fi 5 (802.11ac)
Wi-Fi 6 (802.11ax)
Кількість LAN портів
4 порти
Wi-Fi антен
6 шт.
Тип антен
зовнішня
Функції та можливості
NAT
режим MESH
Beamforming
мережевий екран (Firewall)
Додатково
DHCP-сервер
FTP-сервер
файл-сервер
медіа сервер (DLNA)
підтримка VPN
підтримка DDNS
підтримка DMZ
Стандарти безпеки
WPA
WEP
WPA2
WPA3
802.1x
Габарити
273x147x49 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  3800 грн.    до  6250 грн.

від 4 098  до 6 762 грн.
Маршрутизатор TP-Link ARCHER AX72
Secur.ua (Київ)
4 899 грн.
← купити
Маршрутизатор TP-Link ARCHER-AX72
A-techno.com.ua (Київ)
5 148 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор TP-Link Archer AX72
Click.ua (Київ)
← купити
TP-Link Маршрутизатор TP-Link Archer AX72
MTA.ua (Київ)
← купити
Маршрутизатор TP-Link ARCHER-AX72
Itbox.ua (Київ)
← купити
Маршрутизатор TP-LINK ARCHER AX72 AX5400 (ARCHER-AX72) ARCHER-AX72
Moyo.ua (Київ)
← купити
Wi-Fi роутер TP-LINK Archer AX72
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
TP-Link Archer AX72 Маршрутизатор AX5400 ARCHER-AX72
Ntools.com.ua (Київ)
← купити
Бездротовий маршрутизатор (роутер) TP-Link Archer AX72
Openshop.ua (Київ)
4 613 грн.
← купити
Wi-Fi Роутер TP-Link Archer AX72
ШО (Київ)
← купити
Маршрутизатор Wi-Fi TP-Link Archer AX72
Цифра (Київ)
4 524 грн.
← купити
Маршрутизатор Wi-Fi TP-Link Archer AX72
Stls.store (Київ)
4 604 грн.
← купити
TP-Link ARCHER-AX72
Mallprix.com (Київ)
4 369 грн.
← купити
Маршрутизатор TP-LINK Archer AX72
АЛЛО (Київ)
← купити
TP-LINK Archer AX72
Notebooker.ua (Київ)
4 098 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор (роутер) TP-Link Archer AX72
Tomdom.in.ua (Львів)
4 751 грн.
← купити
Маршрутизатор TP-Link ARCHER-AX72
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Wi-Fi роутер TP-LINK Archer AX72
Telemart.ua (Київ)
← купити
Маршрутизатор TP-Link ARCHER-AX72
Shkolyar-shop.com.ua (Одеса)
4 561 грн.
← купити
TP-Link Archer AX72
Tehnomart.com (Київ)
4 539 грн.
← купити
Маршрутизатор (роутер) TP-LINK Archer AX72
Denika.ua (Харків)
← купити
TP-Link Archer AX72 ARCHER-AX72
Luckylink.kiev.ua (Київ)
← купити
TP-Link Archer AX72 ArcherAX72
COMFY.ua (Київ)
← купити
Бездротовий маршрутизатор (роутер) TP-Link Archer AX72
Semtech.com.ua (Луцьк)
4 748 грн.
← купити
Маршрутизатор TP-Link Archer AX72 (ARCHER-AX72)
Техно Їжак (Київ)
← купити
Wi-Fi роутер TP-Link Archer AX72 AX5400 ARCHER-AX72
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Роутер TP-Link Archer AX72
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
5 339 грн.
← купити
Mesh-маршрутизатор TP-LINK ARCHER AX72 AX5400 дводіапазонний гігабітний ARCHER-AX72
Teploradost.com.ua (Київ)
← купити
Маршрутизатор TP-Link ARCHER-AX72
Q-techno.com.ua (Київ)
4 570 грн.
← купити
Маршрутизатор TP-LINK Archer AX72
Comtrading.ua (Київ)
4 699 грн.
← купити
Маршрутизатор TP-LINK Archer AX72 AX5400 4xGE LAN 1xGE WAN USB 3.0 MU-MIMO OFDMA (Archer AX72)
Nkt.ua (Київ)
← купити
Маршрутизатор TP-Link Archer AX72 (Archer-AX72) Archer-AX72
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Бездротовий маршрутизатор TP-Link Archer AX72
Mobaza.com.ua (Харків)
← купити
Роутер Wi-Fi TP-Link Archer AX72
Кібернетики (Київ)
← купити
TP-Link Archer AX72 (5400 Мбіт/с/b/g/n/ac/ax) USB 3.0
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
5 336 грн.
← купити
TP-Link ARCHER-AX72 (EU)
Mobileplanet.ua (Одеса)
4 821 грн.
← купити
TP-Link Archer AX72
AKS.ua (Київ)
← купити
Бездротовий маршрутизатор TP-Link Archer AX72 ARCHER-AX72
icom.net.ua (Київ)
4 138 грн.
← купити
Iнтернет роутер TP-Link Archer AX72 Wi-Fi 6 (2.4Gz/5Gz) 574+4804Мбит/с
Citrus.ua (Київ)
← купити
Wi-Fi роутер TP-LINK ARCHER AX72
Zhuk.ua (Київ)
← купити
TP-Link ARCHER-AX72 — Mesh Wi-Fi маршрутизатор
Comtrade.ua (Київ)
← купити
Маршрутизатор TP-Link Archer AX72
Tehnomarket.ua (Вінниця)
4 449 грн.
← купити
Wi-Fi Роутер TP-Link Archer AX72 (ARCHER-AX72) ARCHER-AX72
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Маршрутизатор TP-Link Archer AX72
Portativ.ua (Київ)
← купити
Бездротовий маршрутизатор TP-Link Archer AX72 (AX5400 Wi-Fi6, 1xGE WAN, 4xGE LAN, 1xUSB 3.0, MU-MIMO, OFDMA, DFS) UA
Sota.store (Київ)
4 494 грн.
← купити
Маршрутизатор TP-Link Archer ax72
Tviy-Dim.com (Київ)
4 533 грн.
← купити
Роутер TP-Link Archer AX72 AX5400 Black 802.11ax (Archer AX72)
MAUDAU (Київ)
5 698 грн.
← купити
TP-Link TP-LINK Archer AX72
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Бездротовий маршрутизатор TP-Link Archer AX72
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Роутер TP-Link Archer AX72 AX5400 Black 802.11ax (Archer AX72)
Compx.ua (Київ)
← купити
Маршрутизатор TP-LINK Archer AX72 WiFi6 / AX5400/ 1 Гбіт/с/ для потокової передачі 8K
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротовий маршрутизатор (роутер) TP-Link Archer AX72
Redprice.sale (Львів)
4 745 грн.
← купити
TP-LINK Archer AX72
Notebooker.ua (Київ)
← купити
Бездротовий маршрутизатор (роутер) TP-Link Archer AX72
Redprice.sale (Львів)
4 301 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор (роутер) TP-Link Archer AX72
Timesport.com.ua (Львів)
4 742 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор (роутер) TP-Link Archer AX72
Timesport.com.ua (Львів)
4 298 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор (роутер) TP-Link Archer AX72
Tomdom.in.ua (Львів)
4 307 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор (роутер) TP-Link Archer AX72
Semtech.com.ua (Луцьк)
4 304 грн.
← купити
Wi-Fi роутер TP-LINK Archer AX72
Кібернетики (Київ)
← купити
Маршрутизатор TP-Link Archer AX72
MAUDAU (Київ)
5 179 грн.
← купити
Маршрутизатор TP-Link ARCHER-AX72
MAUDAU (Київ)
5 811 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор TP-Link Archer AX72
MAUDAU (Київ)
5 193 грн.
← купити
TP-Link Маршрутизатор ARCHER AX72 AX5400 4xGE LAN 1xGE WAN USB 3.0 MU-MIMO OFDMA
MAUDAU (Київ)
4 732 грн.
← купити
Роутер бездротовий TP-Link Archer AX72 (UA)
MAUDAU (Київ)
5 488 грн.
← купити
Роутер TP-LINK Archer AX72, чорний, Wi-Fi 6, до 5400 Mb/s, 2.4/5GHz, 4x100/1000 Mb/s, RJ45 100/1000Mb/s (Gb), 6 зовнішні нез
MAUDAU (Київ)
← купити
Маршрутизатор TP-Link (ARCHER-AX72)
MAUDAU (Київ)
5 366 грн.
← купити
TP-Link Маршрутизатор ARCHER AX72 AX5400 4xGE LAN 1xGE WAN USB 3.0 MU-MIMO OFDMA E-ARCHER-AX72
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Роутер TP-LINK Archer AX72, Black, Wi-Fi 6, до 5400 Mb/s, 2.4/5GHz, 4x100/1000 Mb/s, RJ45 100/1000Mb/s (Gb), 6 зовнішні незн
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
4 853 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор TP-Link Archer AX72
Rozetka.ua (Київ)
5 039 грн.
← купити
Маршрутизатор TP-LINK ARCHER AX72 AX5400, 4xGE LAN, 1xGE WAN, 1xUSB 3.0 , MESH
Rozetka.ua (Київ)
5 455 грн.
← купити
Маршрутизатор ARCHER AX72 AX5400, 4xGE LAN, 1xGE WAN, 1xUSB 3.0 , MESH TP-Link (2000003287529)
Rozetka.ua (Київ)
5 620 грн.
← купити
Роутер Archer AX72, Black, Wi-Fi 6, до 5400 Mb/s TP-Link (2000003328475)
Rozetka.ua (Київ)
6 762 грн.
← купити
Маршрутизатор TP-Link ARCHER-AX72
Rozetka.ua (Київ)
5 548 грн.
← купити
Роутер TP-Link Archer AX72
Rozetka.ua (Київ)
5 640 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор TP-Link Archer AX72
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Маршрутизатор Wi-Fi Роутер TP-Link Archer AX72 (ARCHER-AX72)
Rozetka.ua (Київ)
5 765 грн.
← купити
Маршрутизатор бездротовий TP-Link Archer AX72 AX5400 4xGE LAN 1xGE WAN USB 3.0 MU-MIMO OFDMA 2.4 ГГц/5 ГГц
Rozetka.ua (Київ)
5 979 грн.
← купити
Wi-Fi роутер TP-Link Archer AX72 Wi-Fi 6 AX5400 Beamforming (р.272.5 х 147.2 х 49.2 мм)
Rozetka.ua (Київ)
5 499 грн.
← купити
Маршрутизатор TP-Link Archer AX72 (AX5400 Дводіапазонний гігабітний Wi-Fi 6 маршрутизатор)
Rozetka.ua (Київ)
5 310 грн.
← купити
Маршрутизатор TP-LINK Archer AX72
Rozetka.ua (Київ)
4 945 грн.
← купити
Роутер TP-Link Archer AX72, AX5400, WI-FI 6, VPN, MU-MIMO, OFDMA, Gigabit, Beamforming, HomeShield, OneMesh, USB 3.0, 2.4G,
Rozetka.ua (Київ)
6 650 грн.
← купити
Маршрутизатор TP-Link Archer AX72
Rozetka.ua (Київ)
4 949 грн.
← купити
Маршрутизатор TP-Link ARCHER-AX72
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротовий маршрутизатор TP-Link Archer AX72 Black 27867
Rozetka.ua (Київ)
5 827 грн.
← купити
Маршрутизатор TP-LINK Archer AX72
Rozetka.ua (Київ)
5 112 грн.
← купити
Маршрутизатор TP-Link Archer AX72
Rozetka.ua (Київ)
5 140 грн.
← купити
Маршрутизатор Wi-Fi Роутер TP-Link Archer AX72 (ARCHER-AX72)
Rozetka.ua (Київ)
5 779 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор (роутер) TP-Link Archer AX72 [86838]
Rozetka.ua (Київ)
4 599 грн.
← купити
Маршрутизатор TP-Link ARCHER-AX72
Rozetka.ua (Київ)
5 449 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор TP-Link Archer AX72
Rozetka.ua (Київ)
5 089 грн.
← купити
Маршрутизатор (роутер) TP-LINK Archer AX72
Rozetka.ua (Київ)
5 291 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор TP-Link Archer AX72
Rozetka.ua (Київ)
4 992 грн.
← купити
Маршрутизатор TP-Link ARCHER-AX72
Rozetka.ua (Київ)
6 250 грн.
← купити
Маршрутизатор TP-Link Archer ax72
Rozetka.ua (Київ)
5 132 грн.
← купити
Маршрутизатор TP-Link Archer AX72 (AX5400 Дводіапазонний гігабітний Wi-Fi 6 маршрутизатор)
Rozetka.ua (Київ)
5 259 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор(роутер) TP-Link Archer AX72 Чорний (424959)
Rozetka.ua (Київ)
6 124 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор TP-Link Archer AX72
Rozetka.ua (Київ)
6 075 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор TP-Link Archer AX72 Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Маршрутизатор TP-LINK ARCHER AX72 AX5400, 4xGE LAN, 1xGE WAN, 1xUSB 3.0, MESH
Rozetka.ua (Київ)
6 491 грн.
← купити
Маршрутизатор TP-Link ARCHER-AX72
Rozetka.ua (Київ)
6 107 грн.
← купити
Роутер TP-Link Archer AX72 AX5400 Black 802.11ax (Archer AX72)
Rozetka.ua (Київ)
5 512 грн.
← купити
TP-Link Archer AX72
Rozetka.ua (Київ)
5 537 грн.
← купити
Роутер TP-LINK Archer AX72, чорний, Wi-Fi 6, до 5400 Mb/s, 2.4/5GHz, 4x100/1000 Mb/s, RJ45 100/1000Mb/s (Gb), 6 зовнішні нез
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Роутер бездротовий TP-Link Archer AX72 (UA)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Маршрутизатор TP-Link Archer AX72
Rozetka.ua (Київ)
5 099 грн.
← купити
Маршрутизатор TP-LINK ARCHER AX72 AX5400, 4xGE LAN, 1xGE WAN, 1xUSB 3.0, MESH
Rozetka.ua (Київ)
5 634 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор TP-Link Archer AX72 (AX5400 Wi-Fi6, 1xGE WAN, 4xGE LAN, 1xUSB 3.0, MU-MIMO, OFDMA, DFS)
Rozetka.ua (Київ)
5 119 грн.
← купити
Маршрутизатор TP-Link ARCHER-AX72
Rozetka.ua (Київ)
5 599 грн.
← купити
Роутер TP-Link Archer AX72 (UA)
Rozetka.ua (Київ)
5 261 грн.
← купити
Маршрутизатор TP-Link ARCHER-AX72
Rozetka.ua (Київ)
6 413 грн.
← купити
Маршрутизатор бездротовий TP-Link Archer AX72 AX5400 4xGE LAN 1xGE WAN USB 3.0 MU-MIMO OFDMA 2.4 ГГц/5 ГГц
Rozetka.ua (Київ)
5 565 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор (роутер) TP-Link Archer AX72
Rozetka.ua (Київ)
6 285 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати TP-LINK Archer AX72, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: wi-fi адаптер TP-LINK Archer AX72. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на wi-fi адаптер TP-LINK Archer AX72 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія