шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
TP-LINK (підключення інтернету (wan))
Каталог товарів

Ціни131Опис Відгуки11Обговорення17Корисне11Аксесуари
Купити wi-Fi адаптер TP-LINK Archer C80 за ціною від 1649 грн.
Відео 28Фото 9

Характеристики та опис TP-LINK Archer C80

Габарити (мм): 215x117x32; Робоча температура (°C): 0 °C ~ +40; 802.1x; WPA2; WEP; Стандарти безпеки: WPA; підтримка DMZ; підтримка DDNS; DHCP-сервер; мережевий екран (Firewall); Beamforming; NAT; Тактова частота (ГГц): 1.2; Потужність передавача (dBm): 23; Антена: зовнішня; Швидкість LAN-портів: 1 Гбіт/с
Рейтинг моделі: 5 з 5 (11 оцінок)
Рейтинг за відгуками:
0
38
Колір
Тип пристрою
роутер
Вхід даних (WAN-port)
Ethernet (RJ45)
Стандарти Wi-Fi
Wi-Fi 3 (802.11g)
Wi-Fi 4 (802.11n)
Wi-Fi 5 (802.11ac)
Кількість LAN портів
4 порти
Wi-Fi антен
4 шт.
Тип антен
зовнішня
Функції та можливості
NAT
Beamforming
мережевий екран (Firewall)
Додатково
DHCP-сервер
підтримка DDNS
підтримка DMZ
Стандарти безпеки
WPA
WEP
WPA2
802.1x
Габарити
215x117x32 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1600 грн.    до  2500 грн.

0
3
8
хороша модель, сподобалося
1 грудня 2024, 22:28 #
Переваги:Швидкість та стабільність Archer C80 підтримує стандарт Wi-Fi 5 802.11ac, і на практиці я отримав дуже стабільне зєднання на великих відстанях у будинку. Потоки даних не обриваються, навіть коли я передаю великі файли чи дивлюсь 4K відео.

Зручна настройка Налаштування роутера займає кілька хвилин завдяки зрозумілому інтерфейсу. Я підключив його через додаток TP-Link Tether, що дозволяє швидко налаштовувати параметри без потреби в ПК.

Покриття Завдяки чотирьом антенам, покриття мережі на великій площі 2-3 кімнати стабільне, що є важливим для мене, оскільки у мене багатокімнатна квартира.

Множинні пристрої Archer C80 ефективно працює з кількома пристроями одночасно. У мене підключено кілька смартфонів, ноутбуків і навіть смарт-телевізор і роутер не дає збоїв, навіть коли всі пристрої активно використовують Інтернет.

Ціна Для такого рівня характеристик це один з найкращих варіантів за розумну ціну.

Недоліки:Не найвища швидкість на 5 ГГц Хоча загалом роутер працює добре, швидкість на частоті 5 ГГц не завжди відповідає заявленим значенням, особливо при відстані більше 5-7 метрів від роутера. Це може бути проблемою для великих будинків або офісів.

Відсутність підтримки Wi-Fi 6 Хоча роутер підтримує стандарт Wi-Fi 5, він не має підтримки Wi-Fi 6, що робить його менш перспективним у майбутньому для користувачів, які планують оновлювати свої пристрої на нові стандарти.

Дизайн Дизайн може здатися трохи громіздким і не дуже естетичним для тих, хто прагне до більш стильних і компактних пристроїв. Його великі антени займають чимало місця на полиці або столі.

Обмеження по функціоналу для більш досвідчених користувачів Для більш технічно підкованих користувачів може бути обмеженням відсутність додаткових налаштувань, таких як більш детальне управління QoS Quality of Service, VPN або інших просунутих функцій.

Коментар:Я вже кілька місяців користуюсь роутером TP-LINK Archer C80 і можу поділитися своїми враженнями. Це досить потужний пристрій, який справляється з усіма завданнями, які я перед ним ставлю. Він добре підходить для звичайного домашнього використання, роботи з кількома пристроями та перегляду відео в HD/4K якості. Однак для тих, хто хоче майбутнєproof рішення або максимальну швидкість на всіх відстанях, краще звернути увагу на моделі з підтримкою Wi-Fi 6.

Автор:Олег  пользуюсь TP-LINK Archer C80 кілька місяців

отличная модель, очень понравилось
7 серпня 2021, 16:02 #
Переваги:Скорость, покрытие, панель управление, гибкость настройки, цена

Недоліки:Не нашел.

Коментар:Отличный роутер за такие деньги. 5 Ггц скорость дают отличную. Сам роутер дает отличное покрытие по всей квартире. Отличная панель управление роутером, обновление по воздуху, гибкие настройки. В целом рекомендую к покупке, очень доволен.

Автор:Ростислав  пользуюсь TP-LINK Archer C80 кілька місяців

отличная модель, очень понравилось
18 січня 2021, 10:03 #
Переваги:Скорость, покрытие

Недоліки:Пока не нашел

Коментар:шикарный роутер за эти деньги, до этого был TP Link 841, скорость небо и земля в сравнении со старым, на 5 ГГц по воздуху качает больше 200 Мб. Раньше цифры больше 50-60 не видел. ПО на много приятней и удобней чем было в старом роутере. Доволен, рекомендую

Автор:Иван Бан-к

Показано 3 з 11 відгуків
ще 8 відгуків
Эмулятор веб интерфейса в режиме роутера
Обзор на TP-LINK Archer C80
Connect to the TP-Link Archer C80 Router for Less Than $40 With ...
від 1 649  до 2 970 грн.
Маршрутизатор Wi-Fi TP-Link Archer C80
Secur.ua (Київ)
1 999 грн.
← купити
Маршрутизатор TP-Link ARCHER-C80
A-techno.com.ua (Київ)
← купити
Маршрутизатор TP-LINK ARCHER C80
Artline.ua (Київ)
1 899 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор TP-Link Archer C80
Click.ua (Київ)
← купити
TP-Link Маршрутизатор TP-Link Archer C80 Black
MTA.ua (Київ)
← купити
Маршрутизатор TP-Link ARCHER C80 ARCHER-C80
Moyo.ua (Київ)
← купити
Маршрутизатор TP-Link ARCHER-C80
Itbox.ua (Київ)
← купити
Wi-Fi роутер TP-LINK Archer С80
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Бездротовий маршрутизатор (роутер) TP-Link Archer C80
Openshop.ua (Київ)
1 730 грн.
← купити
TP-LINK Archer C80 Маршрутизатор Archer-C80
Ntools.com.ua (Київ)
← купити
Wi-Fi Роутер TP-Link ARCHER C80
ШО (Київ)
← купити
Маршрутизатор Wi-Fi TP-Link Archer C80
Цифра (Київ)
1 910 грн.
← купити
Маршрутизатор Wi-Fi TP-Link Archer C80
Stls.store (Київ)
1 943 грн.
← купити
TP-Link ARCHER-C80
Mallprix.com (Київ)
1 821 грн.
← купити
Wi-Fi роутер TP-LINK Archer C80
АЛЛО (Київ)
← купити
TP-Link Archer C80
AKS.ua (Київ)
← купити
Маршрутизатор TP-LINK ARCHER C80 AC1900 (Black)
Jabko.ua (Львів)
← купити
Бездротовий маршрутизатор (роутер) TP-Link Archer C80
Tomdom.in.ua (Львів)
2 422 грн.
← купити
TP-LINK Archer C80
Notebooker.ua (Київ)
← купити
Маршрутизатор TP-Link ARCHER-C80
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Маршрутизатор (роутер) TP-LINK Archer C80 AC1900 (ARCHER-C80) ARCHER-C80
Skay.ua (Одеса)
← купити
Wi-Fi роутер TP-LINK Archer C80
Telemart.ua (Київ)
← купити
Маршрутизатор tp-link Archer c80
Tviy-Dim.com (Київ)
1 915 грн.
← купити
TP-Link ARCHER C80
Tehnomart.com (Київ)
1 890 грн.
← купити
Маршрутизатор TP-Link Archer C80
Portativ.ua (Київ)
← купити
Двохдіапазонний бездротовий маршрутизатор (роутер) TP-Link ARCHER C80 Black
Goldtech.ua (Полтава)
1 977 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор TP-Link Archer C80
Sota.store (Київ)
1 843 грн.
← купити
TP-Link ARCHER-C80 (UA)
Mobileplanet.ua (Одеса)
← купити
TP-Link Archer C80 ARCHER-C80
Luckylink.kiev.ua (Київ)
← купити
TP-Link Archer C80 ArcherC80
COMFY.ua (Київ)
← купити
Бездротовий маршрутизатор TP-Link ARCHER C80 (AC1900, 1хGE WAN, 4хGE LAN, MU-MIMO, Beamforming, Airtime Fairness, 4 зовнішні
Foroom.com.ua (Київ)
2 004 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор (роутер) TP-Link Archer C80
Semtech.com.ua (Луцьк)
2 419 грн.
← купити
Маршрутизатор TP-Link ARCHER-C80
Q-techno.com.ua (Київ)
2 059 грн.
← купити
Маршрутизатор TP-Link Archer C80 (ARCHER-C80)
Техно Їжак (Київ)
1 721 грн.
← купити
Wi-Fi роутер TP-Link Archer C80
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Маршрутизатор роутер TP-LINK Archer C80
Denika.ua (Харків)
1 799 грн.
← купити
Роутер TP-LINK Archer C80
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
2 402 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор TP-Link AC1900/5xLAN Gigabit Ports Archer C80
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Маршрутизатор TP-Link ARCHER C80 AC1900, 4xGE LAN, 1xGE WAN, MU-MIMO, Beamforming (ARCHER-C80)
Nkt.ua (Київ)
← купити
Бездротовий маршрутизатор TP-Link Archer C80
Svn.kiev.ua (Київ)
2 011 грн.
← купити
Маршрутизатор TP-Link Archer C80 (ARCHER-C80) ARCHER-C80
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Wi-Fi роутер TP-LINK Archer C80
Mobaza.com.ua (Харків)
← купити
Роутер Wi-Fi TP-Link Archer C80 AC1900
Кібернетики (Київ)
← купити
Маршрутизатор TP-LINK Archer C80
Bitovoy.com.ua (Київ)
2 086 грн.
← купити
Інтернет роутер TP-Link Archer C80 (2.4Gz / 5Gz) 1900 Мбіт/с
Citrus.ua (Київ)
← купити
Wi-Fi роутер TP-Link Archer C80
Zhuk.ua (Київ)
← купити
TP-Link Archer C80 — Wi-Fi роутер 802.11ac 1xWAN 4xLAN Gigabit Ethernet
Comtrade.ua (Київ)
← купити
WiFi роутер TP-LINK Archer C80 AC1900
Titan.ua (Львів)
← купити
Маршрутизатор TP-Link Archer C80, AC1900
Tehnomarket.ua (Вінниця)
1 849 грн.
← купити
Wi-Fi Роутер TP-Link Archer C80
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Роутер TP-Link Archer C80 AC1900 Black 802.11ac (Archer-C80)
MAUDAU (Київ)
2 325 грн.
← купити
TP-Link Archer C80
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Бездротовий маршрутизатор TP-Link Archer C80
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Маршрутизатор TP-LINK Archer C80 WiFi 5 / AC1900 /1 Гбіт/с
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Маршрутизатор TP-Link ARCHER-C80Damage (пошкоджена упаковка) ARCHER-C80Damage
Moyo.ua (Київ)
1 649 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор (роутер) TP-Link Archer C80
Redprice.sale (Львів)
2 416 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор (роутер) TP-Link Archer C80
Zaua.store (Львів)
1 794 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор (роутер) TP-Link Archer C80
Timesport.com.ua (Львів)
2 413 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор (роутер) TP-Link Archer C80
Timesport.com.ua (Львів)
1 791 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор (роутер) TP-Link Archer C80
Tomdom.in.ua (Львів)
1 800 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор (роутер) TP-Link Archer C80
Semtech.com.ua (Луцьк)
1 797 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор (роутер) TP-Link Archer C80
Saren.com.ua (Львів)
2 000 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор TP-Link Archer C80
Mobaza.com.ua (Харків)
← купити
Точка доступу з функцією маршрутизації, мережеве обладнання 1900MBPS 1000M 4P DUAL BAND ARCHER C80 TP-LINK
MAUDAU (Київ)
2 399 грн.
← купити
Роутер TP-Link Archer C80 (UA UCRF)
MAUDAU (Київ)
2 201 грн.
← купити
WI-FI роутер маршрутизатор TP-Link ARCHER C-80 AC1900
MAUDAU (Київ)
2 299 грн.
← купити
Маршрутизатор TP-Link Archer C80 AC1900
MAUDAU (Київ)
2 159 грн.
← купити
Маршрутизатор TP-Link ARCHER-C80
MAUDAU (Київ)
2 176 грн.
← купити
TP-Link Маршрутизатор ARCHER C80 AC1900 4xGE LAN 1xGE WAN MU-MIMO Beamforming
MAUDAU (Київ)
2 066 грн.
← купити
Роутер TP-LINK Archer C80 чорний, Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac, до 1900 Mb/s, 2.4/5GHz, 4x100/1000 Mb/s, RJ45 100/1000Mb/s (Gb), 4
MAUDAU (Київ)
2 388 грн.
← купити
Маршрутизатор TP-Link (ARCHER-C80)
MAUDAU (Київ)
2 189 грн.
← купити
TP-Link Маршрутизатор ARCHER C80 AC1900 4xGE LAN 1xGE WAN MU-MIMO Beamforming E-ARCHER-C80
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Бездротовий маршрутизатор Archer C80 AC1900 Archer C80 AC1900 (6708987) YC-6708987
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Маршрутизатор TP-Link Archer C80
Rozetka.ua (Київ)
2 137 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор TP-Link Archer C80
Rozetka.ua (Київ)
2 229 грн.
← купити
Маршрутизатор TP-LINK ARCHER C80 AC1900, 4xGE LAN, 1xGE WAN, MESH
Rozetka.ua (Київ)
2 294 грн.
← купити
Маршрутизатор ARCHER C80 AC1900, 4xGE LAN, 1xGE WAN, MESH TP-Link (2000003286157)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротовий маршрутизатор Archer C80 AC1900 TP-Link (2000003432349)
Rozetka.ua (Київ)
2 239 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор (роутер) TP-Link Archer C80
Rozetka.ua (Київ)
1 903 грн.
← купити
Маршрутизатор TP-Link ARCHER-C80 (17038)
Rozetka.ua (Київ)
2 481 грн.
← купити
Роутер TP-Link Archer C80
Rozetka.ua (Київ)
2 376 грн.
← купити
Маршрутизатор Wi-Fi Роутер TP-Link Archer C80
Rozetka.ua (Київ)
2 195 грн.
← купити
Маршрутизатор TP-Link Archer C80 AC1900 бездротовий 4xGE LAN 1xGE WAN MU-MIMO Beamforming 2.4 ГГц/5 ГГц
Rozetka.ua (Київ)
2 688 грн.
← купити
Wi-Fi роутер TP-Link Archer C80 Wi-Fi 5 (802.11ac) AC1900 MU-MIMO (р.215 х 117 х 32 мм)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Маршрутизатор TP-Link Archer C80 (AC1900 Dual Band Wireless Gigabit Router)
Rozetka.ua (Київ)
2 230 грн.
← купити
Маршрутизатор TP-Link ARCHER-C80
Rozetka.ua (Київ)
2 075 грн.
← купити
Маршрутизатор TP-Link Archer C80, AC1900
Rozetka.ua (Київ)
2 089 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор TP-Link Archer C80
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Маршрутизатор TP-Link ARCHER-C80
Rozetka.ua (Київ)
2 054 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор TP-Link Archer C80 ( зовнішній адаптер живлення ) 22562
Rozetka.ua (Київ)
2 355 грн.
← купити
Маршрутизатор TP-Link ARCHER-C80
Rozetka.ua (Київ)
2 130 грн.
← купити
Маршрутизатор TP-Link ARCHER C80
Rozetka.ua (Київ)
2 103 грн.
← купити
Маршрутизатор Wi-Fi Роутер TP-Link Archer C80
Rozetka.ua (Київ)
2 689 грн.
← купити
Маршрутизатор TP-LINK Archer C80
Rozetka.ua (Київ)
2 451 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор TP-Link Archer C80 [64974]
Rozetka.ua (Київ)
2 049 грн.
← купити
Маршрутизатор TP-LINK ARCHER C80 AC1900 4xGE LAN 1xGE WAN MU-MIMO Beamforming (ARCHER-C80)
Rozetka.ua (Київ)
2 055 грн.
← купити
Wi-Fi роутер TP-LINK Archer C80 AC1900
Rozetka.ua (Київ)
1 868 грн.
← купити
Двохдіапазонний бездротовий маршрутизатор (роутер) TP-Link ARCHER C80 (AC1900, 1хGE WAN, 4хGE LAN, MU-MIMO, Beamforming, Air
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Маршрутизатор TP-Link ARCHER-C80
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротовий маршрутизатор TP-Link Archer C80
Rozetka.ua (Київ)
2 252 грн.
← купити
Маршрутизатор TP-Link ARCHER-C80
Rozetka.ua (Київ)
2 587 грн.
← купити
Роутер TP-LINK Archer C80
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротовий маршрутизатор TP-Link ARCHER C80 4 зовнішні антени
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротовий маршрутизатор TP-Link Archer C80
Rozetka.ua (Київ)
2 209 грн.
← купити
Маршрутизатор TP-Link ARCHER-C80 (160290)
Rozetka.ua (Київ)
2 532 грн.
← купити
Маршрутизатор TP-Link ARCHER-C80
Rozetka.ua (Київ)
2 662 грн.
← купити
Маршрутизатор tp-link Archer c80
Rozetka.ua (Київ)
2 197 грн.
← купити
Маршрутизатор TP-Link Archer C80 (AC1900 Dual Band Wireless Gigabit Router)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Маршрутизатор TP-LINK Archer C80 WiFi 5 / AC1900 /1 Гбіт/с
Rozetka.ua (Київ)
← купити
WI-FI роутер маршрутизатор TP-Link ARCHER C-80 AC1900
Rozetka.ua (Київ)
2 499 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор(роутер) TP-Link Archer C80 Чорний (320189)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротовий маршрутизатор TP-Link Archer C80
Rozetka.ua (Київ)
2 479 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор TP-Link Archer C80 ( зовнішній адаптер живлення )
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Маршрутизатор TP-LINK ARCHER C80 AC1900, 4x GE LAN, 1x GE WAN, MESH
Rozetka.ua (Київ)
2 649 грн.
← купити
Роутер TP-Link Archer C80 AC1900 Black 802.11ac (Archer-C80)
Rozetka.ua (Київ)
2 258 грн.
← купити
TP-Link Archer C80
Rozetka.ua (Київ)
2 359 грн.
← купити
Маршрутизатор Wi-Fi Роутер TP-Link Archer C80
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Роутер TP-LINK Archer C80 чорний, Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac, до 1900 Mb/s, 2.4/5GHz
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротовий маршрутизатор Archer C80 AC1900 Archer C80 AC1900 (6708987)
Rozetka.ua (Київ)
2 404 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор TP-Link Archer C80
Rozetka.ua (Київ)
2 493 грн.
← купити
Маршрутизатор TP-Link Archer C80
Rozetka.ua (Київ)
2 129 грн.
← купити
Маршрутизатор TP-LINK ARCHER C80 AC1900, 4xGE LAN, 1xGE WAN, MESH
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Маршрутизатор TP-LINK Archer C80 WiFi 5 / AC1900 /1 Гбіт/с
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротовий маршрутизатор TP-Link ARCHER C80 (AC1900, 1хGE WAN, 4хGE LAN, MU-MIMO, Beamforming, Airtime Fairness, 4 зовнішні
Rozetka.ua (Київ)
2 065 грн.
← купити
Маршрутизатор TP-Link ARCHER-C80
Rozetka.ua (Київ)
2 285 грн.
← купити
Маршрутизатор TP-Link ARCHER-C80
Rozetka.ua (Київ)
2 467 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор TP-Link Archer C80
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Маршрутизатор TP-Link ARCHER-C80
Rozetka.ua (Київ)
2 850 грн.
← купити
Маршрутизатор TP-Link Archer C80 AC1900 бездротовий 4xGE LAN 1xGE WAN MU-MIMO Beamforming 2.4 ГГц/5 ГГц
Rozetka.ua (Київ)
2 471 грн.
← купити
Роутер TP-LINK Archer C80, Black
Rozetka.ua (Київ)
2 317 грн.
← купити
Маршрутизатор TP-Link ARCHER-C80
Rozetka.ua (Київ)
2 970 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати TP-LINK Archer C80, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: wi-fi адаптер TP-LINK Archer C80. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на wi-fi адаптер TP-LINK Archer C80 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія