шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
TP-LINK (підключення інтернету (wan))
Каталог товарів

Ціни82Опис Відгуки  Обговорення1Корисне2Аксесуари
Купити wi-Fi адаптер TP-LINK RE605X за ціною від 2839 грн.
Відео 12Фото 5

Характеристики та опис TP-LINK RE605X

Габарити (мм): 74x46x125; Робоча температура (°C): 0 °C ~ +40; WPA2; WEP; Стандарти безпеки: WPA; режим MESH; репітер; режим моста; Потужність передавача (dBm): 30; Антена: зовнішня; Швидкість LAN-портів: 1 Гбіт/с; WAN: LAN: Кількість LAN портів: 1 порт; Смуга пропускання (МГц): 80; Макс. швидкість при 5 ГГц (Мбіт/с): 1201
Колір
Тип пристрою
підсилювач Wi-Fi / точка доступу /
Вхід даних (WAN-port)
Ethernet (RJ45)
Wi-Fi
Стандарти Wi-Fi
Wi-Fi 3 (802.11g)
Wi-Fi 4 (802.11n)
Wi-Fi 5 (802.11ac)
Wi-Fi 6 (802.11ax)
Кількість LAN портів
1 порт
Wi-Fi антен
2 шт.
Тип антен
зовнішня
Функції та можливості
режим моста
репітер
режим MESH
Стандарти безпеки
WPA
WEP
WPA2
Габарити
74x46x125 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  2500 грн.    до  3900 грн.

TP-Link RE600X AX1800 Wi-Fi 6 Range Extender Review | PCMag
Мобильное приложение TP-Link Tether для iOS
ПЗСсылка на App Store
Мобильное приложение TP-Link Tether для Android
ПЗСсылка на Play Market
від 2 839  до 4 152 грн.
Ретранслятор TP-Link RE605X
A-techno.com.ua (Київ)
3 437 грн.
← купити
Точка доступу TP-Link RE605X
Click.ua (Київ)
3 198 грн.
← купити
TP-Link Ретранслятор TP-Link RE605X White Wi-Fi
MTA.ua (Київ)
2 999 грн.
← купити
Ретранслятор TP-Link RE605X
Itbox.ua (Київ)
← купити
Повторювач Wi-Fi сигналу TP-LINK RE605X AX1800 1хGE ext. ant x2 OneMesh RE605X
Moyo.ua (Київ)
3 199 грн.
← купити
Повторювач Wi-Fi TP-Link RE605X
Openshop.ua (Київ)
3 269 грн.
← купити
Точка доступу TP-Link RE605X
ШО (Київ)
← купити
Антена та підсилювач Wi-Fi TP-Link RE605X
Цифра (Київ)
3 074 грн.
← купити
Антена та підсилювач Wi-Fi TP-Link RE605X
Stls.store (Київ)
3 128 грн.
← купити
TP-Link RE605X
Mallprix.com (Київ)
2 967 грн.
← купити
TP-LINK RE605X
АЛЛО (Київ)
← купити
Повторювач Wi-Fi TP-Link RE605X
Tomdom.in.ua (Львів)
3 166 грн.
← купити
TP-LINK RE605X
Notebooker.ua (Київ)
← купити
Ретранслятор TP-Link RE605X
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Підсилювач сигналу WiFi TP-LINK RE605X AX1800 (RE605X)
Skay.ua (Одеса)
← купити
Ретранслятор TP-LINK RE605X
Telemart.ua (Київ)
← купити
Повторювач Wi-Fi TP-LINK RE605X
Denika.ua (Харків)
← купити
TP-Link RE605X
Tehnomart.com (Київ)
2 983 грн.
← купити
Повторювач Wi-Fi TP-Link RE605X
Semtech.com.ua (Луцьк)
3 163 грн.
← купити
Розширювач покриття Wi-Fi TP-Link RE605X
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Підсилювач WiFi сигналу TP-Link RE605X
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Підсилювач WiFi сигналу TP-Link RE605X (RE605X)
Nkt.ua (Київ)
← купити
Підсилювач Wi-Fi сигналу TP-LINK RE605X
E-server.com.ua (Київ)
← купити
TP-Link RE605X
AKS.ua (Київ)
← купити
Пiдсилювачi Wi-Fi сигналу TP-Link RE605X AX1800 574+1201Мбіт/с
Citrus.ua (Київ)
← купити
Ретранслятор TP-LINK RE605X
Zhuk.ua (Київ)
← купити
TP-Link RE605X — Ретранслятор Wi-Fi 802.11ax
Comtrade.ua (Київ)
← купити
Ретранслятор TP-Link RE605X
Tehnomarket.ua (Вінниця)
3 229 грн.
← купити
Репітер Wi-Fi TP-Link RE605X
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Повторювач Wi-Fi TP-Link RE605X
Tv-mir.com.ua (Київ)
3 036 грн.
← купити
Ретранслятор TP-Link RE605X
Portativ.ua (Київ)
← купити
Ретранслятор TP-Link re605x
Tviy-Dim.com (Київ)
3 333 грн.
← купити
Точка доступу TP-Link RE605X
icom.net.ua (Київ)
2 839 грн.
← купити
TP-Link RE605X
Luckylink.kiev.ua (Київ)
2 863 грн.
← купити
Ретранслятор TP-Link RE605X (RE605X)
MAUDAU (Київ)
3 720 грн.
← купити
TP-Link RE605X
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Точка доступу TP-Link RE605X
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Ретранслятор TP-Link RE605X (RE605X)
Compx.ua (Київ)
← купити
Ретранслятор TP-LINK RE605X WiFi6 / AX1800 / 1Гбіт/с / Підтримка MESH
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Повторювач Wi-Fi TP-Link RE605X
Redprice.sale (Львів)
3 160 грн.
← купити
Повторювач Wi-Fi TP-Link RE605X
Timesport.com.ua (Львів)
3 157 грн.
← купити
Повторювач Wi-Fi TP-Link RE605X
Semtech.com.ua (Луцьк)
2 900 грн.
← купити
Повторювач Wi-Fi TP-Link RE605X
Saren.com.ua (Львів)
3 200 грн.
← купити
Повторювач Wi-Fi TP-Link RE605X
Redprice.sale (Львів)
2 897 грн.
← купити
Повторювач Wi-Fi TP-Link RE605X
Timesport.com.ua (Львів)
2 894 грн.
← купити
Повторювач Wi-Fi TP-Link RE605X
Tomdom.in.ua (Львів)
2 903 грн.
← купити
TP-Link Повторювач Wi-Fi сигналу re605x ax1800 1хGE ext. ant x2 OneMesh re605x
Tviy-Dim.com (Київ)
3 046 грн.
← купити
Підсилювач бездротового сигналу, RE605X TP-LINK
MAUDAU (Київ)
3 799 грн.
← купити
Ретранслятор TP-Link RE605X
MAUDAU (Київ)
3 759 грн.
← купити
Ретранслятор TP-Link RE605X
MAUDAU (Київ)
3 795 грн.
← купити
Точка доступу TP-Link RE605X
MAUDAU (Київ)
3 391 грн.
← купити
TP-Link Повторювач Wi-Fi сигналу RE605X AX1800 1хGE ext. ant x2 OneMesh
MAUDAU (Київ)
3 148 грн.
← купити
Ретранслятор TP-Link (RE605X)
MAUDAU (Київ)
3 516 грн.
← купити
Точка доступу TP-Link (RE605X)
MAUDAU (Київ)
3 497 грн.
← купити
TP-Link Повторювач Wi-Fi сигналу RE605X AX1800 1хGE ext. ant x2 OneMesh E-RE605X
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Розширювач покриття WiFi RE605X AX1800, 1хGE, MESH TP-Link (2000003285938)
Rozetka.ua (Київ)
3 670 грн.
← купити
Точка доступу TP-Link RE605X
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Двохдіапазонний ретранслятор Wi-Fi-сигналу TP-Link RE605X AX1800 Білий
Rozetka.ua (Київ)
4 101 грн.
← купити
Ретранслятор TP-LINK RE605X
Rozetka.ua (Київ)
3 352 грн.
← купити
Ретранслятор TP-Link RE605X
Rozetka.ua (Київ)
3 729 грн.
← купити
Ретранслятор TP-Link RE605X
Rozetka.ua (Київ)
3 589 грн.
← купити
Точка доступу TP-Link RE605X (AX1800, 1xGE LAN, 2 зовнішні антени) розетка 32866
Rozetka.ua (Київ)
3 967 грн.
← купити
Ретранслятор TP-LINK RE605X
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Точка доступу TP-Link RE605X
Rozetka.ua (Київ)
3 349 грн.
← купити
Ретранслятор Wi-Fi сигналу TP-Link RE605X [106830]
Rozetka.ua (Київ)
3 599 грн.
← купити
Ретранслятор TP-Link RE605X
Rozetka.ua (Київ)
3 649 грн.
← купити
Ретранслятор TP-Link RE605X
Rozetka.ua (Київ)
4 143 грн.
← купити
Повторювач Wi-Fi TP-LINK RE605X
Rozetka.ua (Київ)
3 455 грн.
← купити
Ретранслятор TP-Link RE605X
Rozetka.ua (Київ)
4 152 грн.
← купити
Підсилювач Wi-Fi сигналу, розширювач покриття TP-LINK RE-605X AX1800, 1хGE, MESH
Rozetka.ua (Київ)
3 999 грн.
← купити
Точка доступу TP-Link RE605X (AX1800, 1xGE LAN, 2 зовнішні антени) розетка
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ретранслятор TP-Link RE605X
Rozetka.ua (Київ)
4 056 грн.
← купити
Ретранслятор TP-Link RE605X (RE605X)
Rozetka.ua (Київ)
3 604 грн.
← купити
TP-Link RE605X
Rozetka.ua (Київ)
3 768 грн.
← купити
Точка доступу Wi-Fi – ретранслятор – розширювач зони дії TP-Link RE605X
Rozetka.ua (Київ)
3 872 грн.
← купити
Точка доступу TP-Link RE605X
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Розширювач покриття WiFi TP-LINK RE605X AX1800, 1хGE, MESH
Rozetka.ua (Київ)
3 679 грн.
← купити
Точка доступу TP-Link RE605X
Rozetka.ua (Київ)
3 332 грн.
← купити
Ретранслятор TP-Link RE605X
Rozetka.ua (Київ)
3 656 грн.
← купити
Двохдіапазонний ретранслятор Wi-Fi-сигналу TP-Link RE605X AX1800 Білий
Rozetka.ua (Київ)
3 902 грн.
← купити
Wi-Fi повторювач TP-Link RE605X, White
Rozetka.ua (Київ)
3 635 грн.
← купити
Повторювач Wi-Fi TP-Link RE605X
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати TP-LINK RE605X, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: wi-fi адаптер TP-LINK RE605X. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на wi-fi адаптер TP-LINK RE605X у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія